Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 lapkričio 1d. 21:41

Antradienio horoskopas – lapkričio 2 d.

Žvakės
123RF.com nuotr. / Žvakės
Gana graži, harmoninga diena – viena iš retesnių šiuo laikotarpiu, išskyrus vieną aplinkybę. Apskritai, kur bebūtumėte, susidūrus su grubiu spaudimu, bandymu veikti iš galios pozicijų, bus itin svarbu rasti tinkamus žodžius, išlaikyti savo vidinę ašį, svarbiausias vertybes.

Venkite masinių susibūrimų, pavojingų vietų. Galimi rimtesni transporto įvykiai, todėl kuo ramiau vairuokite, venkite kategoriškumo, o prireikus ieškokite teisinės pagalbos. Palankus metas bendrauti su vyresniais, autoritetingais žmonėmis, susitikti su seniai matytais draugais, bičiuliais, tačiau venkite tuščiažodžiavimo, apkalbų, melo ir intrigų.

Šiandien žodis įgyja ypatingą prasmę, todėl rinkitės ką, kada ir su kuo kalbėti, nes klaidos gali labai greitai atsisukti prieš jus. Mėnulis jau senas, keliauja estetiškųjų ir diplomatiškųjų Svarstyklių ženklu, tad pasistenkite išlaikyti balansą tiek kalbose, tiek darbuose, venkite išsišokimų, laikykitės priimtų bendravimo normų. Pats laikas pagalvoti apie tai, kaip atrodote.

Šiandien palankiausios tamsiai raudona, geležies rūdžių, taip pat auksiniai geltona, oranžinė ir balta spalvos, puoškitės raudonu špineliu. Maistui geriausiai tiks įvairūs miltų gaminiai ir kepiniai, savo forma ir spalva primenantys Saulę, ypatingai, jeigu dar su medaus, uogienės ar varškės įdaru – valgykite blynus, varškėčius, virtinius.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Liežuvis šiandien gali tapti jūsų priešu, tad venkite karštakošiškumo, bandymo kalbomis įsprausti kitą į kampą ar, atvirkščiai, pasirodyti geresniais nei esate. Antra vertus, bus labai svarbu rasti tinkamus, gal ir labai rimtus žodžius, jei teks apginti tiek savo, tiek antrosios pusės orumą, teisybę, pasipriešinti kažkieno spaudimui. Geras metas susitikti su seniai matytais vaikystės draugais.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Nors ir šventinė diena, šiandien gali tekti skirti kuo daugiau laiko profesiniams reikalams, kreiptis į viršininkus, skubiai spręsti kilusius klausimus, ypatingai dėl ryšių su užsieniu, tvarkyti su sveikata susijusias problemas. Venkite ginčų šiomis temomis, tačiau susidūrus su grubiu kišimusi į jūsų gyvenimą bus itin svarbu kuo ramiau apginti savo teises. Pasaugokite savo turtą.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Jausitės labai gerai, pilni geriausių norų gražiai praleisti dieną, susitikti su vyresniais žmonėmis ar tais, kurie jums praeityje daug davė, išmokė, tačiau bus labai svarbu išlaikyti saiką, ypatingai, jeigu susidursite su, atrodytų, sunkiai išsprendžiamomis problemomis, susijusiomis su santykiais, vaikais, su turtu ir saugumu. Teks gerokai susiimti ir pagalvoti, ką daryti, o gal pakeisti požiūrį į tai? Venkite skubos ar puikybės.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Diena, regis, graži, gerai ir saugiai jausitės savo namuose, su šeima, jeigu tik pasistengsite suvaldyti savo norą įvesti tvarką ir visus reikalus surikiuoti pagal savo valią. Ramiau reaguokite į artimųjų žodžius, tačiau ir patys turėkite saiko bendraudami. Verčiau pabandykite pajausti ir įvardinti, kokioms savo vidinėms baimėms, silpnybėms pataikaujate.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Diena puiki bendravimui, konsultavimuisi su vyresniais, daugiau išmanančiais, išmintingais žmonėmis, tačiau būkite pasirengę, kad galite tapti priklausomi nuo jų nuomonės, gali tekti elgtis prieš savo norą, valią ir interesus tik dėl to, kad palaikytumėte savo įsivaizduojamą statusą. Atsargiai vairuokite, venkite minios, o susidūrę su problemomis, ramiai, tačiau tvirtai ginkite savo ar artimųjų interesus.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Susilaikykite nuo kalbų apie pinigus su antrąja puse ar vaikais bei nuo išlaidų savo pomėgiams, laisvalaikio reikalams, nebent tai būtų buičiai, darbui ar sveikatai palaikyti būtini dalykai. Anksti planuoti pirkinius ar pajamas, nes situacija profesinėje srityje labai miglota, todėl daugiau dėmesio skirkite darbo prioritetams ir savo profesionalumo palaikymui.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Labai dvejopa diena – viena vertus, jaučiatės puikiai, juk Mėnulis keliauja jūsų ženklu, suteikdamas pasitikėjimo savimi ir aplinkos palaikymą, tačiau būkite atsargesni reaguodami ar komentuodami namiškių veiksmus ar reikalus, gali būti išties sunku susivaldyti pajautus spaudimą ar bandymą primesti jums savo nuomonę ar pasaulėžiūrą. Būkite labai atsargūs vertindami išgirstas naujienas.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Nusiteikite porą dienų daugiau pailsėti, pabūti atskirai nuo viešumos, didesnio šurmulio. Geriausiai jausitės namuose, saugioje savo aplinkoje – geras laikas pasikalbėti su vyresniais šeimos nariais, pasigilinti į tai, kas esate, kokia jūsų prigimtis, ką iš tiesų paveldėjote vertingo. Susilaikykite nuo kaltinimų sau ar kitiems kilus bendravimo, susitarimo problemų su broliais ar seserimis, kaimynais – verčiau patyrinėkite savo baimes, ypač susijusias su pinigais.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Puikus laikas susitikti, bendrauti su draugais, kuriuos galėtumėte kažko pamokyti, kartu spręsti problemas, taip pat išvykoms, susitikimams – esate rimtai nusiteikę ir tai padės jums nuveikti daug prasmingų darbų ir įgyti autoritetą, jeigu pavyks suvaldyti norą bet kokia kaina užsidirbti ar būti geresniems už kitus. Venkite apkalbų ar intrigų, o taip pat ramiau žiūrėkite į draugų pagyras.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Užsitęsęs konfliktas darbe, profesinėje srityje šiandien pasieks piką, o trečiadienį gali tapti aiškūs ir rezultatai, todėl susilaikykite nuo pareiškimų, bandymų kovoti su kitais, galvokite, ką sakote ar rašote. Jei pavyks atsiriboti nuo baimių, susivaldyti, rasite išmintingų finansinių sprendimų, gausite pasiūlymų, užsitikrinančių ilgalaikes pajamas. Labiau pasitikėkite artimųjų palaikymu.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Puiki diena, kuomet jūsų pastangos duoda rezultatų, pildosi jūsų svajonės, kad ir kaip jaučiatės įsitempę ar spaudžiami visuomenės nuomonės, žiniasklaidos. Tiesa, bus itin svarbu suvaldyti savo baimes, vengti bet kokio noro pagražinti situaciją, pasipuikuoti savimi ar savo vaikais, kūriniais – tik nuoširdūs, išjausti žodžiai, atviri jausmai suteiks jums pakylėto džiaugsmo.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Diena itin palanki vidiniam darbui su savimi, dvasinėms praktikoms, askezei, susitelkimui į svarbiausius savo gyvenimo tikslus – išorinis spaudimas iš tiesų verčia jus gerokai padirbėti su savimi bei iš vaikystės atsineštomis ir iki šiol puoselėjamomis baimėmis. Jei pavyks jas suvaldyti ir apginti savo interesus ramiai, tačiau be jokių dviprasmybių, gali gerokai į gera pasikeisti tolesnė jūsų gyvenimo kokybė.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką