Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 11 08, 20:30

Antradienio horoskopas – lapkričio 9 d.

Antradienis bus gana panašus savo nuotaikomis, darbingumu, bendru nusiteikimu į pirmadienį, Mėnulis keliaus tuo pačiu su stabilumu, nuosekliu tikslo siekimu, praktiškumu ir kantrybe siejamu Ožiaragio Zodiako ženklu, daugės aiškumo, vidinės jėgos, suvokimo, kas tikra, o ko reikia atsisakyti, tačiau teks rinktis tarp kasdienių, asmeninių ir didesnių siekių. Tiesa, gali didėti vidinė įtampa, noras griauti sistemą, aštriai ir kategoriškai išsakyti savo nuomonę.
Obuolių pyragas
Obuolių pyragas / 123RF.com nuotr.

Daug kas priklausys nuo būdo, kaip tai padarysite – ar tai taps karu, ar vidiniu aiškiu apsisprendimu ir ėjimu savarankišku, vidinės laisvės keliu. Šios nuotaikos itin aktualiomis taps trečiadienį ir tęsis iki pat šeštadienio, tačiau ruoštis, gilintis į savo būseną, ieškoti esminių vidinės įtampos šaknų būtina, ypač, kol stabilumo ir aplinkos palaikymo yra daugiau.

Šiandien koncentruokitės į savo profesinę veiklą, palanku rengti finansinius planus, aiškintis poreikius ir galimybes, priimti svarbius su ja susijusius daugiau kokybinius, veiklos tobulinimo sprendimus, o apie darbo vietos pakeitimus galvoti galima tik tuomet, kai turite aiškų vidinį žinojimą, ko siekiate. 19.51 val. prasidės vadinamasis neefektyvaus Mėnulio metas, tad vakarą skirkite tik darbams pabaigti, tvarkytis, o geriausia – ramiam poilsiui, atsipalaiduoti.

Vidinės jėgos suteiks raudona su juoda, ryški geltonai žalia spalvos, tamsiai raudonas jaspis.

Maistas turėtų būti kuklus – juoda duona, pieno produktai arba riešutai, gera diena pasninkui.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Puikios dienos profesinei veiklai – pats metas koncentruotis ties svarbiais, sunkiais, tačiau didelę naudą atnešti galinčiais tikslais, apsispręsti dėl finansinių investicijų poreikio. Tiesa, gali tekti susidurti su visuomenės nuomonės, institucijų spaudimu daryti kaip nors taupiau, paprasčiau, greičiau, tad daug priklausys nuo jūsų gebėjimo profesionaliai įrodyti galimybes.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Palankios jums dienos įvairiai veiklai – jausite palaikymą, būsite pilni idėjų, tačiau atsipalaiduoti vargu ar pavyks, nes profesiniai rūpesčiai gali gana smarkiai prispausti. Labai pasaugokite savo ir greta esančiųjų sveikatą. Kilusias problemas spręskite aiškiais argumentais, naujais netikėtais sprendimais, nes gali tekti ginti teisėtus savo interesus, rūpintis darbo vietos saugumu.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Sudėtingas asmeniniams santykiams, saviraiškai metas, tačiau tuo pačiu ir vidinės pusiausvyros atgavimo metas – galite patys nustebti staiga atradę, kad galite gerokai daugiau, nei įsivaizdavote. Verta imtis įsisenėjusių finansinių problemų sprendimo, grąžinti skolas, o ir patys pagaliau galite išsireikalauti atlygio už ankstesnius darbus.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Jums laikas itin svarbus, jei norite išspręsti įsisenėjusius asmeninių santykių reikalus, atverti kelius naujiems jausmams, naujam etapui. Tiesa, kategoriškumas gali pernelyg brangiai kainuoti, tad ieškokite nuosaikesnių kelių, naujų sprendimų, raskite stiprybės pagaliau atsisakyti perdėtų ambicijų. Susilaikykite nuo naujų investicijų, brangiai kainuojančių projektų.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Lyg ir viskas gerai, puikiai jaučiatės tiek namie, tiek darbuose, tačiau bus labai svarbu rasti būdų kuo ramiau atlaikyti antrosios pusės priekaištus ar pretenzijas – teks paruošti aiškius, pagrįstus argumentus, susitelkti ir veikti kaip lygiaverčiam partneriui. Palankus metas pasirūpinti namais ir darbo vieta, jų aplinka, atmosfera, sveikatos reikalais, pergalvoti savo gyvenseną.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Palankios dienos santykiams su vaikais, mylimu žmogumi puoselėti, kai esate pilni tiek meilės, tiek vidinės jėgos, tvirtybės apginti tai, kas jums brangiausia, tiesiog be pastangų. Tiesa, pasistenkite ramiau reaguoti į iššūkius, apribojimus darbe, sveikatos sistemoje, atsargiau vairuokite, elkitės su pavojingais prietaisais, venkite blaškymosi, koncentruokitės į svarbiausius reikalus.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Šiomis dienomis būkite labai atsargūs priimdami finansinius sprendimus, nes palanku spręsti tik įsisenėjusias, visiškai naujų, radikalių pokyčių reikalaujančias problemas, tačiau venkite prisiimti atsakomybę ir staiga dėl didesnio efekto ar emocijų griauti tai, kas veikia. Palanku grąžinti skolas, pasirūpinti nekilnojamojo turto saugumu, ilgalaikiu draudimu.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Jūsų ryžtas šiandien gali suteikti daug jėgų, tačiau ir problemų, jeigu sumanysite pagal save pakeisti artimųjų gyvenimą, imtis atsakomybės už jų sprendimus. Antra vertus, itin palankus metas kūrybai, savo veiklai pristatyti, bendrauti su kitais. Šiandien lengvai iš mokinio galite tapti mokytoju, tik būkite labai atsargūs sumanę šias savo galias pritaikyti antrajai pusei, verslo partneriams.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Palankus metas pergalvoti savo vertybes, vartojimo įpročius ir pasirinkimus – šios dienos sprendimai labai palengvins jūsų gyvenimą, o pirkiniai bus svarbūs jūsų tolesnei gerovei, sveikatai, gerai savijautai palaikyti. Tiesa, venkite savo apsisprendimus kaip nors demonstruoti ar bandyti aptarinėti su kitais – vargu ar sulauksite pritarimo, verčiau pasilaikykite savo nuomonę sau.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Itin palankios, stiprios jūsų dienos – juk turite net tris palankias planetas, tarp jų ir Mėnulį, ir dar patį galingiausią Plutoną savo ženkle palankiame santykyje su kitomis planetomis, tad pats metas parodyti pasauliui tai, kas jums svarbiausia, labiausiai rūpi, spręsti įsisenėjusias problemas. Tiesa, būkite itin atsargūs planuodami finansus, susilaikykite nuo kategoriškų sprendimų ar kaltinimų kitiems.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Nors ir turite aiškią savo nuomonę, poziciją darbe, profesinėje veikloje vykstančių procesų atžvilgiu, tačiau pasistenkite šiomis dienomis ją išsakyti labai saikingai ir tik labai argumentuotai, o geriausia būtų, jei ją kurį laiką pasilaikytumėte sau. Vertėtų ramiai reaguoti į gautas pastabas ar kritiką, net užsipuolimus, juk puikiai žinote, kad esate teisūs savo pasirinkimuose.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Atrodo, šiomis dienomis viskas vyksta sklandžiai – dingsta ankstesnės problemos, sulaukiate pripažinimo net iš tų žmonių, kurie kažkada jus kritikavo, išoriškai esate veiklūs ir sėkmingi, tačiau nuojauta tikriausiai jums kužda, kad problemos čia pat ir reikės ties jomis dar gerokai padirbėti, ypač, jeigu tai susiję su mokslo, religinėmis temomis, kelionių, ryšių su užsieniu palaikymu.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką