Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugsėjo 30d. 17:10

Susigrąžinti jaunystę niekada ne vėlu: gražus žmogus yra laimingas žmogus

Koliažas
15min („Estetus“ klinikos ir asmeninio albumo nuotr.) / Koliažas
Vilniuje ir Kaune veikiančios estetinės dermatologijos klinikų „Estetus“ vadovas Darius Meilutis nori matyti gražius ir laimingus klientus, kurie nepasiduoda savo amžiui ir prailgina jaunystę. Vokietijoje studijavęs, ten susikūręs gerovę, bet į Lietuvą grįžęs ir sėkmingą karjerą padaręs D.Meilutis, su didžiausia meile kalba ir apie savo brangiausius artimus žmones – mamą ir du sūnus.

Dariui Meilučiui teko patirti pabėgėlio dalią, kai nenorėdamas tarnauti sovietinėje armijoje, 1989 metais spruko iš Lietuvos. Jo tikslas buvo Jungtinės Amerikos Valstijos, bet pirmiausia pateko į Vokietiją. „Pramokęs vokiečių kalbą ir norėdamas geriau gyventi, nusprendžiau studijuoti, įstojau į vieną geriausių Vokietijoje Heidelbergo universitetą. Tarp studentų buvau pirmasis iš Rytų Europos“, – prisimena Darius.

Asmeninio albumo nuotr./Darius Meilutis
Asmeninio albumo nuotr./Darius Meilutis

Jis gavo ne tik Heidelbergo universiteto tarptautinio marketingo ir finansų magistro diplomą, taip pat baigė ir Frankfurto aukštąją mokyklą.

Į Lietuvą sugrąžino mamos ilgesys

Į Vokietiją Darius išvyko su drauge Agne, su kuria sukūrė šeimą, susilaukė sūnaus Osvaldo: „Man puikiai sekėsi, pradėjau savo verslą, įsigijau nuosavą būstą.“

Nepaisant susikurto gerbūvio, 1994 m. D.Meilutis nusprendė grįžti į Nepriklausomybę išsikovojusią Lietuvą: „Man buvo 23 metai, bet jau viską, ko norėjau, pasiekiau Vokietijoje. Man trūko tik mamos, kuri liko Lietuvoje. Esu kilęs iš vargingos šeimos, augau be tėčio, mane augino mama ir močiutė, nuo vaikystės buvau apsuptas meilės. Gyvendamas svetur supratau, kad Lietuvoje yra mano šaknys. Nesu skambiais žodžiais kalbantis patriotas, bet manau, kad kiekvienam reikia būti ten, kur yra jo vieta – mano vieta yra čia.“

Grįžimą lėmė ir asmeninės priežastys – Darius išsiskyrė su žmona. Tuomet aštuonmetis sūnus Osvaldas, beje, turintis Vokietijos pilietybę, pasirinko gyventi su tėčiu – atvyko kartu į Lietuvą.

Asmeninio albumo nuotr./D.Meilutis su sūnumi Osvaldu
Asmeninio albumo nuotr./D.Meilutis su sūnumi Osvaldu

Pirmasis atvežė lazerius į Kauną

Lietuvoje D.Meilutis įkūrė ne vieną verslą. Buvo pirmasis, kuris pradėjo prekiauti „Brolio“ aliejais. Sėkmingai plėtojo ir kitus verslus, kuriuos „įsukdavo“ ir parduodavo.

Naujas verslo etapas prasidėjo tuomet, kai D.Meilutis nuvyko į Ameriką pas savo netikrą seserį iš tėčio, kurio nebuvo matęs, pusės. Ji Majamyje dirbo estetinės dermatologijos klinikoje. Darius labai susidomėjo šia sritimi: „Amerikoje pamačiau, kad visi – moterys ir vyrai gražinasi, nori atrodyti jaunesni: mažina raukšleles, putlina lūpas. Beje, anksčiau lupų putlumas nebuvo toks, kaip dabar – ši procedūra buvo skirta veido asimetrijai ištaisyti. Man kilo mintis – kodėl tokių dalykų nėra Lietuvoje?“

D.Meilučiui teko nueiti ilgą kelią ieškant Europoje sertifikuotų lazerių, bendrauti su daugeliu specialistų, taip pat ir gydytojais, bet jiems Lietuvoje šios technologijos buvo nežinomos.

Prieš 12 metų D.Meilučiui pasiūlė tapti verslo partneriu plastikos chirurgas Saulius Vikšraitis ir savo klinikoje atidaryti „Estetus“ kabinetą, buvo pasamdyti gydytojai iš Kauno klinikų ir Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų. Po dvejų metų gavęs visus leidimus ir sertifikatus, verslininkas įkūrė „Estetus“ kliniką. „Nupirkau lazerius, siunčiau gydytojus į kursus“, – veiklos pradžią prisimena klinikų vadovas.

„Estetus“ klinikos nuotr. /Gydytojos konferencijoje
„Estetus“ klinikos nuotr. /Gydytojos konferencijoje

„Estetus“ klinika pirmoji pradėjo taikyti lazerinės estetinės dermatologijos procedūras Kaune. „Nekuklu girtis, bet esame geriausi savo srities specialistai Kauno regione“, – tvirtina klinikų vadovas.

Sėkmingas verslininkas ir vienišas tėtis

Prieš 12 metų pirmoji procedūra, kurią norėjo atlikti kone visos klientės – tai plaukelių šalinimas lazeriu. Vėliau prasidėjo veido jauninimo procedūros, kurias klientės pasirinkdavo vietoj plastikos chirurgijos. „Mes pasiekdavome apie 75 proc. rezultatų kaip plastikos chirurgai, bet nesužalodavome veido randais“, – tvirtina D.Meilutis.

„Estetus“ klinikos nuotr./Jauninimo procedūra
„Estetus“ klinikos nuotr./Jauninimo procedūra

Lazerinė dermatologija ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje tampa vis populiaresnė, lyginant su plastine chirurgija. „Pastaruoju metu ryškėja tokia tendencija, kad plastinės chirurgijos paslaugos mažėja apie 30 proc., o lazerinės procedūrų 30 proc. daugėja“, – teigia D.Meilutis.

Sėkmingai plėtojama veikla neužgožė asmeninio gyvenimo. Darius antrą kartą sukūrė šeimą, su žmona Gražina susilaukė sūnaus, tačiau po 14-os gražaus bendro gyvenimo metų meilė baigėsi ir pora pasuko skirtingais keliais. „Apie savo gyvenimo moteris galiu pasakyti tik gražiais žodžiais. Tai geriausia, kas nutiko mano gyvenime, – nuoširdžiai sako Darius, tapęs vienišu tėčiu, auginančiu du sūnus. – Dabar man vaikai yra svarbiau už viską gyvenime, viską dėl jų paaukočiau.“

Asmeninio albumo nuotr./D.Meilutis su sūnumi Jonu
Asmeninio albumo nuotr./D.Meilutis su sūnumi Jonu

D.Meilutis su buvusia žmona Gražina išsaugojo puikius santykius, juos sieja verslas – kartu kūrė kliniką, G.Meilutienė yra „Estetus“ klinikos vadovė.

„Estetus“ klinikos nuotr. /Gydytoja dermatovenerologė, dr. Aistė Beliauskienė (kairėje) ir „Estetus“ klinikų vadovė Gražina Meilutienė
„Estetus“ klinikos nuotr. /Gydytoja dermatovenerologė, dr. Aistė Beliauskienė (kairėje) ir „Estetus“ klinikų vadovė Gražina Meilutienė

Klinikų klientai – garsūs žmonės

Tačiau grįžkime į „Estetus“ kliniką, kurioje lankosi tikros žvaigždės, garsūs ir žinomi šalies žmonės, moterys ir vyrai įgyvendina savo svajones atrodyti jaunesni ir gražesni.

Pasak D.Meilučio, Lietuvoje yra tik dvi tikros žvaigždės – krepšininkas Arvydas Sabonis, kuris garsina Lietuvą ir dizaineris Juozas Statkevičius, kurio kūrybą žino visas pasaulis. Deja, garsių žmonių pavardžių klinikų privatumo politika neleidžia viešinti. Tik Juozas Statkevičius sutiko viešai parodyti, kaip atsijaunino po frakcinio lazerio ir kitų estetinių procedūrų. „Iš tiesų, J.Statkevičiaus veidas atrodo puikiai, drąsiai galima nubraukti 10 metų“, – teigia klinikų vadovas.

Lazerio procedūros nubraukia gyvenimo metus

„Estetus“ klinikoje gydytojai dirba su aukščiausios kokybės, kainuojančiais 250–300 tūkstančių eurų, lazeriais, todėl užtikrina teikiamų paslaugų kokybę. „Estetus“ pirmoji pradėjo dirbti su „Candela GentleMax Pro“ lazeriu, kurio dviejų skirtingų ilgio bangos stimuliuoja odos atsinaujinimo procesus. Tai ilgalaikis ir efektyvus odos jauninimo būdas, suaktyvinantis kolageno baltymo gamybą, atsakingą už odos elastingumą ir stangrumą.

Dar viena „Estetus“ naujiena – naujos kartos dermatologinis ir estetinis pikosekundinis lazeris, vienintelis toks Baltijos šalyse. Tai unikalus technologinis sprendimas odos atjauninimui, pigmentacijos, tatuiruočių, permanentinio makiažo šalinimo procedūroms atlikti. Tai ne tik efektyvi ir saugi procedūra, bet ir labai mėgstama klientų dėl komforto – nėra ilgo gijimo po procedūros, jau kitą dieną galima eiti į darbą.

„Per pusmetį atlikus 2–3 pikosekundinio lazerio procedūras, galima nubraukti keletą savo gyvenimo metų – rezultatą garantuoju, nes turime labai daug gerų atsiliepimų. Pikosekundinis lazeris – iš tiesų yra pasaulio stebuklas“, – tvirtina klinikų vadovas.

Pikosekundinis lazeris – gelbėjimo ratas klientams, kurie nori pašalinti nepageidaujamas tatuiruotes.

„Estetus“ klinikos nuotr. /Tatuiruočių šalinimas
„Estetus“ klinikos nuotr. /Tatuiruočių šalinimas

Lazeris visiškai sunaikina pigmentą – suskaido iki mikrodalelių, kurios išgaruoja per prakaitą ir pašalinamos su šlapimu. Taip pat šiuo lazeriu galima panaikinti nepavykusį permanentinį makiažą – kreivai nudažytus antakius ar lūpų kontūrą.

Geresni rezultatai nei plastikos chirurgija

Pasak klinikų vadovo, „kiečiausia“ procedūra, populiari ir tarp vyrų, ir tarp moterų – „Secret RF“ frakcinė mikroadatinė radijo dažnio odos atjauninimo procedūra. „Per mikrosekundę lazeris įsiskverbia į odą ir sužadina kolageno ir elastino gamybą – jau po savaitės matome rezultatą, išnyksta mažos raukšlelės, oda tampa skaistesnė ir lygesnė“, – tikina D.Meilutis.

Tarp visų klinikoje atliekamų lazerinių procedūrų Top Nr. 1 – frakcinis CO2 lazeris. Ši procedūra atnaujina apie 50 proc. odos ląstelių ir pagal savo rezultatą aplenkia net plastinės chirurgijos operacijas. Tik po frakcinio lazerio procedūros odai reikia atsistatyti – gijimo periodas iki 10 dienų.

„Po visų procedūrų rezultatas ne visada matomas iš karto, dažniausiai reikia savaitės, kad žmogus veidrodyje pamatytų efektą ir pasidžiaugtų, kaip gražiai atrodo“, – sako D.Meilutis.

50-ojo gimtadienio dovana sau – atnaujinimo procedūros

Kaip batsiuvys be batų, taip ir „Estetus“ direktorius kol kas dar nepasidarė nė vienos estetinės dermatologijos procedūros: „Lapkritį man sukaks 50 metų, ta proga jau nutariau nedelsti ir padovanoti sau atnaujinimo procedūrų. Noriu pats sau patikti, atrodyti gražesnis. Mano gydytoja patarė pasirinkti frakcinio, „Secret RF“ ir pikosekundinio lazerio procedūras.“

D.Meilutis didžiuojasi savo suburta profesionalių gydytojų komanda. Prieš 12 metų pradėjusi dirbti medicinos mokslų daktarė Aistė Bieliauskienė išliko lojali „Estetus“ klinikai Kaune iki šiol: „Mes saugome savo suburtą specialistų komandą, per visą veiklos istorija teko „paleisti“ tik vieną gydytoją.“

Klinika subūrė ir lojalių pacientų ratą. Natūralu, kad praėjus tam tikram laikui, klientai vėl sugrįžta, nes nori būti patenkinti savo išvaizda. „Mes niekada neįkalbinėjame atlikti procedūros, net kartais patariame nieko nedaryti, jei klientas puikiai atrodo“, – sako klinikų vadovas.

Nori, kad žmogus būtų gražus ir laimingas

Į „Estetus“ atvykta klientų iš užsienio: Amerikos, Brazilijos, Anglijos, Skandinavijos ir kitų Europos šalių. Direktorius pasakoja, kad grožio „atostogos“ populiarios – Lietuvoje ne tik kainos mažesnės, bet ir lazeriai naujesni, juk esame technologijų šalis: „Geri atsiliepimai sklinda greitai – klientai pasižiūri, kad Lietuva visai netoli, kodėl neatvykus? Draugių grupelė iš Skandinavijos susiorganizuoja kelionę į „Estetus“ kliniką, gerai praleidžia laiką, pasidaro procedūras: viena susimažina raukšleles, kita atsikrato riebalų – tai irgi įmanoma atlikti lazeriu be jokios invazijos. Moterys lieka laimingos ir patenkintos, mums atsiunčia nuotraukas, tik mes negalime viešinti.“

Klinikų vadovas pastebi, kad Lietuvoje, taip ir visame pasaulyje yra dvi klientų grupės: vieni nori patys sau būti gražūs, kiti – gražinasi, nes nori patikti aplinkiniams. Pastarųjų pageidavimus ne visada klinikoje įgyvena.

Gali pasitaikyti tokia situacija: klientė su putliomis lūpomis pageidauja hialurono injekcijų, kad turėtų „ančiuko“ lūpas, tačiau gydytoja nusprendžia, kad tokios procedūros nereikia. „Jei klientė vis tiek užsispyrusi reikalauja lūpas paputlinti, nes to nori jos vyras, mes tiesiog atsisakome. Mūsų reputacija yra svarbiau nei toks neadekvatus noras. Juk moteris pasirodys viešumoje, kas nors paklaus, kur ji atliko šią procedūrą – juoksis ne iš jos, o iš mūsų“, – savo asmeninę ir „Estetus“ gydytojų nuostatą išdėsto D.Meilutis, kuriam svarbiau ne pinigai, o gražus ir laimingas klientas.

Atrodyti gražiai – niekada ne vėlu

„Estetus“ klinikų jauniausia pacientė – 12 metų mergaitė, kurią atlydėjo mama. Mergaitė pradėjo anksti bręsti ir ją vargino odos problemos – aknė, mokykloje patyrė patyčias. Šios bėdos jauniausia pacientė atsikratė per tris procedūras – spuogų neliko nė ženklo.

Vyriausia pacientė – 94 metų Vilniuje gyvenanti, kuri buvo nepatenkinta savo per daug siauromis lūpomis. Kadangi hialurono rūgštis nesukelia alergijos, net ir tokiame amžiuje injekcijas atlikti saugu. „Jeigu klientė bus patenkinta, kodėl gi ne? Neseniai ji atsiuntė nuotrauką, kaip gražiai atrodo ir parašė: „Tai pats geriausias dalykas, kurį esu padariusi savo veidui“. Tie žodžiai man „pramušė“ viską, labai gera girdėti tokius atsiliepimus“, – šypsosi D.Meilutis.

Beje, ši moteris visą gyvenimą praleido Amerikoje, todėl jos kitoks požiūris į brandų amžių. Mūsų vyresnio amžiaus moterys mąsto kitaip – pasiduoda senatvei, mano, kad savo išvaizdos jau nepakeisi. „Žinoma, ir Lietuvoje yra moderniai mąstančių moterų. Mano mamai per 70 metų, bet ji jaučiuosi kaip 20-ies, todėl nori atrodyti jaunesnė ir kasmet atlieka frakcinio lazerio procedūras“, – savo mama didžiuojasi D.Meilutis ir mato kaip pavyzdį, kad atrodyti gražiai ir sau patikti niekada nevėlu.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Remiamas turinys
Komentarai: 2

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

01:01
03:15
07:09

Esports namai

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką