Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugpjūčio 12d. 22:00

Antradienio horoskopas – rugpjūčio 13 d.

Slyvų džemas
Fotolia nuotr. / Slyvų džemas

Antradienis – sėkmingiausia savaitės diena. Išlikite socialiai aktyvūs, tvarkykite finansinius reikalus, megzkite reikiamas pažintis, viešai pristatykite savo sumanymus. Venkite leistis į asmeniškumus, stenkitės išlikti nešališki.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Antradienį Avino zodiako ženklo atstovams norėsis kurti, kurti ir dar kartą kurti – nuolat jausitės pakylėti, įkvėpti. Vieniši Avinai gali užmegzti perspektyvius romantinio pobūdžio ryšius. Tai puikus laikas socializacijai, tinka reklamuoti savo veiklą, pristatyti turimus sumanymus. Užsiimkite tuo, kas verčia širdį dainuoti, leiskite laiką su optimistiškai nusiteikusiais žmonėmis, pramogaukite su vaikais.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Šiandien galėsite kalnus nuversti – pakaks ir ryžto, ir jėgų. Sulauksite autoritetingų žmonių palaikymo, palanku kreiptis į valstybines įstaigas, tvarkyti juridinius reikalus. Asmeniniame gyvenime vyraus santaika ir harmonija. Antradienį norėsis kurti grožį, puoselėti artimą aplinką. Tinkamas metas tolesnėms kelionėms planuoti, atostogoms. Vakare nestigs pramogų, smagių įspūdžių.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Pirmoji dienos pusė kiek įtempta, sunkiai seksis susikalbėti su darbo aplinkos žmonėmis. Būsite linkę į asmeniškumus, pernelyg jautriai reaguosite į kitų pastabas ir komentarus. Tikėtina painiava, susijusi su svarbia informacija. Po pietų situacija keisis, pavyks atsipalaiduoti, gebėsite filosofiškai žvelgti į visas problemas, nesusipratimus. Laukia svarbūs pokalbiai, smagios pažintys.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Antradienį Vėžio zodiako ženklo atstovai taps įtarūs, uždari, tai ypač pasakytina apie pirmąją dienos pusę. Šiandien reikės tvarkyti svarbius finansinius klausimus, galbūt susijusius su mokesčiais, kreditais, draudimu. Darbo aplinkoje tvyros įtampa, tačiau visi nesusipratimai spręsis tarsi savaime. Daugiau dėmesio skirkite asmeniniam gyvenimui, parodykite mylimiems žmonėms, kad juos vertinate.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Prasideda sėkmingų dienų maratonas – Liūto zodiako ženklo atstovams fortūna ims plačiai šypsotis. Nepaisant smulkių nesusipratimų, tai itin palanki diena. Jei planuojate viešus pasisakymus ar norite pristayti savo sumanymus reikiamiems žmonėms – darykite tai antradienį. Daug džiugių akimirkų laukia ir meilės fronte – puikus laikas artimiems santykiams puoselėti, prisipažinti jausmuose.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Visko, kas svarbiausia, imkitės pirmoje dienos pusėje – tai išties sėkmingas metas. Atsiskleis jūsų kūrybiškumas, be didesnių trukdžių pasieksite užsibrėžtus tikslus. Puikiai jausitės bet kuriame kolektyve, tinka užsiimti komandiniu darbu, siekti bendrų tikslų. Antradienį gali užsimegzti slapti romanai darbo aplinkoje. Vakarą skirkite poilsiui ir atsipalaidavimui, tausokite sveikatą.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Antradienis – viena sėkmingiausių šios savaitės dienų. Į gyvenimą ateis reikiami žmonės, galite sulaukti dosnių pasiūlymų. Ir patys būsite aktyvūs, kupini jėgų bei ryžto – jūsų pastangos duos puikių rezultatų. Išlikite socialiai aktyvūs, drąsiai demonstruokite savo talentus, turimus įgūdžius, šiandien pavyks sudaryti nepamirštamą įspūdį. Tai itin puikus laikas grožio srities specialistams, meno ir pramogų verslo atstovams, finansininkams.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Vyraus nepastovios nuotaikos, šiandien bus lengva jus suerzinti. Pirmoji dienos pusė aktyvi – reikės daug bendrauti, gali tekti nemažai laiko praleisti kelyje. Antradienį netrūks chaoso ir sumaišties, tačiau šią dieną pradėti darbai bus perspektyvūs, puikius rezultatus išvysite jau netolimoje ateityje. Venkite leistis į asmeniškumus, bet kurioje situacijoje stenkitės išlikti nešališki – tai raktas į šios dienos sėkmę.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Tai jūsų laikas – išnaudokite palankias progas! Antradienį Šaulio zodiako ženklo atstovams fortūna ims plačiai šypsotis – dėl įgimtos charizmos prieš jus atsivers visos reikiamos durys. Ypač seksis sprendžiant piniginius klausimus, tvarkant juridinius reikalus. Puikus metas kelionėms, tarptautinių projektų plėtrai. Šiandien smarkiai išaugs jūsų populiarumas, ypač tarp priešingos lyties atstovų.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Šiandien it vėduoklė išsiskleis jūsų turimi talentai, išryškės įgimta verslumo gyslelė. Tai puikus metas dalykinei, socialinei veiklai, lengvai bendrausite, megzite reikiamas pažintis. Sėkmė lydės ir sprendžiant finansinius klausimus – jūsų banko sąskaitą gali papildyti stambios sumos. Antradienį atėję pasiūlymai bus perspektyvūs ir naudingi – priimkite juos. Meilės fronte reikalai dėliosis palankiai, laukia daug džiugių akimirkų.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Palanku tvarkyti finansinius reikalus, spręsti klausimus, susijusius su mokesčiais, kreditais, draudimu. Šiandien tapsite uždaresni, niūresni, aplinkybės vers veikti slapta, neatskleidžiant tikrųjų savo motyvų. Atsiduokite kūrybai, ieškokite naujų pomėgių ir savirealizacijos būdų. Vakare galite tapti itin dirglūs – tausokite nervų sistemą, pasirūpinkite kokybišku poilsiu.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Šiandien Žuvų zodiako ženklo atstovai lengvai slys per gyvenimą – nenusimato didesnių kliūčių, trukdžių. Tai puikus metas kūrybinei veiklai, išryškės turimi meniniai talentai, aplinkiniai įvertins jūsų subtilų estetikos pojūtį. Ieškokite grožio ir harmonijos tiek aplinkoje, tiek savo viduje. Vakaras klastingesnis, kils daugiau pagundų. Venkite pernelyg audringų linksmybių, neaiškių kompanijų.

Horoskopą sudarė astrologė Viktorija Greviškienė („Astrologija ir gyvenimas“).

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką