Dabar populiaru
Sportas gyvai
Publikuota: 2019 liepos 15d. 22:00

Antradienio horoskopas – liepos 16 d.

Ledai
Shutterstock.com nuotr. / Ledai

Stipri Mėnulio užtemimo įtaka ir artėjanti pilnatis skatins nesusipratimus, taps sunkiau valdyti savo emocijas. Jei turite galimybę, atsiribokite nuo pernelyg atsakingos veiklos, svarbių sprendimų priėmimo.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Antradienis – sunkiai prognozuojama diena, artėjant Mėnulio užtemimui bus sunku kontroliuoti emocijas, galima pridaryti apmaudžių klaidų. Daugiau laiko skirkite apmąstymams, neskubėkite realizuoti turimų sumanymų. Antroje dienos pusėje kils noras išlaidauti, gyventi ne pagal kišenę – paisykite saiko. Tai tinkamas metas užvilkintiems buities reikalams tvarkyti, smulkiems remonto darbams namuose atlikti.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Šiandien reikia itin kruopščiai rūpintis savo įvaizdžiu, stiprinti autoritetą. Elkitės nepriekaištingai, nesuteikite preteksto apkalboms – bus lengva ilgam susigadinti reputaciją. Nerekomenduojama keliauti, ypač planuoti atostogų egzotiškose šalyse, nepalanku spręsti finansinius klausimus. Daugiau nesusipratimų galima tikėtis ir asmeniniame gyvenime – ilgai brendę konfliktai pasieks savo piką.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Antradienį Dvynių zodiako ženklo atstovai gali pasijusti tarsi atsidūrę spąstuose – mažai kas priklausys nuo jūsų valios. Tai – sudėtinga diena, netrūks įtampos nei darbe, nei namuose. Ypač nepalanku tvarkyti finansinius reikalus, šiuo metu vykdomos investicijos gali atnešti didelių nuostolių. Netinka ir skolintis pinigus, bus sunku objektyviai įvertinti savo galimybes. Tačiau pasistenkite grąžinti turimas skolas.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Artėjantis Mėnulio užtemimas ir pilnatis turės didelę įtaką Vėžio zodiako ženklo atstovų nuotaikai. Tai – energetiškai itin stipri diena, bus sunku sukontroliuoti situaciją. Verčiau atsiriboti nuo pernelyg sudėtingos veiklos, atsakingų sprendimų, tai ypač pasakytina apie antrąją dienos pusę. Deja, nepavyks išvengti audringo santykių aiškinimosi – pasistenkite taip smarkiai nedramatizuoti, išlikti kiek įmanoma objektyvesni.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Antradienį Liūto zodiako ženklo atstovus gali varginti didesnis nuovargis, apnikti apatiškumo jausmas. Tai – sudėtingas laikas, svarbu tausoti nervų sistemą, nepersitempti. Jokiu būdu nenumokite ranka į kūno siunčiamus signalus. Vaduokitės iš pesimistinių minčių, neprovokuokite konfliktų su šeimos nariais, stenkitės išlikti geranoriški, aktyvūs.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Šiandien Mergelės zodiako ženklo atstovų laukia daug rizikingų situacijų, reikia elgtis itin apdairiai, išmintingai. Venkite bet kokių avantiūrų, ypač susijusių su pinigais. Netinka pirkti brangius daiktus, investuoti į nekilnojamąjį turtą. Tikėtina daugiau nesusipratimų, susijusių su mažaisiais šeimos nariais. Daugiau dėmesio skirkite namams, artimiesiems.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Nepasiduokite impulsams, labai svarbu planuoti savo veiksmus ir pasirinkti tinkamą startegiją. Šios dienos sprendimai gali daug lemti jūsų gyvenime – jei iškils būtinybė pasirinkti tarp karjeros ir šeimos, rinkitės pastarąją, kitaip vėliau dėl to gailėsitės. Nuolat patiriamas stresas kels stiprią nervinę įtampą, būtina pasirūpinti emocine gerove – daugiau laiko leiskite gryname ore, užsiimkite mėgstamais pomėgiais, bendraukite su širdžiai maloniais žmonėmis.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Šis laikotarpis Skorpiono zodiako ženklo atstovams gali atnešti daug permainų artimoje aplinkoje. Antradienį prasidėję nesusipratimai su bičiuliais, kolegomis ar giminėmis užsitęs, gali būti galutinai nutraukti nebeperspektyvūs ryšiai. Šiandien daug galvosite apie savo kasdienybę, gyvenimo būdą, tai puikus laikas imtis būtinų korekcijų, atsikratyti žalingų įpročių.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Šaulio zodiako ženklo atstovai susidurs su būtinybe ko nors atsisakyti. Tai gali būti materialūs dalykai arba jūsų įsitikinimai, principai. Stipresni išgyvenimai gali iš esmės pakeisti jūsų vertybių sistemą, priversti objektyviau pažvelgti į esamą situaciją, susitaikyti su realybe. Antradienį verčiau neplanuoti svarbių dalykinių susitikimų, netvirtinti reikšmingų sandorių, taip pat nerekomenduojama prisiimti ilgalaikių įsipareigojimų.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Ožiaragio zodiako ženklo atstovai šią dieną turi elgtis itin atsakingai, negalima laužyti nusistovėjusių taisyklių, būtina išlikti garbingais, sąžiningais. Į paviršių iškils ilgai gniaužti jausmai, net paprastai šaltai ir abejingai atrodantiems Ožiaragiams antradienį taps sunku suvaldyti savo emocijas. Tai ne laikas naujiems projektams, nepalanku vykdyti plėtrą, pernelyg veržtis į priekį. Daugiau laiko skirkite apmąstymams, savianalizei, būtinoms korekcijoms atlikti.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Į gyvenimą sugrįš senos problemos, kurias, atrodė, jau išsprendėte. Galima akistata su žmonėmis iš praeities, su kuriais turite nebaigtų reikalų. Antradienį reikia elgtis itin sąmoningai, sąžiningai vykdyti savo pareigas, neieškoti lengvesnių kelių. Tai karminių skolų grąžinimo metas, viskas, kas šią dieną vyksta, turi gilią prasmę. Išlieka didelė traumų tikimybė – netampykite likimo už ūsų.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Žuvų zodiako ženklo atstovų laukia nesusipratimai didesniuose kolektyvuose, taip pat gali išryškėti problemos tarp draugų. Šiandien būsite priversti atsigręžti į praeitį, atlikti būtinas korekcijas, spręsti senus nesutarimus. Daugiau laiko praleiskite su artimaisiais, ypač vyresniais šeimos nariais. Atkreipkite dėmesį į šios nakties sapnus, jie gali būti labai iškalbingi, svarbūs.

Horoskopą sudarė astrologė Viktorija Greviškienė („Astrologija ir gyvenimas“).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką