Dabar populiaru
Publikuota: 2019 balandžio 15d. 22:00

Antradienio horoskopas – balandžio 16 d.

Karklo žiedai
Vyrtauto Šauklio nuotr. / Karklo žiedai

Antradienį skirkite laiko savo biudžeto analizei. Galbūt pats metas atsisakyti tam tikrų išlaidų ir pradėti taupyti?

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Antradienį bus jautresnis virškinamasis traktas – rinkitės tik kokybišką maistą, valgykite neskubėdami. Kruopščiai susiplanuokite dienotvarkę ir griežtai ja vadovaukitės, tuomet išvengsite bereikalingo streso. Antroje dienos pusėje galite pajusti keistą nerimą, imti dvejoti savo pasirinkimais. Vakare verčiau atsiriboti nuo pernelyg atsakingos veiklos, skirti laiko savianalizei, dvasiniam tobulėjimui.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Tai kebli diena, tikėtini nusivylimai, – ne visiems lūkesčiams bus lemta išsipildyti. Antradienį galite susidurti su šiurkščiu elgesiu savo atžvilgiu, bus sunku susikalbėti su artimais žmonėmis. Tačiau puikiai seksis Jaučio zodiako ženklo atstovams užsiimantiems kūrybine veikla, taip pat palanku tvarkyti svarbius dokumentus, pasirašyti reikšmingas sutartis.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Šiandien Dvynių zodiako ženklo atstovai nerimaus dėl savo finansinės padėties arba atvirkščiai, staiga ims gyventi ne pagal savo kišenę. Vidinės harmonijos siekis, padės stabilizuoti piniginius reikalaus, rasti balansą tarp savo norų ir galimybių. Palanku spręsti klausimus susijusius su nekilnojamuoju turtu, gyvenamąja vieta. Tinka atlikti renovacija, smulkius remonto darbus namuose ar darbo vietoje.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Antradienį Vėžio zodiako ženklo atstovai gali susidurti su klasta bei intrigomis. Ir patys būsite linkę veltis į apkalbas, žaisti psichologinius žaidimus. Atminkite, lazda visuomet turi du galus. Atsargiau vertinkite naujas pažintis bei pasiūlymus, – didelė tikimybė, jog nuo jūsų bus nuslėptos svarbios detalės. Didesnė avarijų bei traumų tikimybė. Vidinę įtampą puikiai padės nukrauti sportas ar kita aktyvi fizinė veikla.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

. Šiandien visas Liūto zodiako ženklo atstovų mintis okupuos finansiniai klausimai, iškilę dar praėjusią savaitę. Netrūks ir buitinių rūpesčių. Nebėkite nuo savo problemų, jos vis tiek jus pasivys. Skirkite laiko savo biudžeto analizei, pamąstykite, – kokių išlaidų galėtumėte atsisakyti. Gali pasiteisinti vienkartiniai sandoriai, tai palankus metas stambiems pardavimams vykdyti.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Skirkite laiko savo poreikiams! Leiskite sau pailsėti, pasimėgauti gyvenimo teikiamais malonumais. Tai puikus metas išvaizdos puoselėjimui, sveikatinimosi procedūroms atlikti. Antradienį sulauksite daug komplimentų, priešingos lyties atstovų dėmesio. Tiesa, neverta dėti pernelyg daug vilčių į šios dienos pažadus – vargu ar jie bus ištesėti. Ir patys venkite žadėti, įsipareigoti – galite pervertinti savo galimybes.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Šiandien Svarstyklių zodiako ženklo atstovai bus priversti veikti slapta, neatskleidžiant tikrųjų savo motyvų – ne visi mokės pasidžiaugti jūsų sėkme ir pasiekimais. Palankiausia susikoncentruoti į kasdienę, gerai žinomą veiklą. Venkite dalyti pažadus ar veltis į reikalus, kuriuose jums trūksta kompetencijos. Tai sėkmingas metas menininkams, žmonėms einantiems dvasiniu keliu.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Skubėdami nudirbti visus darbus, nepamirškite pasirūpinti savo sveikata. Antradienį negalima perkrauti nervų sistemos, reikia itin atidžiai rinktis maisto produktus. Tinkamas metas lėtinių ligų profilaktikai, ypač jei turite problemų susijusių su širdimi, stuburu, sąnariais, virškinamuoju traktu. Palanku tvarkyti finansinius reikalus. Vakare tikėtini nesusipratimai su bičiuliais, – būsite ne taip suprasti.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Venkite pompastikos bei pernelyg ambicingų užmačių – šiandien jūsų norai, smarkiai prasilenks su turimomis galimybėmis. Magės sudaryti neišdildomą įspūdį, būsite linkę piknaudžiauti savo valdžia. Svarbu suvokti, jog grandioziniai tikslai pasiekiami tik darbo ir nuolatinių pastangų dėka, tam reikia laiko ir nuoseklaus plano. Įtampų netrūks ir asmeniniuose santykiuose.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Ožiaragių laukia konfliktiška diena. Gali būti sulaužyti ankščiau įvykę susitarimai, susidursite su oponentų bandymais pasinaudoti situacija. Šios dienos kovos turi būti itin gerai apgalvotos – venkite tiesmukos konfrontacijos. Verčiau netvirtinti svarbių sutarčių, neįsipareigoti – tai apgaulingas metas. Palanku tvarkyti reikalus susijusius su nekilnojamuoju turtu, gyvenamąja vieta.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Venkite impulsyvaus išlaidavimo – vėliau dėl to gailėsitės. Antradienis – apgaulinga diena, atrodys, jog valdote situaciją, tačiau lengvai galite tapti aplinkybių auka. Šalinkitės neaiškių kompanijų, neisvelkite į rizikas bei avantiūras, ypač susijusias su pinigais. Verčiau susilaikyti nuo atsakingų sprendimų priėmimo. Sustiprės potraukis svaigalams, gali paūmėti psichologinio pobūdžio sutrikimai.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Antradienį Žuvų zodiako ženklo atstovų laukia problemos asmeninių santykių fronte. Šią dieną prasidėję konfliktai bus aršūs ir negailestingi – galite ilgam susigadinti jums svarbius ryšius. Sėkmė lydės sprendžiant dalykinius klausimus, tačiau reikia itin atidžiai tvarkyti dokumentus – trūks pastabumo, pro akis gali prasmukti reikšmingos detalės.

Horoskopą sudarė astrologė Viktorija Greviškienė („Astrologija ir gyvenimas“).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Ekspertai pataria

Video

14:48
01:05
00:43

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką