Dabar populiaru
Publikuota: 2020 gegužės 25d. 20:30

Antradienio horoskopas – gegužės 26 d.

Rapsai
123rf.com / Rapsai

Kaip ir vakar, Saulė toliau keliauja Dvynių Zodiako ženklu, o jaunas Mėnulis – Vėžio ženkle. Tai geras laikas saviraiškai, bendrauti, įvairiausiems dokumentams tvarkyti ir ieškoti geriausių būdų savo siekiams realizuoti. Ypač, jeigu galvosite apie tokią veiklą, kuri atspindės jau susiklosčiusias tradicijas, bus saugi žemei, vandenims, šeimai.

Tai iš tiesų rimta diena, kai galima pradėti didelius darbus – tokius, kuriems suvaldyti reikia turėti vidinės jėgos, kurie pareikalaus daug energijos. Jie turi būti gerai paruošti, apsvarstyti, suderinti. Apskritai šiandien svarbu atsirinkti, kad tai, ką veikiate, net valgote, kalbate ar galvojate, būtų švaru, aišku, nebūtų jokių nereikalingų priedų, užmačių, atitiktų jūsų poreikius, o ne kieno nors interesus.

Tiesa, popietė gali būti kiek svajinga, kai norėsis sustoti ir atsikvėpti, panirti į svajas, pasigrožėti pasauliu, fantazuoti, kurti. Leiskite sau tai ir patys save nustebinsite prasmingai praleistu laiku.

Šią dieną palanku dėvėti baltus, geltonus, auksaspalvius drabužius, nešioti aukso papuošalus. Daugiau judėkite, būkite aktyvūs ir šilti.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Šiandien puikus laikas pradėti didesnius, rimtai paruoštus darbus, ypač, jeigu jie susiję su informacija, ryšiais, prekyba, mokymais, dokumentų tvarkymu, naujų dalykų mokymusi, tačiau bus svarbu dėmesio skirti ir namams, artimiesiems, tam, kas kelia sentimentus iš vaikystės, prisiminti tradicijas. Ypač pavakare gali kilti gilių įžvalgų pamatant savo vietos pasaulyje prasmę.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Šiandien viena palankiausių dienų imti įgyvendinti jau suplanuotus, gerai paruoštus darbus. Jums puikiai seksis bendrauti, rasti reikiamos informacijos, būsite draugiški ir betarpiški. Po pietų gali kilti noras nuveikti ką nors prasmingo ne tik sau, bet ir bendruomenei, draugams, aplinkai, kurioje gyvenate.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Tęsiasi daugeliu atžvilgių jums itin sėkmingas laikas, kai aplinkybės bus palankios pateikti save, savo idėjas pasauliui, pasirūpinti savo gerove, pajausti, kur yra geresnio uždarbio perspektyvos, kokia veikla geriausiai atitiktų jūsų interesus ir vertybes. Jeigu esate kruopščiai suplanavę darbus – tai puiki diena pradėti veiklą, didesnius projektus.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Šiandien Mėnulis jūsų Zodiako ženkle sukurs jums palankią atmosferą – bus palanku ramiai pradėti iš anksto parengtus darbus, ypač jeigu jie skirti ne tik jūsų asmeniniams interesams tenkinti ar pinigams uždirbti, o turi kilnų tikslą, parems tuos, kurie yra giliausiose bėdose, bus skirti labdaros projektams, ypač susijusiems su šeimomis, vyresnio amžiaus žmonėmis.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Šią dieną jums bus sunkiau atskleisti save pasauliui ar būti dėmesio centre, tačiau tai puikus laikas pasigilinti į save, pamatyti, kur galite būti naudingas pasauliui ir už ką jam turėtumėte padėkoti. Ypač pavakare gali atsiskleisti suvokimas, kur slypi jūsų stiprybės šaknys, kaip išlaikyti ryšį su neišsenkančiu energijos šaltiniu. Paprastai tariant – rasti sprendimų, kaip išlaikyti ar sustiprinti sveikatą.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Puikus laikas darbui, pradėti naujus, gerai paruoštus projektus, ypač, jeigu jie susiję su komunikacija, informacijos gavimu ir apdorojimu, mokymais. Tai išties ambicingų tikslų realizavimo laikas, kai galite ne tik išpildyti savo karjeros ar asmeninio verslo siekius, bet ir pranešti apie juos pasauliui, parodyti jūsų veiklos naudą žmonėms.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Šiandien jums itin sėkminga bus veikla, susijusi su ryšiais su užsieniu, leidyba, aukštuoju mokslu, kelionėmis. Imkitės jau iš anksčiau gerai parengtų projektų, pajauskite, kaip tai gali geriausiu būdu būti naudinga jūsų gyvenimo siekiams realizuoti, karjerai, verslo planams, ypač popietė tinkama pasvajoti, pajausti tikruosius savo gyvenimo tikslus.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Šiandien jums turėtų būti lengva imtis nemažų projektų, suvaldyti finansų, informacijos srautus, išpręsti kylančias problemas ir kelti sau didesnius siekius, galvoti apie verslo plėtrą, platesnes rinkas ar bent jau apie tai, kaip pasimokyti iš kitų šalių patirties, pritaikyti mokslo naujoves, gyvenime ir veikloje sustiprinti etinių normų laikymąsi.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Labai tinkamas laikas stiprinti partneriškus ryšius, konsultuoti ir konsultuotis, pradėti veiklą kartu su partneriu(-ais), ypač jeigu ji susijusi su teisine, konsultavimo veikla. Tiks pradėti gerai parengtus teisinius procesu arba grįžti prie senų teisinių problemų sprendimų, taip pat ir peržiūrėti savo partnerystes, rasti būdų jas stiprinti, o gal nutraukti? Pagalvokite, kokios jūsų savybės trukdo jūsų sėkmei – šios dienos popietė bus itin tinkama gilioms įžvalgoms šia tema ir rasti būdų tobulėti.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Darbų rutina šiandien turėtų gana stipriai jus įtraukti, tačiau suteiks galimybę rasti pusiausvyrą tarp darbo ir sveikatos poreikių, daug ko pasimokyti, rasti kolegialius sprendimus, pradėti ilgesnį darbų, o taip pat sveikatinimosi ciklą, užmegzti gilius partneriškus ar asmeninius ryšius. Ypač popietė bus palanki romantiškoms nuotaikoms.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Šiandien jums netruks ne tik kūrybinio entuziazmo, bet ir kantrybės kūrybiniams projektams realizuoti. Labai palanki diena pradėti įgyvendinti jau parengtus projektus, ypač, jeigu jie susiję su meniniu ugdymu, kūrybinėmis industrijomis, laisvalaikio praleidimu, vaikais. Po pietų gali kilti įžvalgų, kurios ne tik padės geriausiu būdų įgyvendinti pradėtus darbus, bet tuo pačiu ir pagerinti savo materialinę padėtį.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Mėnulis šiandien itin palaiko jūsų asmeninius siekius ir labai sustiprina jūsų kūrybinį potencialą. Puikus laikas pradėti įgyvendinti kūrybinius projektus, darbus, ypač, jeigu jie kilę iš jūsų patirties, šalies, giminės tradicijų, susiję su šeimos, vaikų poreikių tenkinimu, vyresniais žmonėmis. Ypač jūsų intuicija sustiprės popietę – galite suvokti svarbių dalykų apie save ir savo kūrybos šaltinius.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (jos paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

01:06
01:38
01:19

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką