Dabar populiaru
Publikuota: 2020 birželio 29d. 20:11

Antradienio horoskopas – birželio 30 d.

Mergina ilsisi
123RF.com nuotr. / Mergina ilsisi

Šiandien visą dieną Mėnulis keliaus Skorpiono zodiako ženklu, jis palaikys Saulę su Merkurijumi Vėžyje, tad diena, lyginant su vakarykšte laukia ramesnė, santūresnė, kuomet norėsis daugiau gilintis negu aktyviai veikti.

Ypatingai vakare gali kilti netikėtų įžvalgų, atradimų apie tai, kaip praktiškai panaudoti naujausias technologijas praktiniais tikslais, ypatingai kiek tai susiję su Žemės vandenų apsauga, motinyste, vaikais.

Puiki diena gilintis į paslaptis, gali atsiskleisti mažai kam žinomų dalykų apie pasąmonę, smegenų darbą, žmonijos prigimtį, taip pat išaiškėti ir provokuojančių dalykų. Apskritai ši diena daugiau naminė, kuomet reikėtų būti ir elgtis jaukiai, švelniai, parodyti dėmesį ir supratimą aplinkiniams. Jeigu galite, praleiskite ją namie. Taip pat daugiau dėmesio skirkite dvasiniams ir emociniams dalykams nei aktyviai veiklai.

Šiandien palanku dėvėti neryškių, tarsi išplautų melsvai sidabrinių spalvų drabužius, puoštis papuošalais iš aukso kartu su sidabru, o saugos selenitas ir Mėnulio akmuo (aduliaras). Šią dieną labai svarbu gerti kuo daugiau vandens, skysčių, maistas irgi turėtų būti vandeningesnis, skystesnis, ypatingai tinka kisieliai, drebučiai ir pan. Taip pat būtų palanku kuo daugiau laiko praleisti vandeny ir prie vandens.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Keista diena, gali kilti skausmingų atsiminimų iš praeities, vaikystės, gali tekti padirbėti su savo akivaizdžiai pasimačiusiais kompleksais, silpnybėmis. Šiandien daug kas provokuos jūsų emocijas – namiškiai, tėvai, gal net ir finansiniai klausimai, gali tekti imti skubiai galvoti apie naujus uždarbio šaltinius.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Diena jums bus pilna naujų įžvalgų, kontaktų, teks nemažai konsultuotis ir konsultuoti, gilintis į partnerio (-ės) poreikius. Diena itin tinkama savianalizei, pagalvoti apie savo įvaizdžio atnaujinimą, apskritai atsinaujinimui per naujas žinias, naują santykį su aplinkiniais. Pasistenkite veikti taip, kad jūsų veiklos rezultatai būtų priimtini visiems.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Imkitės kasdienės veiklos, bus itin palanku skirti laiko pasirūpinti tiek darbo, tiek ir apskritai aplinkos saugumu, sveikumu, paieškoti psichologinių priemonių, galinčių pagerinti darbo atmosferą ar jūsų sveikatą, galite apie save sužinoti labai netikėtų, provokuojančių dalykų. Visa tai gali ateityje labai pagerinti jūsų uždarbį ir materialinę gerovę.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Viena iš palankiausių dienų imtis įgyvendinti savo kūrybinius sumanymus bei atostogų planus ir pristatyti juos pasauliui ar bent draugams – sulauksite ne tik palaikymo, bet ir naujų įžvalgų, praktinių patarimų. Tiesa, situaciją gali kiek gadinti nemalonus konfliktas darbe, tačiau situaciją taisys jūsų geranoriškumas, gebėjimas suvokti ir pamatyti esmę bei ramiai reaguoti.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Šis laikas jums nėra pats palankiausias, nes, priešingai nei kitais mėnesiais, norite daugiau pabūti ramioje aplinkoje, su savimi. Šiandien labai palanki proga tai ir padaryti – pabūti namuose, prisiminti vaikystę, pasigilinti į giminės šaknis, tradicijas, galbūt nuvykti į tėvų namus, pabendrauti su artimaisiais, o jus palaikys namiškiai. Visa tai gali atnešti vaisingų profesinių įžvalgų, padės atnaujinti jūsų veiklos sritį ir labiau pažinti pačiam save.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Šiandien jums teks daug bendrauti, kalbėtis, pasigilinti į pašnekovų problemas, pasidomėti bendravimo psichologija, imtis kažkokios visuomeninės veiklos, susitikti su draugais ir bičiuliais. Tiesa, jūsų entuziazmą slopins ir trikdys energijos stygius, galimi nelaimingi atsitikimai ar galvos skausmai.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Pagrindine šios dienos tema taps pinigai ir uždarbis. Nenustebkite sulaukę gerų darbo ar karjeros pasiūlymų, gali tekti imtis netikėtų, gal kiek rizikingų, tačiau ilgainiui sėkmę galinčių atnešti idėjų įgyvendinimo. Tiesa, galite sulaukti nelabai malonių verslo ar asmeninių partnerių iššūkių, kažkokių teisinių trukdžių, tačiau šiandien turėsite galimybę viską išspręsti į jums palankią pusę.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Diena bus kaip reta jums palanki tiek aplinkinių palaikymu, tiek ir bendra atmosfera. Jūsų filosofinę pasaulėžiūrą kiek provokuos būtinybė imtis kažkokių smulkių buitinių, paprastų fizinių darbų, galbūt netgi pradėti mankštintis ar kitaip pajudėti, pasirūpinti savo ar artimųjų sveikata, tačiau sulauksite netikėto ir labai praktiško partnerio (-ės) palaikymo.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Šiandien gali tekti atkreipti dėmesį į savo sveikatą, galite pajusti keistas, neįprastas kūno reakcijas, energijos trūkumą – norėsite būti su savimi, „išsilaižyti“, pailsėti. Diena išties palanki tam savo gelme – pajauskite savo tikruosius, giliuosius poreikius ir atrasite visų negalavimų, energijos tėkmės trūkumo priežastis. Jums tai neįprasta, norėsis veikti, judėti, tačiau šiandien judėkite lėtai.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Nors partnerystė, būtinybė atiduoti visą savo dėmesį aplinkiniams, įsipareigojimai ir toliau išlieka svarbia tema, tačiau šiandien sulauksite daug pagalbos ir palaikymo iš draugų ir bičiulių. Imkitės savo idėjų įgyvendinimo, suorganizuokite netikėtą renginį, iškylą su vaikais, draugais ir tiesiog jums svarbiais žmonėmis.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Darbui šiandiena jums itin sėkminga diena – sulauksite viršininkų palaikymo, būsite darbštūs, pareigingi, rūpestingi, kuo geriausiai atliksite savo pareigas ir dar sulauksite netikėto palaikymo iš namiškių. Tiesa, pasisaugokite galimų problemų su technika, atsargiai vairuokite, stenkitės neprovokuoti kitų – jums tai rizikingas metas.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Nors diena jums bus itin kūrybinga, pavyks rasti netikėtų rėmėjų ar bent reikalingos naujos informacijos, technikos, būtinos jūsų siekių įgyvendinimui, norėsis džiaugtis pasauliu ir nešti žinią apie save toli, tačiau būkite atsargūs išlaidaudami – laikas ne itin palankus didesnėms investicijoms, nors jums ir atrodys, kad tai būtina jūsų ar jūsų vaikų siekių įgyvendinimui.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (jos paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

26:29
01:19
00:31

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Šaltibarščiai
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką