Dabar populiaru
Publikuota: 2020 liepos 13d. 20:22

Antradienio horoskopas – liepos 14 d.

Katė ir šuo
Krista Mangulsone nuotr./ Unsplash nuotr. / Katė ir šuo

Mėnulis keliauja praktišku, ūkišku, žemišku Jaučio Zodiako ženklu, puikiai sutaria su vandeniniu Vėžio ženklu, itin tinkamas įvairiems namų ūkio, su augmenija, žemės ūkiu susijusiems darbams, rūpybai. Palankus laikas ir tiems, kurie užsiima veikla, susijusia su grožio kūrimu, prabangos industrija. Tačiau Mėnulis po truputį sensta, todėl laikas mažiau tinkamas ilgalaikėms investicijoms, pradėti didesnius projektus, imtis įvairių darbų.

Šią dieną palanku įsigyti kosmetikos, drabužių, namų apyvokos, būsto įrangos, vaikų priežiūros prekių. Puikus laikas ir gražinimosi procedūroms, poilsiui. Vis dėlto diena bus gana įtempta, aktyvi, reikalaus priimti greitus sprendimus, imtis skubių reikalų – pasistenkite šiandien juos ir užbaigti. Tikėtina, kad pavyks išlikti atjaučiančiais, geranoriškais ar sulaukti atjautos ir supratimo iš aplinkos. Labai tinkama diena labdarai.

Dėvėkite šviesius, baltus, auksinių atspalvių drabužius, puoškitės balto agato papuošalais su variu, auksu, sidabru. Maistui rinkitės daugiau pieno produktų, saldžių, džiovintų vaisių. Galima valgyti gausiai, tačiau pasistenkite išvengti mėsos.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Esate aktyvūs, pilni energijos, dalinsite save tarp darbo ir namų, imsitės veiklos, tačiau emocijų kels pajamų ir išlaidų derinimo būtinybė. Kalbėkitės, tarkitės – pavyks viską subalansuoti. Esate jautrūs, dėmesingi artimiesiems, tačiau pasistenkite sąmoningai valdyti savo ambicijas, sulaikykite impulsus pulti į kovą.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Jums itin palankus laikas rūpintis uždarbiu, imtis gerovės kūrimo, teks nemažai bendrauti, organizuoti. Sulauksite dėmesio ir pritarimo, tačiau galite fiziškai jaustis kiek nuvargę, sunku bus imtis darbų, ypač dėl to, kad veiklą, kontaktus trikdys ryšių su užsieniu sunkumai – pagalvokite, ar baimės tikrai pagrįstos, pasitarkite su draugais, bendraminčiais.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Būtų geriausia, jeigu galėtumėte skirti dieną poilsiui, tačiau mažai tikėtina, kad pavyks. Imsitės veiklos su draugais ar bičiuliais, tačiau pasistenkite, kad tai nekainuotų jums per daug. Finansiniai klausimai pastaruoju laikotarpiu reikalauja vis daugiau jūsų dėmesio – pagalvokite, gal vertėtų peržiūrėti profesinius siekius, atsikratyti iliuzijų.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Laikas užsiimti savimi ir savo siekių apmąstymu, pagalvoti, kuo galite būti svarbūs ir naudingi aplinkiniams, draugams ir visuomenei, tačiau tai sunkokai suderinama su darbe jums keliamais reikalavimais. Ieškokite atramos ir paramos religijoje, filosofijoje, meno studijose. O gal metas piligriminei kelionei?

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Laikas, palankiausias poilsiui ir jėgų atstatymui, tęsiasi, tačiau mažai tikėtina, kad galėsite skirti jo tik sau, nes gali tekti spręsti skubius ir netikėtus darbe kylančius klausimus, imtis emocijų raminimo. Teks rūpintis ir veiklomis užsienyje – pasistenkite išsakyti savo poreikius ir interesus, pasitelkite į pagalbą draugus ir viskas spręsis.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Nenustebkite, jei sulauksite netikėtų žinių ar pasiūlymų iš užsienio, pasiūlymų ten vykti ar bent jau spręsti ryšių su užsieniu klausimus, gali tekti skubiai ieškoti išteklių. Tarkitės, konsultuokitės, pasitelkite į pagalbą partnerį, peržiūrėkite savo įsipareigojimus – ir įtampų sumažės.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Nuo darbo nelabai pavyks pabėgti, nors artimieji nebus labai patenkinti, kils nemažai įtampos iš partnerio (-ės) pusės, gali problemų kelti ir klientai, tekti spręsti teisinius konfliktus. Vis dėlto išeičių visada yra. Parodykite rūpestį artimiesiems, pasirūpinkite atmosfera darbe, paieškokite netradicinės medicinos siūlomų atsipalaidavimo priemonių.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Daug emocijų kels ir viso jūsų dėmesio reikalaus partneris (-ė), gali tekti priimti netikėtų su santykiais susijusių sprendimų. Spręsite ryšių su užsieniu, mokslu, religija susijusius klausimus, tačiau pasistenkite, kad tai nepakenktų jūsų sveikatai. Imkitės daugiau fizinio darbo ar bent jau daugiau laiko skirkite mankštinimuisi.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Finansinės temos, uždarbio klausimai ir toliau reikalauja nemažai jūsų dėmesio, tačiau šiandien teks imtis ir kasdienių, paprastų, tačiau būtinų darbų, ieškoti netradicinių su sveikos aplinkos, palankios darbui vietos užtikrinimu susijusių sprendimų. Kylančias įtampas sumažins sportas: surenkite varžybas su vaikais, tačiau pasistenkite suvaldyti azartą.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Jūsų atsidavimas partneriui (-ei), priklausomybė nuo kitų nuomonės gali kelti jums patiems nemažai tapatybės problemų, tapti konfliktų namuose priežastimi. Raskite laiko laisvalaikiui, maloniam atsipalaidavimui, skirkite daugiau dėmesio vaikams – tai padės subalansuoti ryšį su jums svarbiais žmonėmis.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Namiškius stebinate savo netikėtomis iniciatyvomis – gal nusprendėte gerokai pertvarkyti namus ar bent perstumdyti baldus? Bet kokiu atveju pokyčiai namuose, būtinybė ieškoti netikėtai kylančių problemų sprendimų pareikalaus nemažai jūsų dėmesio ir darbo. Pasistenkite ramiau bendrauti, atsargiau vairuoti ir elgtis su technika.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Siekdami išspręsti jūsų kūrybinių idėjų realizavimui būtinus klausimus šiandien teks nemažai pasistengti, ieškoti netradicinių ryšių, naujos informacijos, imtis naujų komunikacijos priemonių. Palankus laikas atsinaujinti, tačiau būkite saikingi išlaidaudami – diena jums siūlo daug įvairių galimybių.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką