Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 liepos 26d. 20:21

Antradienio horoskopas – liepos 27 d.

Vasarą galima puikiai derinti mokymąsi ir poilsį
123RF.com nuotr. / Vasara
Kaip ir pirmadienis, ši diena bus gana rami, puikiai tinkama poilsiui, kultūros, meno, laisvalaikio renginiams, šventėms, veiklos pristatymui ar ramiam triūsui gražinant namus ar darbo vietą. Skirkite daugiau laiko bendravimui su artimaisiais, tėvais, giminėmis, kelionėms po jums brangias, vaikystės vietas, geras laikas mokytis tradicinių amatų.

Mėnulis visą dieną keliaus jautriuoju ir dvasinguoju Žuvų Zodiako ženklu, besijungdamas su čia esančiu šio ženklo valdovu galinguoju vandenų ir sielos gelmių valdovu Neptūnu, tad raskite laiko pasigilinti į gyvenimo prasmės klausimus.

Puikus laikas ir atskleisti savo jausmus mylimam žmogui, parodyti atjautą, suteikti pagalbos šiuo metu sunkesnėje situacijoje atsidūrusiems žmonėms, gyvūnams. Sėkmingas laikas psichologams, menininkams, tačiau sudėtingiau tiems, kas užsiima tikslumo ir konkretumo reikalaujančia veikla, tad venkite skubos ką rašydami, sakydami, tvarkydami dokumentus.

Taip pat gali kilti pagunda svaigalams - jie gali veikti itin smarkiai, o pasekmės gali būti itin liūdnos, apskritai didesnė rizika apsinuodyti. Atkreipkite dėmesį į tai, kas jums sakoma, besiklostančias situacijas – šiandien tai itin gerai atspindi jūsų gyvenimo kokybę.

Renkitės skaisčių tamsiai raudonų, ochros ir geltonos atspalvių drabužiais, puoškitės piropu, rubinu, piritu. Maistas taip pat turėtų būti šiltas, lengvai virškinamas – toks, kuris suteiktų daug greitos energijos: duonos gaminiai, šokoladas, bulvės, burokėliai. Atsisakykite mėsos, grybų.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Idealu, jeigu atostogaujate ar tiesiog turite galimybių ilsėtis, būti namuose ar gamtoje su artimais žmonėmis – tai puikus laikas parodyti savo jausmus mylimam žmogui, tiek žodžiais, kūryba, bendra pramoga, tiek ir labai konkrečiu rūpesčiu, maža dovanėle, siurprizu. Raskite laiko ir savianalizei, meditacijai, tiesiog pasigilinimui į tai, kas su jumis vyko, vyksta ir kur link trokštate eiti. Venkite alkoholio.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Jeigu tik galite, skirkite šiandien daugiau dėmesio savo draugams – puikus laikas tiek laisvalaikio pramogoms, bendroms atostogoms, tiek ir inicijuoti, aptarinėti, organizuoti naujus projektus įtraukiant kolegas, bendraminčius, kaimynus, labdaros akcijoms. Verta pasirūpinti namais, jų aplinka ir raskite laiko parodyti savo jausmus mylimam žmogui.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Tai profesinės sėkmės diena, kuomet pavyksta ištaisyti jums rūpestį kėlusias klaidas ir gauti palaiminimą tolesniems darbams. Pagaliau sulauksite palaikymo, atlėgs įtampos, net sveikatos problemos, atrodo, sprendžiasi tarsi savaime. Tvarkykite įvairius reikalus, tačiau atidžiau vairuokite, laikykitės taisyklių, apskritai - tikrinkite visus dokumentus, venkite išsisukinėjimo.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Būtų puiku, jeigu galėtumėte šiandien daugiau laiko skirti savęs ir pasaulio pažinimui, gilintis į sąmonės ir sielos gelmes, filosofijai, maldai, piligriminei kelionei arba susitikimui su išskirtiniais žmonėmis, Dvasios mokytoju. Tiesa, pasistenkite mažiau kalbėti apie pinigus ar bandyti kažkaip pataupyti kitų sąskaita – vėliau dėl to gali tekti labai pasigailėti.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Šiomis dienomis gali paaiškėti jums nemalonių dalykų, išlįsti tai, ką galbūt norėjote paslėpti ar kažkaip išsisukti nuo atsakomybės – pats metas taisyti klaidas ir ginti savo reputaciją, ypatingai finansinę. Venkite skubotų sprendimų, tačiau ryžto ir drąsos gali prireikti. Geras laikas tvarkyti asmeninius finansus, pasirūpinti artimųjų ateitimi, finansinius saugumu, būstu.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Esate keistoje padėtyje – itin jautrūs pasauliui, aplinkinių, ypatingai antrosios pusė gerovei, norite visiems padėti, tačiau jaučiatės tarsi spąstuose, tiesiog trūksta jėgų imtis aktyvesnės veiklos. Bent jau leiskite sau parodyti ką jaučiate, kas jums rūpi, paklauskite, kuo galėtumėte padėti – jau netrukus pasijausite labiau įgalintais, tad tiesiog atsipalaiduokite ir pasidžiaukite bendryste.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Jums tiesiog būtina rasti laiko iš esmės pasirūpinti savo sveikatos ir gerovės reikalais – grįžkite prie patikrintų metodų, tačiau metas priimti ilgalaikius, gyvenimo kokybę keičiančius sprendimus. Atsargiai spręskite profesinius klausimus, venkite skubos vertindami gautus pasiūlymus iš kolegų ar draugų – įsigilinkite, tikslinkitės gautą informaciją, tikrinkite pasirašomus dokumentus.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Jums tai sėkmės ir atsipalaidavimo metas, kuomet tiesiog užplūsta meilė pasauliui ir visiems žmonėms, norisi kurti, imtis kažko ypatingo ar tiesiog mėgautis menu, muzika, poilsiu prie vandens. Visai tikėtina spontaniškai įsimylėti ar sutikti antrąją sielos pusę. Svarbu tik būkite dėmesingesniais profesiniams reikalams, darbe likite etiškais ir korektiškais.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Geras atsipalaidavimo laikas, ypatingai jeigu galite jį leisti su šeima, jums saugioje, jaukioje ir vaikystės nostalgiją primenančioje aplinkoje. Daug giliausių jausmų keliančios patirtys – verta pasikapstyti savyje ir suvokti savo šaknis, pajausti kas ir kodėl esate – kiek tai svarbu ir brangu. Būkite savimi, venkite apsimetinėjimo, juolab melo.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Esate be galo geranoriškai nusiteikę – tai laikas, kuomet galima nuveikti daug gerų ir gražių darbų kitų labui, imtis labdaros – sutelkite draugus, bičiulius, grįžkite prie ankstesnių idėjų, tačiau venkite skubos, tikrinkite dokumentus, atsargiai vairuokite – galimi vėlavimai, trukdžiai, apsirikimai. Labai atsargiai spręskite finansinius reikalus, tikslinkitės informaciją, gilinkitės į aplinkybes.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Profesine prasme jums didelės sėkmės metas, kuomet tarsi pavyksta rasti aukso gyslą, prasiveržti pro visus trukdžius, manipuliacijas ar apribojimus ir grįžti prie jums svarbių idėjų įgyvendinimo. Atsargiai žiūrėkite į namiškių pastabas, tačiau ir patys venkite išsisukinėti – juk jūs puikiai žinote ko siekiate, tad verta atverti kortas ir likti ištikimais savo vertybėms.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Su jūsų jėga ir vidine galia šiandien vargu ar kas gali pasivaržyti, tad drąsiai neškite savo žinią į pasaulį ir imkitės to, kur traukia jūsų širdis – nuostabus metas dvasinei kelionei ar daug ką keičiančiai patirčiai, pagaliau sutikti antrąją pusę. Būkite sąžiningi bendraudami, tačiau bus svarbu atsargiau reaguoti ir į namiškių elgesį, kalbas – raskite stiprybės atpažinti įprastus manipuliacinius modelius.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (jos paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mano kiemas

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

00:55
01:32
00:56

Esports namai

Grožio programa 360°

URBAN˙/

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką