Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 1d. 12:37

Vilniuje startavo Harmoningo grožio laboratorija: įkvepianti A.Čepaitės kalba užbūrė šimtus moterų

Adrija Čepaitė, Rūta Merkytė
Stop kadras iš vaizdo įrašo / Adrija Čepaitė, Rūta Merkytė

„Čia yra moterų, kurios nori pasiekti savo aukštumas, vieta“, – tokiu šūkiu moteris pasitinka sėkmingai startavęs renginių ciklas Harmoningo grožio laboratorija. Prieš savaitę Kaune, o dabar ir Vilniuje susibūrė keli šimtai viešnių, kurių daugelį vienija panašus tikslas – atskleisti save, vidinį spindesį ir tarsi prieš veidrodį pamatyti geriausią savo pačios versiją.

Būtent su tokia mintimi – kad svarbiausia misija yra sukurti save, antradienį sostinės „Kempinski“ viešbutyje prieš susirinkusias moteris kalbos sakyti stojo aktorė, saviugdos ir asmeninio, profesinio tobulėjimo specialistė, viešojo kalbėjimo mokytoja ir oratorė Adrija Čepaitė.

Pasak jos, nė vienas vyras moters nesupras geriau nei kita moteris, todėl labai svarbu susiburti, rasti, su kuo pasidalinti išgyvenimais, mintimis, įžvalgomis, pasisemti vienai iš kitos patirčių ir to, kas padėtų judėti į priekį.

„Dalyvauti čia man – tai galimybė dalintis. Pilna salė moterų susirinko, vadinasi, tokių renginių turbūt reikia? Man džiugu, dėl to, esu dėkinga, kad moterys susirinko, tai didelis įvertinimas“, – kalbėjo A.Čepaitė.

Jos teigimu, labai svarbu eiti sąmoningumo keliu, labai svarbu atsakyti sau į tokius klausimus kaip: ką aš veikiu šioje žemėje, koks mano tikslas, kodėl man, o ne kam kitam kažkas nutiko, kodėl man gyvenimas siunčia tam tikrus išbandymus, galiausiai – ką visa tai reiškia? „Jei klausiame, ką galime padaryti šioje žemėje mes ir tik mes, o niekas kitas, atsakymas yra išgyventi save. Ne sukurti save – nes jau esame sukurti, bet išgyventi, patirti save. Ne kitus, o save – tai svarbiausia“, – Harmoningo grožio laboratorijos paskaitoje kalbėjo garsi aktorė.

Daugiau apie rugsėjo 24-ąją vykusį renginį, žiūrėkite videoreportaže.

Apie kitus Harmoningo grožio laboratorijos renginius informacijos ieškokite čia.

Remiamas turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

03:16
03:00
03:38

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką