Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2016 gegužės 27d. 12:43

Vasarai dydis nesvarbus: įkvepiančios moterys, kurios padės susidraugauti su savo kūnu

„Body positive“ judėjimo atstovės
©Instagram/nadiaaboulhosn, theashleygraham, stylehasnosize_shns nuotr. / „Body positive“ judėjimo atstovės
Nors tobulų žmonių šioje Žemėje nėra, mes nuolat gauname žinutes, jog privalome norėti tobulo kūno. O su šia žinute ateina kita, užslėptoji – jog dabartinis tavo kūnas yra nevertas tavo dėmesio ir meilės. Taip prasideda paniekos ir laimingesnio rytojaus siekis. Siekti tikslų nėra blogai, bet darant tai mylint ir gerbiant save tokią ar tokį, koks esi ČIA ir DABAR, patį procesą padaro įdomesniu, o ir kasdienybė nebeatrodo tokia baisi ir beprasmė.

„Jeigu kreiptumeis į draugus tokiais pačiais žodžiais, kaip į savo kūną, kiek tuomet draugų tau liktų?“. „Tu esi kur kas daugiau nei skaičiai svarstyklių ekrane“. „Nesistenk savo pykčio išlieti ant savo kūno“.

Tokias ir panašias įkvepiančias frazes apie meilę ir pagarbą savo kūnui galima rasti interneto paieškos sistemose suvedus terminą „body positive“. O socialiniai tinklai užpildyti didesnių ir mažesnių formų tinklaraštininkėmis, besidalijančiomis savo išgyvenimais, patirtimi ar tiesiog stilingomis akimirkomis, demonstruojančiomis pozityvaus santykio su savo kūnu kūrimą.

Tad, jeigu nusprendėte, jog atėjo laikas padėti tašką savęs niekinimui ir pradėti kurti naują santykį su savimi, savo išvaizda, šiame kelyje jums tikrai padės mūsų pristatomos merginos ir jų pavyzdžiai. Ir kuo daugiau ieškosite, tuo daugiau rasite!

Gabifresh, 359 tūkst. sekėjų

Tai viena pirmųjų tinklaraštininkių, pradėjusi kalbėti apie plius dydžio moterų madą ir įrodžiusi, jog ir didelės moterys gali atrodyti stilingai bei įkvepiančiai. Šiais metais ji pristatė savo bendrų ir atskirų maudomukų liniją.

NadiaAboulhosn, 419 tūkst. sekėjų

Armėniškų šaknų turinti tinklaraštininkė ir instagramerė, kurios stilius gali šokiruoti, tačiau ši moteris nesigėdija savo formų bei drąsina ir kitas segėti trumpus sijonėlius ar apatinių kontūrus išryškinančias aptemptas sukneles. Ji pati mėgaujasi kiekvienu tokiu aptemptu išsikišimu.

Nadia įsitikinusi, jog moterų skirstymas pagal tai, kokio dydžio drabužius jos dėvi, tik dar labiau supriešina pačias moteris ir įneša sumaišties. Jauna moteris šiais metais pristatė savo vardo drabužių liniją, skirtą įvairaus sudėjimo moterims. Nadia dažnai įvardijama kaip viena stilingiausių plius dydžio tinklaraštininkių. Tiesa, ji pati teigia, jog jos tikslas – būti įvardintai stilingiausia tarp visokio tipo moterų, neišskiriant vieno dydžio.

Ima real ass woman and you like it. ????

A photo posted by Nadia Aboulhosn (@nadiaaboulhosn) on

Style has no size, 13,8 tūkst. sekėjų

Stilistė Edith Dohmen dalijasi įrašais ir nuotraukomis, kalbančiais apie kūnų, figūrų ir paties grožio įvairovę. Savo paskyroje ji, kaip stilistė, dar dalijasi ir patarimais, kokie drabužiai kokioms figūroms tinka.

Healthy is the new skinny, 107 tūkst. sekėjų

„Instagram“ paskyra, kuriame reklamuojamas šūkis ir gyvenimo stilius, demonstruojantis visiškai naują ir nestereotipinį požiūrį į sveikatą. Šio judėjimo tikslas – suformuoti naują sveiko kūno įvaizdžio siekiamybę merginų ir moterų mintyse, o ne piršti liesos, dietų nualintos figūros idealo.

Big Gal Yoga, 133 tūkst. sekėjų

Ši „Instagram“ paskyra įspūdingai paneigia mitą, esą stori žmonės net savo kojų pirštų negali pasiekti. Mergina, kurią matysite nuotraukose, be jokių problemų atlieka sudėtingiausius jogos pratimus ir net atsistoja ant galvos. Ir ji tai atlieka visur! Tad jei kada galvojote, kad joga skirta tik liekniems, jūs išties smarkiai klydote.

Eff your beauty standarts, 288 tūkst. sekėjų

Dar viena „Instagram“ paskyra rodanti vidurinį pirštą visiems nusistovėjusiems grožio standartams. Ją pildo net 6 merginos ir 1 vyrukas. Čia galima pamatyti tiesiog normalių žmonių nuotraukas, kuriose neretušuotas celiulitas, nepaslėptas pilvukas. Merginos nebijo nusirengti iki apatinių ir garsiai ištarti „Aš žinau, kad esu graži“. Rasite ne tik moterų, bet ir vyrų nuotraukų, demonstruojančių išskirtinį stilių, motyvuojančių minčių ir pasisakymų „body positive“ tema.

Ashley Graham, 1,8 mln sekėjų

Be jokios abejonės, šiuo metu Ashley Graham yra viena populiariausių plius dydžio modelių pasaulyje. O žinote, kas įdomiausia? Kad jos drabužių dydis 14 (42/44). Sakytume, tai labai normalios moters drabužių dydis, deja, ne pasaulyje, kur 0-2 dydis yra laimės simbolis. Ši nuostabi moteris – puikus pavyzdys, kaip reikia mylėti save ir džiaugtis kiekviena akimirka praleista savame kailyje!

Dydis nesvarbu, daugiau kaip 500 sekėjų

„Body positive“ judėjimas turi gerbėjų bei sekėjų ir Lietuvoje. Dydisnesvarbu nori parodyti, jog yra ir kitoks kelias, kaip galima mėgautis kasdienybe nemenkinant ir nežeminant savęs. Tiek stambus, tiek ir lieknas žmogus gali būti tiek pat laimingas ir stilingas, tiek pat atsipūtęs ir pasiruošęs vasarai, (kaip, beje, ir visiems kitiems metų laikams). Šią vasarą šis judėjimas kviečia pasitikti su šūkiu „Vasarai dydis nesvarbus“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

OfiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

Video

01:02
01:00
16:32

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Naujas testas
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką