Dabar populiaru
Publikuota: 2020 lapkričio 30d. 20:46

Antradienio horoskopas – gruodžio 1 d.

Kava su sausainiais
123RF.com nuotr. / Kava su sausainiais

Mėnulis šiandien vis dar keliaus smalsumą, kalbumą, mobilumą ir verslumą palaikančiame Dvynių Zodiako ženkle, tad domėkitės viskuo, kas vyksta aplink, tvarkykite dokumentus, ieškokite reikalingų žmonių, puikus laikas organizuoti veiklą, galvoti apie tai, kaip perteikti turimas žinias arba įgyti naujų, mokytis naujų dalykų.

Vis dėlto tai laikas ties užtemimu, tad būkite itin dėmesingi tam, ko imatės, tikrinkite tai, ką darote ir ar sužinote, galvokite, ir ką patys sakote ar rašote – siekite tiesos, atvirumo, venkite skubotų pažadų.

Diena turėtų būti džiugi, aktyvi, tad tiesiog darbuokitės, atlikite tai, ką turite padaryti geriausiu būdu ir itin sąžiningai, atkreipkite dėmesį į aplinkos jums siunčiamus ženklus.

Vakare, 21.51 val., Dvynių valdovas Merkurijus pereis iš gilaus bendravimo ir suvokimo, analitinio mąstymo ir paslapčių atskleidimo Skorpiono ženklo į tą patį optimistiškumą, plėtrą, išmintį, mokslinį ir religinį pasaulio pažinimą, keliones palaikantį Šaulio ženklą, kuriuo kartu su Saule keliaus iki gruodžio 20 d., tad prasideda laikotarpis, kai būtina kuo giliau pažinti pasaulį, naudotis mokslo žiniomis keliant idėjas jūsų asmeninėms ar visai žmonijai kylančioms problemoms spręsti.

Teisingumą ir išmintį palaikyti šiandien labai padės indigo mėlyna spalva aprangoje, vario su auksu papuošalai su mėlynais safyrais.

Maistas šiandien turėtų būti kuo paprastesnis, kuo mažiau gamintas, galima pasninkauti ar misti tik duona su vandeniu. Na, dar pagardinkite česnaku, svogūnais ar krienais, taip pat tiks sūdyta žuvis, grybai.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Ką rinktis, kas geriausiai atlieptų jūsų sielos poreikius – paprastas gyvenimas, darbas, įgūdžiai, žemiški kasdieniai draugai ir veikla, ar vis dėlto žiūrėti į žvaigždes, siekto to, kas nepažinu ar dar nepažinta, keliauti, mokytis, siekti idealų? Puiki diena vidiniam apsisprendimui, gyvenimo tikslų peržiūrai.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Būkite itin atsargūs ir saikingi planuodami savo išlaidas, pirkinius, ypatingai jeigu būsite linkę imtis labdaros, visuomeninės veiklos – jūsų idealizmas didelis, tačiau ar tikrai aiškūs prioritetai, ar esate įsitikinę, kad tai, kam leidžiate pinigus yra vertingiausia? Bus labai svarbu atsirinkit aiškius kriterijus, išgryninti tikslus ir daugiau tarkitės su kitais, konsultuokitės, atsižvelkite į partnerių nuomonę.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Šiandien būsite kaip reta stiprūs, matomi ir palaikomi jums svarbių asmenų, tačiau būkite dėmesingi kiekvienam savo žodžiui, minčiai, veiksmui, ypatingai bendraujant profesiniais klausimais, su darbdaviais ar aukštesnių pareigų asmenimis – venkite gudrauti ar išsisukinėti, reikalaukite iš savęs ir kitų aiškumo, tikslumo ir pagalvokite apie apie savo asmeninius siekius bent jau artimiausiu metu.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Emociškai dienos jums gali būti gana sudėtingos, kuomet iš tiesų būtų geriausia pabūti kuo ramiau, nuošaliau nuo pasaulio šurmulio, kitų įtakos ir ieškoti to, kas jums šiuo metu svarbiausia, pažvelgti į pasaulį nusiėmus rožinius akinius ir be emocijų pamatyti save kasdienybėje – kas jums iš tiesų svarbu, o ko gal išties verta atsisakyti?

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Pastarosios dvi dienos jums, nepaisant sudėtingų aplinkybių, iš tiesų turėtų būti gana sėkmingos kuomet turite galimybių peržiūrėti savo veiklą, siekius, užsitarnautus nuopelnus bei ryšius ir ieškoti naujų, kūrybingų sprendimų ir kelių, kur link ir kaip turėtumėte judėti, ko siekti, kad galėtumėte kuo geriau panaudoti savo patirtį, sutelkti draugus ir bendraminčius.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Profesine prasme pastarosios dienos jums itin reikšmingos, tad kuo daugiau laiko skirkite savo profesinei veiklai ar karjeros siekiams: koncentruokitės ties svarbiausiais dalykais, veikite kuo profesionaliau, peržiūrėkite ir pergalvokite savo svarbiausius tikslus. Vis dėlto bus svarbu prisiminti ir asmeninius bei partnerių interesus, o tai šiandien gali būti sudėtinga – būkite jiems dėmesingi.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Mokymosi, informacijos rinkimo, kaupimo ir dalijimosi ja, ryšių užmezgimo ir pasaulio pažinimo dienos, kai išties verta daugiau dėmesio skirti šioms sritims, pagalvoti apie tai, ką būtų jums svarbu išmokti, sužinoti ir pritaikyti savo veikloje – ieškokite mokytojų, planuokite keliones, kursus, derinkite praktinius ir sielos tikslus.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Pasistenkite šiandien, kaip ir vakar, daugiau dėmesio skirti savo finansiniams ir kitiems resursams, su jais susijusių planų peržvalgai ir ateities siekiams įsivardyti. Šiuo atveju atsipalaidavimas ir lengvumas pavojingas – pasistenkite būti reiklūs sau ir kitiems, susirinkite reikalingą informaciją, tačiau apgalvokite ne tik apie darbus, bet ir apie tai, kas suteiktų džiaugsmo.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Kokių santykių su aplinkiniais ir savo antrąja puse norėtumėte, kaip siekiate save reprezentuoti pasauliui? Pastarosios dienos itin svarbios įvardijant su savo asmeniniu įvaizdžiu ir santykiu su kitais susijusius siekius bei planuojant atitinkamus savo veiksmus. Pergalvokite savo vertybes ir siekite aiškumo jas įvardindami bei išsakydami.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Labai darbingas laikas, kuomet reikėtų kuo daugiau laiko ir dėmesio skirti kasdienei veiklai, sveikatos bei kasdienės aplinkos kokybės užtikrinimui, pamatyti, ką joje reikėtų pakeisti, susiplanuoti darbus, ieškoti reikalingos informacijos ir ne tik kuo aiškiau susidėlioti savo planus, bet ir aptarti juos su aplinkiniais, artimaisiais.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Džiugus laikas, kuomet esate linkę imtis to, kas suteiktų galimybę realizuoti savo siekius, kuo sklandžiau suderinti savo bei mylimų žmonių interesus ir nuveikti kažką tokio ypatingai įdomaus – planuokite savo ir mylimųjų, vaikų laisvalaikio užsiėmimus, keliones, tačiau dėmesingai įvertinkite finansines galimybes.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Šiomis dienomis bus itin svarbu pajausti ir pagalvoti kaip geriausiu būdu galėtumėte suderinti savo idealus ir artimųjų bei profesinius interesus, tikslus ir siekius – skirkite daugiau dėmesio tradicijoms, namiškių, tėvų interesams, raskite sąlyčio taškus ir tarkitės dėl tolesnio sugyvenimo ir galimos bendros veiklos, harmoningų ryšių palaikymo.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką