Dabar populiaru
Publikuota: 2020 birželio 1d. 19:36

Antradienio horoskopas – birželio 2 d.

Sukulentai
123RF.com nuotr. / Sukulentai

Laikotarpio įtampos šiandien pasijaus gana stipriai. Bus labai svarbu paisyti profesinės etikos, kils reikalavimai dėl darbų kokybės, konfliktai dėl laiku neatliktų darbų, norėsis viską atlikti kuo geriau ir atitikti visų poreikius. Vakare didės įtampos tarp asmeninių ambicijų, noro viską atlikti paprastai, lengvai ir sunkiai suprantamo neveiksnumo. Vyrai gali jaustis ir būti nesuprasti, nes patiems bus nelengva aiškiai suvokti ir išsakyti savo poreikius.

Vienintelis būdas mažinti šios dienos įtampas – ramus, gilus, jautrus, atliepiantis pokalbis, dėmesys žodžiui, detalėms, situacijos pajautimas, neskubėjimas. Nelengvas iššūkis, kai aplinka reikalauja greitų sprendimų, tačiau vertas pastangų, suteiksiantis jums daug vidinės stiprybės ir išminties.

Diena bus palanki daugiau žemiškai veiklai, pasirūpinti gerove, dosnumui, sočiau pavalgyti, ypač pieno ir jo produktų, iki pietų – nueiti į kirpyklą. Tiks dėvėti minkštai žalsvos, gelsvai žalios, chaki spalvos drabužius, reiktų vengti odos elementų aprangoje, puoškitės amazonitu, bronzos spalvos papuošalais.

Šiandien nuo 13 val. 40 min. iki 19 val. 15 min., kai Mėnulis pereis iš Svarstyklių Zodiako ženklo į Skorpiono ženklą, tęsis vadinamasis neefektyvaus Mėnulio laikas, kuomet verta pabaigti spręsti jau kilusius klausimus, užbaigti pradėtus darbus, imtis rutininių darbų, pailsėti, tačiau nepradėti nieko svarbesnio, ilgalaikio, nepirkti reikšmingesnių dalykų ir pan., nes jau vakare gali paaiškėti, kad gal to ir nereikėjo, kažką tekti perdaryti.

Vakare nuotaikos jau bus kitos, didesnis dėmesys – ne kitų interesams, o norėsis pasigilinti į save, ieškoti gilesnių atsakymų, sukaupti vidinės jėgos didesniems darbams. Stebėkite, kad neiššvaistytumėte jos smulkiems konfliktams, juolab, kad vakare pretekstų gali norėtis paieškoti.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Susikalbėjimo, asmeninių santykių temos jums šiandien bus kaip reta svarbios, aštrios, ši nuospauda jau turbūt kurį laiką maudžia. Vienintelė išeitis – ne asmeninės ambicijos, o jums taip sudėtingas ramus įsigilinimas į situaciją, kito asmens interesus ir nuoširdus pokalbis. Ypatingai vakare pasistenkite į situaciją pažvelgti kuo blaiviau, paprasčiau – ar tikrai visa tai verta kovos?

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Norėsite veikti, dirbti, tačiau vis atsiras trukdžių, vilkinimo, informacijos trūkumo, nežinios. Nepriimkite tai kaip asmeninės nesėkmės – tai laikmečio ypatumas. Vakare gali skausmingai iškilti santykių su artimu žmogumi nesklandumai – jūsų kantrybė, rūpestis partneriu leis rasti netikėtų sprendimų.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Šiandien nusiteikite, kad kils konfliktinių situacijų. Gali tekti peržiūrėti jau atliktus darbus, situacija gali neatitikti jūsų bendravimo, veikimo būdo ir reikalavimų. Kruopštumas, kantrybė, reikalavimus atitinkantis nuoseklus darbas, dėmesys kolegoms, galbūt net teisininko konsultacija padės rasti sprendimus.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Nors diena žada būti nelengva, gali kilti teisinių problemų, įvairių apribojimų, pasaulėžiūros neatitikimų, tačiau jūsų veikimo būdas, gebėjimas įsijausti į situaciją, bendrauti ramiai, suprantant savo ir kito poreikius, padės rasti sprendimus. Vakare daugiau dėmesio skirkite mylimo žmogaus, vaikų interesams – šiltas, jautrus jūsų žodis atrakins visas duris.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Dieną teks daugiau dėmesio skirti tiek kasdienių darbų atlikimui, tiek ir savo visuomeniniams įsipareigojimams, ieškoti tam resursų. Dėmesingas bendravimas, įsigilinimas į situaciją, savo ambicijų apribojimas padės rasti išmintingą sprendimą. Vakare namuose pasistenkite ramiau reaguoti į artimųjų reikalavimus, gali tekti spręsti sveikatos problemas ar imtis nelengvų pareigų – pagalvokite, gal pagelbėtų kvėpavimo praktikos?

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Šiandien darbo interesai gali nukentėti dėl partnerių neveiklumo ar negalėjimo veikti. Gali paaiškėti, kad jūsų kūrybiniams, savirealizacijos ar vaikų interesams reikia daugiau išteklių, teks imtis daugiau darbo. Nuoširdžiai pakalbėkite su bendraminčiais, draugais – tai padės rasti sprendimus daugeliui problemų.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Diena, nepaisant įtampų dėl problemų namie ar dėl vaikų reikalų, o darbe – dėl apriboto kolegų, pavaldinių darbo, turėtų jums būti sėkminga. Pavyks rasti gerų, perspektyvių sprendimų, susijusių su jūsų darbu. Bendraukite, dalinkitės informacija.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Iki vakaro laikas nebus labai darbingas, norėsis pabūti toliau nuo visų, tačiau vakare pasijausite geriau, aplinka lengviau jus supras, priims, nors gali apie save priminti konfliktai iš praeities dėl nepakankamo susikalbėjimo, informacijos, žinių trūkumo. Atsargumas, jautrumas, išmintingas ramus žodis padės nuraminti įtampas, rasti perspektyvių būdų sutarti.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Pirmąją dienos pusę bus nesunku save pristatyti partneriams, ieškoti veiklos, bendradarbiavimo galimybių, resursų, nors derybas, bendravimą su partneriais gali apsunkinti jūsų poreikis išlaikyti tradicijas, paveldą, atsižvelgti į tėvų, senelių interesus, vertybiniai skirtumai. Tai pareikalaus iš jūsų jautrumo, subtilumo, atjautos, gebėjimo rasti šiltą žodį. Vakare norėsite atsiriboti nuo sudėtingo pasaulio problemų – malda, kvėpavimo praktikos padės atgauti jėgas.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Darbas, įsipareigojimai ir toliau reikalaus daug jūsų dėmesio, bus nelengva suderinti kasdienius darbus ir didesnius projektus, pasirūpinti sveikata – truks informacijos, komunikacijos galimybių. Palankus laikas kūrybiniams sprendimams. Vakaras tinkamas parodyti dėmesį partneriui (-ei), atnaujinti ryšį su draugais, bičiuliais.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Darbo, vertybių, gyvenimo prasmės klausimus kelsite šiandien gana skausmingai. Imkitės kūrybos, žaiskite su vaikais, pabendraukite šiltai su šalia esančiais žmonėmis, gyvūnais, pasidomėkite sveikatos stiprinimo galimybėmis ir rasite būdų, kaip įtampas sumažinti. Vakare nuotaika keisis, taps aiškesni tikslai.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Diena bus nelengva – aplinka kels jums daug reikalavimų, kuriuos bus nelengva išpildyti, tačiau vakare savijauta pagerės, leis plačiau pažvelgti į pasaulį, rasti jame kūrybinio įkvėpimo, perspektyvių idėjų saviraiškai, meilei, kūrybai. Pasijausite reikalingi draugams, bendruomenei.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (jos paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

06:21
02:48:11
16:03

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Šaltibarščiai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką