Dabar populiaru
Sportas gyvai
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gegužės 10d. 20:17

Antradienio horoskopas – gegužės 11 d.

Pavasariška diena sostinėje
Arno Strumilos / 15min nuotr. / Pavasariška diena sostinėje

Šiandien nuo ankstaus ryto iki pat vakaro tęsis ypatinga – 30-oji Mėnulio mėnesio diena, kuri dažnai trunka labai trumpai arba jos iš viso nebūna. Ji suteikia galimybę gražiai, be skubos užbaigti mėnesio reikalus, susitaikyti, apibendrinti nuveiktus darbus ir pasiruošti naujam mėnesiui. Itin geras laikas atsisakyti jus varginančių įpročių, skleisti grožį ir harmoniją.

Jaunatis įvyks lygiai 22 val. Jaučio ženkle. Visos mintys, emocijos šiuo momentu turi tendenciją tapti sėkla, iš kurios auga mėnesio darbai ir jausmai, todėl verta nurimti, palinkėti sau, aplinkiniams ir pasauliui gražiausių dalykų, pasvajoti apie visa tai geriausiai, ką norėtumėte nuveikti, kokiais būti artimiausiu metu.

Pati diena gana tinkama švarinimuisi, gražinimuisi, tvarkymuisi, kažkokių konkrečių praktinių reikalų sprendimui – Mėnulis keliaus Jaučio Zodiako ženklu, tačiau jis ir Saulė visai šalia vadinamo Juodojo Mėnulio arba Lilit, todėl bus pagunda perlenkti lazdą į vieną ar kitą pusę – staiga užsinorėti įsigyti kažko ypatingo, imtis investicijų, pervertinti galimybes, arba, priešingai, nuvertinti tai, kas turima.

Kliūsime už silpniausios su vertybėmis susijusios vietos, todėl bus itin svarbu pamatyti tai ir siekti aukso vidurio. Vilionių, pasiūlymų gali būti įvairių, tačiau šiomis dienomis vertėtų susilaikyti nuo didesnių pradėjimų, bus svarbu suvaldyti savo ambicijas ir matyti ilgalaikius tikslus.

Dėvėkite neryškių, tarsi pablukusių spalvų drabužius, puoškitės lengvais papuošalais.

Maistas turėtų būti lengvas, maloniai kvepėti, valgykite daugiau salotų, žalumynų, daigų, sėklų, riešutų, grūdų traškučių, atsisakykite mėsos.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Įdomus susitaikymo su savimi ir vertybių perkainojimo laikas, kuomet gali tekti gana skausmingai akivaizdžiai pamatyti tas savo savybes, kurios jums trukdo gražiai sutarti su namiškiais, artimaisiais, Tikėtina, kad tai atsinešta iš vaikystės, perduota per tėvų elgesį, giminės tradicijas, o gal primesta visuomenės. Tinkamas laikas atsisakyto to, kas kelia jums problemų, ypač žalingų įpročių.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Ši jaunatis jūsų ženkle jums gali pasijausti itin smarkiai ir arba labai išdidins asmenines ambicijas, norą žūtbūt kažko pasiekti, nugalėti kitus, arba vers jus jaustis labai blogai. Bus itin svarbu kuo toliau atsitraukti nuo visų asmeniškumų, pažiūrėti į savo situaciją iš platesnės perspektyvos ir kelti sau aukščiausius vertybinius, visų pirma idėjinius, dvasinius tikslus.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Jeigu tik galite, likite namuose, ramioje saugioje vietoje, daugiau ilsėkitės, atsipalaiduokite, peržvelkite tiek praėjusį mėnesį, tiek ir praėjusius metus, ypatingai gimę gegužės gale, birželio pirmąją dekadą. Gali kilti pagunda imti investuoti, surizikuoti didesne pinigų suma arba imtis labdaros projektų, tačiau tai gali vėliau labai skausmingai jums atsiliepti, todėl dabar susilaikykite.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Gali tekti gana rimtai imtis spręsti profesinius, karjeros reikalus, gali kilti itin skausmingų pasirinkimo tarp to, ką turite, kas įprasta ir naujų projektų, pasiūlymų. Rizikos padaryti klaidą dabar labai daug ir tai, kas siūloma, po poros dienų gali pasirodyti mažai aktualu, todėl išlaukite prieš priimdami sprendimus, antraip galite labai surizikuoti savo gerove.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Į situaciją darbe žiūrėkite daugiau iš platesnės perspektyvos, susilaikykite nuo kišimosi į kažkokius konfliktus, intrigas, venkite rodyti ir didesnių iniciatyvų – šiandien ir artimiausiomis bent porą dienų tvarkykite tai, ką galite sutvarkyti, imkitės būtinų reikalų ir mažiau rodykite ambicijų. Juk gerai žinote, ko esate verti ir kokių tikslų siekiate – rami tyla padės išvengti problemų ateityje.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Šiandien vertėtų pabaigti visus tuos darbus, kuriuose esate pradėję, pažadėję, peržiūrėti tai, kas nuveikta, o svarbiausia, susilaikyti nuo kažkokių rimtesnių darbų pradžios, noro imtis kažko ypatingo, keliauti toli čia ir dabar, pabėgti iš kasdienės rutinos. Pasidžiaukite turimais ryšiais, tuo, ką turite, pasvajokite daugiau idealistiškai, o prie konkrečių idėjų pereikite po poros dienų.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Jūsų emocijos šiomis dienomis sunkiai prognozuojamos, daug kas gali erzinti, norai gali būti dideli, o galimybės ribotos. Būkite itin atidūs tvarkydami bet kokius finansinius reikalus, artimiausiu metu susilaikykite nuo didesnių investicijų ir net planų apie jas. Venkite priekaištų tiek verslo partneriams, tiek ir antrajai pusei dėl kažkokių kylančių problemų – laikas parodys, kur problema.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Kad ir kaip sunku, tačiau vertėtų šiandien daugiau vidinio dėmesio skirti susitaikymui su savimi, suvokimui, kad santykiai su kitais atspindi mus, ir pasvajoti apie savo idealus. Susilaikykite nuo toli siekiančių sprendimų, verčiau darbuokitės siekdami savo tikslų – geras laikas pabaigti svarbų darbą.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Darbų ir rūpesčių turite daug, ambicijų juos įveikti taip pat, tačiau bus svarbu ir pasirūpinti savo bei artimųjų sveikata, tačiau ramiai, vadovaujantis sveiku protu – numojus ranka problemų gali kilti, pasidavus baimėms galima patiems prisikurti jų, todėl pasistenkite išlaikyti ramybę ir pagalvoti, kokių blogų įpročių išties vertėtų atsisakyti ir padėti tašką tam. Ir jokių priekaištų mylimiesiems.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Būsite linkę kuo daugiau laiko ir resursų skirti savo pagrindinių siekių įgyvendinimui. Pasistenkite kuo blaiviau pasižiūrėti į savo jausmus ir norus, siekius – gal per daug viską sureikšminate, o gal esate per daug save ir savo poreikius bei galimybes nuvertinę? Tas pats galioja ir požiūriui į vaikus – pasistenkite rasti aukso viduriuką ir venkite priekaištauti, nurodinėti namiškiams – ar verta?

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Tęsiasi aktyvus ir kūrybingas laikas, tačiau būtų geriausia, jeigu galėtumėte visas savo kūrybines užmačias realizuoti ir darbus nudirbti likdami namie ar bent jau su artimaisiais, artimoje, jums saugioje aplinkoje. Yra rizikos per daug sureikšminti sentimentalius dalykus, paveldą ar tradicijas, tačiau žiūrėkite į viską blaiviai ir palikite tik tai, kas stiprina, džiugina jus, artimuosius.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Pabaikite visus smulkius darbus darbelius, mokslų užduotis, išpildykite pažadus, sutvarkykite dokumentus – pasistenkite būti kuo dėmesingesni, nes yra pavojus nuvertinti svarbi informaciją ar sureikšminti kokią smulkmeną. Esate linkę pasiduoti avantiūroms, tačiau šiandien ir artimiausiomis dienomis būkite labai atsargūs, yra rizikos pervertinti savo jėgas, o pasvajoti apie tai galima.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Video

22:36
08:58
22:37

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką