Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 kovo 1d. 20:54

Antradienio horoskopas – kovo 2 d.

Skintos gėlės
123RF.com nuotr. / Skintos gėlės

Nors šios dienos rytas gali pasirodyti daug žadantis, tačiau popietė gali būti labai įtempta, ypatingai skausmingai gali spręstis įvairūs su santykiais – tiek asmeniniais, tiek verslo – susiję klausimai. Gali kilti būtinybė išsiaiškinti esminius klausimus, susijusius su gyvenimo ar verslo tikslais, galios ir atsakomybių paskirstymu. Pasakyti norėsis daug, galvose mintys ir idėjos verda, tačiau susitarti bus sunku, todėl pasistenkite į susiklosčiusias sudėtingesnes situacijas žiūrėti iš atokesnės perspektyvos arba tiesiog imkitės konkrečios fizinės veiklos.

Būkite itin dėmesingi rengdami dokumentus, ypač jeigu juos reikės pasirašyti. Laikykitės sutarimų, įstatymų, bendražmogiškų normų. Rimtų planų šiai dienai kurkite mažiau, ypač vakarui, mat nuo 16 val. 9 min. iki 22 val. 38 min., kuomet Mėnulis pereis iš elegantiškųjų ir teisingųjų Svarstyklių Zodiako ženklo į paslaptis ir ekstremalius potyrius labiausiai vertinantį Skorpiono ženklą, tęsis vadinamasis neefektyvaus Mėnulio metas, kuomet vertėtų susilaikyti nuo naujų darbų ar pirkinių – tvarkykitės, tęskite, pabaikite, ką pradėję, ar tiesiog pailsėkite.

Kiek smagiau nuteiks tamsiai raudonos, auksinės geltonos, oranžinės ir baltos spalvų drabužiai, stiprybės suteiks raudonas špinelis. Nuotaiką pagerins ir saldūs kepiniai: blynai, sausainiai ar pyragas su uogiene, medumi, varške bei sviestu.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Diena puiki bendrai veiklai su kitais, projektams, idėjoms vystyti – minčių apie tolesnę veiklą kyla daug, svarbu jas pristatyti ir viešinti, tačiau pasistenkite labai gerai apgalvoti, kaip tai padaryti, parodant jų naudą bei naujumą. Šiandien būsite linkę pernelyg sureikšminti tai, ką darote, tad galimi gana rimti konfliktai su asmeniniais ar verslo partneriais dėl bendrų įsipareigojimų – pasistenkite būti nuosaikesni.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Emociškai ši diena jums gali būti labai sunki, ir toliau darbuositės įsitempę, stengdamiesi įgyvendinti savo idėjas, tačiau galite susidurti su kliūtimis, kurios gali atrodyti praktiškai sunkiai įveikiamomis – šiandien bus svarbu rasti balansą tarp įtampos ir atsipalaidavimo. Mažiau vertinkite tai, kas vyksta, luktelėkite vieną kitą dieną ir sprendimus rasite.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Viena vertus, diena jums turėtų atnešti gana daug minčių ir idėjų, jausitės pakiliai, aktyviai ir norėsite judėti į priekį, bandysite išjudinti savo partnerius, būsite linkę pasinaudoti jų patirtimi bei įdirbiu, tačiau aplinkybės jus labai riboja ir kelia didelę įtampą. Šiandien turite šansą atverti sau galimybes veikti, tačiau tai pareikalaus daug kūrybingumo ir diplomatijos.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Nors būsite namuose ir norėsite imtis gana rimtų, ilgalaikių reikalų sprendimo, šiandien santykiai su antrąja puse pareikalaus iš jūsų gana daug savitvardos ir tolerancijos – ieškokite bendros veiklos, bendrų tikslų realizavimo daugiau per visuomeninę veiklą, naudą aplinkai ir kitiems, tačiau spręskite patys, kas jums svarbu ir kur link kreipti savo pastangas.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Gana sudėtinga diena, kuomet teks derinti daugybę interesų – jausitės tarsi tarp kelių ugnių, plėšomi į visas puses tiek viršininkų, tiek įstatymų, teisės aktų reikalavimų, tiek susitarimų su verslo partneriais ar konsultantais ar tiesiog aplinkybių, kuriose, jeigu norėsite reikalus išjudinti jums būtina linkme, diplomatijos gali būti mažai ir teks pasinaudoti griežtesnio žodžio teise.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Šiandien kils didelė rizika pasiduoti pagundai įsigyti kažką tokio ar imtis kažko tokio, kas gana reikšmingai paplonins jūsų kišenę. Tiesa, tai galbūt padės jums siekti jūsų tikslų, įkvėps tolimesniems darbams, tačiau vis dėlto prieš išlaidaudami dar kartą gerai pagalvokite ar bent jau suderinkite išlaidas su antrąja puse, taip parodydami dėmesį.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Problemos namuose, su artimiausiais šeimos nariais šiandien gali priversti jus gerokai pasijaudinti ir kai ką pakeisti savo mąstyme bei požiūryje į save ir savo galimybes, pareikalaus gana daug energijos ir jėgų koncentracijos. Svarbiausia, kad šiandien turite galimybių įveikti ir sunkiausius iššūkius, tereikia žvelgti į viską be asmeniškumų ir tuo pačiu rasti širdyje daugiau atjautos.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Ryšių, komunikacijos iššūkiai šiandien kels jums gana daug baimių, todėl bus itin svarbu išlaikyti santūrumą ir susilaikyti nuo skubotų, emocijų padiktuotų sprendimų. Luktelėkite bent iki rytdienos ir daug kas klostysis jums palankesne kryptimi, rasite ir reikalingus žmones, ir būtinos informacijos ar tuos, kas galės jums patarti ir padėti spręsti iškilusią problemą.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Pasistenkite šiandien mažiau klausyti draugų patarimų, juolab pasiduoti emocijų padiktuotoms baimėms ir priimti skubotus sprendimus – tai gali kainuoti gerokai daugiau negu norėtumėte. Verčiau pasidomėkite aplinkybėmis ir spręskite problemas iš esmės, galbūt tiesiog teks priimti valios sprendimus ir fiziškai pasidarbuoti. Labiau pasitikėkite artimaisiais ir antrąja puse.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Situacija profesinėje veikloje, jūsų karjeros kelyje šiandien gali tapti jums tikru, daug emocijų pareikalausiančiu iššūkiu – teks rasti būdų išlaviruoti tarp to, ko reikalauja jūsų darbdaviai, ir to, kas svarbu jums asmeniškai. Šiandien bus itin svarbus jūsų pozityvus nusiteikimas, gebėjimas nuosekliai veikti bet kokiomis aplinkybėmis ir tuo pačiu kūrybingumas bei išradingumas.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Šios dienos atradimai, žinios gali sukelti jumyse tikrą vidinę sumaištį, teks dar kartą pasitikrinti tai, kas jums svarbiausia, kas yra vertybės, o kur tik išorinių aplinkybių nulemtos baimės. Geriausia būtų, kad imtumėtės paprasčiausios fizinės veiklos – tvarkykite namus, padėkite namiškiams, artimiesiems, daugiau bendraukite ir situacija palengvės.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Graži, sėkminga diena, nors finansiniai reikalai ir bendravimas su tais, nuo kurių daug kuo priklauso jūsų veiklos sėkmė ir reputacija, gali šiandien gerokai jus išgąsdinti, sukelti daug baimių ir tikrą emocinę audrą. Bus labai svarbu susivaldyti ir imtis veiklos – išsiaiškinkite visas aplinkybes, susitikite su reikalingais žmonėmis ir reikalai pakryps jums palankiausia kryptimi.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

03:45
19:56
13:58

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką