Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 birželio 14d. 20:34

Antradienio horoskopas – birželio 15 d.

Mergina ilgais banguotais plaukais
123RF.com nuotr. / Mergina
Prasideda laikas, kai po truputį galima atsikvėpti, pradėti planuoti darbus, o dar geriau būtų persijungti į vasaros režimą. Žinoma, jeigu ištaisytos ankstesnės klaidos, pabaigti užsilikę darbai.

Svarbu atminti, kad dar savaitę Merkurijus judės, žiūrint iš Žemės, tarsi atgal, todėl sutarčių rengimui, pasirašymui, komunikacijai laikas apsunkintas.

Reikėtų vengti skubos priimant atsakingus, ypatingai su finansais susijusius sprendimus, vis dar būtina labai dėmesingai atlikti visas su informacija susijusias veiklas. Mėnulis visą dieną dar keliaus orumu, džiugumu ir dosnumu išsiskiriančiu Liūto Zodiako ženklu, kuriame yra ir Marsas, tad labiau norėsis imtis smagios, aktyvios veiklos, sunkesnius darbus atidėti – laikas gana tinkamas šeimos šventėms, renginiams su vaikais, įvairiems pristatymams, kūrybinei veiklai, taip pat ir įvairiems konkursams, varžyboms, loterijoms. Tiesa, norint tokiame renginyje dalyvauti bus itin svarbu suvaldyti azartą, antraip galima nueiti ir per toli.

Šiandien dėvėkite šviesios, dangaus žydrumo mėlynos, lazuritinės spalvų drabužius, tiks ir aukso spalvos akcentai, saugos lauritas, papuošalai su titanu. Maistas turėtų būti įvairus, tačiau lengvas, venkite prisivalgyti iki soties, tiks rūgštus pienas.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Dar viena įtempta, tačiau gana smagi ir sėkminga diena – gal pagaliau pavyks suvaldyti savo aistras ir gražiai sutarti su vaikais, mylimu žmogumi, išsakyti savo mintis ir jausmus ir tuo pačiu suprasti kitus? Dabar, panašu, jaučiatės keistai – tarsi viskas gerai, dedate daug pastangų siekdami būti kuo geresniais, tačiau kažkas stringa, sunku atvirai išsakyti kas guli ant širdies, ko labiausiai trokštate.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Šiandien pavyks šiek tiek atsipalaiduoti po įtempto laikotarpio, būtų gerai, jeigu turėtumėte galimybių šiek tiek paatostogauti, atsikvėpti namuose, artimoje aplinkoje – būsite linkę imtis veiklos, namų puoselėjimo, tačiau bus labai svarbu vengti noro nuspręsti už visus, skubėjimo, vadovavimo – labai greitai gali įsižiebti emocijos, užkaisti ambicijos.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Sunkus, emociškai ir psichologiškai itin įtemptas laikas po truputį atsitraukia, metas pamatyti tarpinius rezultatus, kurie smarkiai priklausys nuo ankstesnių pasirinkimų, to, kaip pavyko suvaldyti savo baimes. Šiandien turėtų pagaliau pavykti sutarti su aplinkiniais, spręsis jus kankinusios bendravimo problemos, nors valdytis, vengti karščiavimosi, pykčio bendraujant išliks svarbu.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Gana sėkmingos dienos, kuomet likimas tarsi uždeda kad ir nedidelį, tačiau situaciją palengvinantį tvarstį – pavyks rasti užtarėjų, pagalbos, sprendimų, padėsiančių išeiti iš keblių situacijų, tačiau bus labai svarbu išdrįsti bendrauti, parodyti savo sielos kerteles. Nuoširdumas, tačiau tuo pačiu ir aiškus savo poreikių suvokimas, savo interesų apgynimas lieka svarbūs, sprendimus priimkite patys.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Šiandien atsigausite, pagaliau pavyks sutarti su jums svarbiais žmonėmis, išspręsti painius klausimus, rasti būdų parodyti savo jausmus. Antra vertus, ir toliau lieka aktualus santykių su kitais – tiek antrąja puse, tiek ir verslo partneriais klausimas – ieškokite kompromisų, naujų sprendimų, tarkitės, tačiau susilaikykite nuo finansinių įsipareigojimų, kad ir kokį spaudimą patirtumėte.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Dar viena diena, kuomet vertėtų daugiau laiko skirti sau, savo poreikiams. Tikėtina, kad darbų lavina bent trumpam atslūgsta, po truputį pavyksta išbaigti įsisenėjusius darbus, turėtų po truputį atlėgti ir dėl gausybės profesinių įsipareigojimų įtemptais tapę santykiai su antrąja puse. Venkite skubos, skirkite laiko mėnesio darbų apibendrinimui, susivokimui.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Visko labai daug – ir norų, ir darbų, ir draugų bei įsipareigojimų. Antra vertus, panašu, kad nuo šiandien daug kas ims spręstis lengviau, tarsi savaime dėlionė pilnės, daugės optimizmo, tačiau likite budrūs ir susilaikykite nuo skubių finansinių investicijų, pirkinių ar bent rimtai savęs paklauskite prieš pasirašydami sutartį – ar tai tikrai jums reikalingas, naudingas sprendimas?

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Poilsis gamtoje, prie vandens su antrąja puse, egzotiškas vakaras, susitikimai su įdomiais žmonėmis, noras keliauti, pažinti tolimus kraštus šiomis dienomis suteiks jums daug malonių įspūdžių, taps tikra atgaiva po ilgesnio laikotarpio. Pavyks įveikti ir nemažai darbų, tačiau būkite atsargūs bendraudami su darbdaviais, viršininkais – bus lengva padaryti klaidų, pasielgti skubotai, todėl rodykite tik tai, kas gerai paruošta.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Panašu, kad šiandien išsipildys labai graži jūsų svajonė, pavyks rasti savyje stiprybės parodyti savo troškimus, jausmus, jautrumą, susitaikyti su savimi ir tuo pačiu išspręsti jus kankinusią problemą, sekinusią jūsų nervų sistemą. Pajausite tarsi atsiveria keliai, staiga tampa lengva bendrauti, kurti, mažėja baimių. Sėkminga diena, tad belieka atsiverti pasauliui ir žmonėms.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Pagundų laikas. Iš baimės, kad pritrūksite meilės, galite nusileisti kitų spaudimui, atsiduoti silpnybėms, gražaus gyvenimo vilionėms, paminti savo svajones ar vertybes, nuskriausti mylimus žmones – tai baisiausi variantai, tačiau likite dėmesingais, suvaldykite pagundas, jeigu norite išvengti problemų. Labiau pasikliaukite antrąja puse, pasirūpinkite aplinkinių poreikiais ir jausmais.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Pagaliau viskas stojasi į savo vietas – sprendimai ateina tarsi savaime, įtampos slūgsta, nors pavojaus pasiduoti baimėms, įsileisti blogį į save ar savo namus dar yra, todėl bus itin svarbu išlaikyti ryšį su pasauliu, aplinkiniais, antrąja puse. Grįžkite prie kūrybos, išdrįskite atskleisti savo jausmus, nuveikite kažką gražaus, kas tiesiog teiktų daugiau malonumo kasdienos rutinoje.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Jūsų rūpestingumas, gebėjimas atliepti artimųjų poreikius ištirpdys daug ledų, padės atstatyti santykius su artimaisiais, tėvais, išspręsite įsisenėjusias problemas, tačiau bus itin svarbus nuoširdumas – be jokio melo sau ar kitiems. Kad ir kaip sunku būtų, tačiau išdrįskite sužinoti tiesą apie save ar savo giminę – tai turėtų padėti gyvenime priimant sprendimus. Ir vis dėlto informaciją tikrinkite, venkite intrigų.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (jos paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką