Premjera
2018 08 20, 22:30

Antradienio horoskopas – rugpjūčio 21 d.

Astrologinė prognozė antradieniui.
Vaikas žaidžia
Vaikas žaidžia / 123RF.com nuotr.
Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Darbų nestigs visą dieną. Tai produktyvus metas, kai galima išties daug nuveikti profesinėje srityje. Antradienį turėsite daugiau kantrybės nei paprastai, tad imkitės užduočių, reikalaujančių ištvermės ir kruopštumo. Diena labai tinkama dalykinei veiklai, tačiau sunkiau bus reikšti savo jausmus, nuoširdžiai bendrauti. Seksis sudarinėti sandėrius, pajudės anksčiau strigę reikalai, pagaliau gausite reikiamus dokumentus, raštus.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Puiki diena naujiems tikslams keltis ir planų korekcijai atlikti. Lengvai sutarsite su aplinkiniais, rasis daug bendraminčių. Šiandien palanku teikti pasiūlymus ir prašymus, varstyti biudžetinių ir švietimo įstaigų duris. Galite sulaukti dosnių pasiūlymų, ypač susijusių su užsieniu. Jei laukia svarbus pokalbis – planuokite jį šią dieną. Vakare būsite socialiai aktyvūs – dalyvausite renginiuose, seminaruose, būsite atviri naujoms pažintims ir patirtims.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Dvyniai, šiandien mažiau bus daugiau. Nesistenkite nudirbti visų darbų iš karto, kitaip neišvengsite sumaišties, nukentės atliekamų užduočių kokybė. Kad išvengtumėte blaškymosi, išskirkite prioritetus, susidarykite griežtą dienotvarkę. Diena bus kiek paini, sulauksite gundančių, tačiau gana rizikingų pasiūlymų. Verčiau nesileisti į avantiūras. Vakare gerai apgalvokite kiekvieną savo žingsnį.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Šiandien Vėžiai bus santūrūs. Nesinorės viešai demonstruoti emocijų, visus išgyvenimus ir vidines dramas pasilaikysite sau. Diena tinkama dalykinei veiklai, profesiniams įgūdžiams tobulinti. Asmeniniai santykiai taip pat dėliosis palankiai – rasite bendrą kalbą su jums artimais žmonėmis, pavyks išspręsti anksčiau kilusius nesutarimus. Tačiau būkite pasiruošę staigioms permainoms, ne kartą gali tekti keisti planus.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Visi darbai eisis puikiai, lengvai įveiksite net sudėtingiausias užduotis. Antradienį nebus kada ilsėtis, visą dieną teks suktis it voverei rate. Jei netinginiausite ir nesiskųsite, o visomis jėgomis kibsite į darbus, bus išties produktyvus laikas, o pasiekti rezultatai dar ilgai jus džiugins. Vakare pats metas pasirūpinti sveikata. Tinka pradėti sveikatinimosi procedūras, valyti organizmą, verta peržiūrėti savo mitybos įpročius.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Šiandien daugiau dėmesio skirkite savo vaikams. Seksis vystyti ir stiprinti tarpusavio ryšius, lengvai išspręsite visus nesutarimus, pavyks susitarti gražiuoju. Puikiai eisis veikla, susijusi su kūryba, švenčių organizavimu, stebinsite sportiniais pasiekimais. Galimi pelningi sandėriai, ypač susiję su nekilnojamuoju turtu. Vakare tikrai neteks liūdėti, sulauksite ne vieno pasiūlymo prasiblaškyti, pasižmonėti.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Antradienį daugiau dėmesio pareikalaus namiškiai – vyresniems šeimos nariams gali prireikti jūsų pagalbos. Savo poreikius ir interesus bent trumpam teks atidėti į šoną. Diena palanki reikalams, susijusiems su nekilnojamuoju turtu – palanku pirkti / parduoti būstą, pradėti statybas, remontus ar interjero atnaujinimo darbus, kraustytis. Vakaras bus ramus, mėgausitės artimiausių žmonių artumu.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Šią dieną gali kilti ne viena puiki idėja. Jausitės energingi ir aktyvūs, tačiau tapsite reiklesni aplinkiniams. Antradienį visur sieksite tobulumo, būsite kritiški. Venkite polinkio kabinėtis dėl smulkmenų, kitaip neišvengsite trinties su kolegomis, klientais ar kitais darbo aplinkos žmonėmis. Galima tikėtis dalykinio pobūdžio kelionių, daug oficialaus bendravimo, pavyks užmegzti reikalingus kontaktus, nuolat atsidursite tinkamoje vietoje tinkamu metu.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Antradienį visais būdais magės įrodinėti savo vertę, kils noras konkuruoti ir lygintis su kitais. Tai gali lemti labai produktyvią dieną ir įspūdingus profesinius pasiekimus, tačiau gali lemti ir slogią vidinę būseną bei nepasitikėjimą savimi. Nesistenkite visiems įtikti – svarbiausia, kad patys tikėtumėte savo sugebėjimais ir pasirinktu keliu. Šiandien galimi pelningi sandoriai, palanku pasirašinėti reikšmingas sutartis.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Permainingos nuotaikos ir slogi vidinė būsena kamuos visą dieną. Antradienį bus sunkiau apsispręsti, reikės emocinio palaikymo iš jums svarbių žmonių. Tačiau aplinkybės dėliosis palankiai, sulauksite pagalbos ir pritarimo. Puiki diena deryboms, svarbiems ir stambiems sandėriams sudaryti. Sėkmė jūsų pusėje – tikėkite savo jėgomis. Vakaras, regis, taip pat bus skirtas dalykinei veiklai.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Aplinkybės privers atsiriboti nuo aktyvios veiklos. Antradienį verčiau nepradėti nieko nauja. Galimas energijos trūkumas, slogios nuotaikos, sunkiai seksis bendrauti. Tai pasyvi diena, kai reikia taupyti jėgas, vengti didelio fizinio krūvio, daugiau laiko skirti ramiems apmąstymams. Šiandien lanku apeikite bet kokias intrigas, nesivelkite į apkalbas ir kitas painias situacijas. Saugokite tiek savo, tiek kitų paslaptis.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Žuvis visą dieną lydės sėkmė – lengva bus realizuoti sumanymus, siekti užsibrėžtų tikslų. Bus apstu puikių galimybių ir dosnių pasiūlymų, regis, sudėtingiausia užduotimi taps apsispręsti ir pasirinkti. Venkite atsainaus požiūrio į darbą, esamų standartų nepaisymo – tai pridarys daug bėdos. Piniginiai reikalai eisis puikiai – galima tikėtis finansinių įplaukų. Vakare laukia malonus flirtas, nuoširdūs komplimentai ir romantiški pasimatymai.

Horoskopą sudarė astrologė Viktorija Greviškienė („Astrologija ir gyvenimas“).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką