Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugpjūčio 31d. 20:47

Antradienio horoskopas – rugsėjo 1 d.

Siuvinėjimas
123RF.com nuotr. / Siuvinėjimas

Daugumai mūsų krašte šventinė rugsėjo bus išties graži diena – rytą bus lengva atsikelti, išsiruošti į darbus, ryte bus lengva bendrauti, tartis. Apskritai diena tinkama darbų pradžiai su viena išlyga – tai turėtų būti daroma nuo 12 val. 34 min., kuomet Mėnulis pereis iš draugiško ir laisvo, intelektualaus Vandenio į dvasingą, kūrybingą, jautrų Žuvų zodiako ženklą.

Iki pietų laikas puikus švęsti, susitikti su draugais, bendrauti, dalintis įspūdžiais, o po pietų jau bus svarbu imtis darbų – kaip bežiūrėsi, tai stiprus laikas visiems, kurie dirba su informacija, mokslu, taip pat valdžios, galios struktūroms, verslui. Imkitės to, kas svarbiausia. Juolab, kad artėja pilnatis, tad vakaras jau bus įtemptesnis, teks labiau įtempti vadžias, labiau susivaldyti, gali būti sunku rinktis tarp to, ko nori ir ko reikia.

Šią dieną aprangoje tiktų sidabriniai, perlamutriniai, oranžiniai akcentai, puoškitės hiacintu, citrinu, sidabro papuošalais. Maistui šiandien itin tiks vaisiai, ypač visi citrusai, jų sultys, pasmaližiaukite cukatomis (cukruotais vaisiais), saldumynais su medumi.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Gana graži, darbinga diena, kuomet galima nuveikti išties daug. Tiesa, rytas labiau tinkamas aktyvesnei veiklai, bendravimui, darbų pabaigimui, o po pietų gali kilti noras atsiriboti nuo visų ir visko bei ramiai darbuotis. Juolab veiklos tiek darbe, tiek namuose yra daug, teks visa suderinti.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Jums palankus laikotarpis tęsiasi. Nuo pat ankstaus ryto daug jūsų dėmesio pareikalaus darbo, profesiniai reikalai, tačiau laikas labiau tinkamas švęsti mokslo metų pradžią arba tiesiog užbaigti pradėtus darbus, tvarkytis, o po pietų tiks pristatyti visuomenei savo veiklą, bendradarbiauti, imtis įvairių projektų. Dėmesio gali pareikalauti ir visuomeninės organizacijos, draugų reikalai.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Rytą labai gerai būtų skirti mokslo metų pradžios renginiams, bendravimui, darbui su žiniomis, mokslo naujovėmis, tarptautiniams ryšiams ir panašiai veiklai, o po pietų būtinai imkitės darbo, profesinių, karjeros reikalų. Emocijų, o ir nežinios, painiavos bus daugoka, tačiau laikas labai palankus rimtai kibti į darbus.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Rytas kiek sudėtingesnis, emocingas, aktyvus, tačiau gali kilti baimių, susijusių su jūsų finansine padėtimi – šiek tiek luktelėkite, jos netruks sklaidytis, verčiau viską susiskaičiuokite, sudėliokite turimą informaciją, tiesiog tvarkykitės ar atsikvėpkite, o po pietų norėsite apskritai visai kitų dalykų – imtis mokslų, galbūt parūps dvasiniai dalykai, patrauks tolimi kraštai ar piligriminė kelionė – verta pagalvoti ir apie tai.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Rytą daugiau laiko ir dėmesio skirsite artimam žmogui ar tiems, su kuriais tenka bendradarbiauti, o po pietų vertėtų rimčiau kibti į finansinius reikalus. Nors neaiškumo daug, planuoti sudėtinga, tačiau peržiūrėti savo galimybes, pradėti suplanuotus, parengtus projektus laikas pats tas.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Rytą suksitės kaip voverė rate – imkitės visokių smulkių reikalų, kuriuos galėtumėte pabaigti iki pietų – turėtumėte nemažai nuveikti. Po pietų daugiau laiko ir dėmesio teks skirti partneriui (-ei), imtis sutartų dalykų, laikas palankus įvairiems pristatymams ir prisistatymams, konsultacijoms ir konsultavimui, ypač psichologinių klausimų sprendimui.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Jeigu tik galite, rytą skirkite arba mokslo metų pradžios renginiams, vaikams, arba tiesiog tam, kas jums teikia daugiausia malonumo, o po pietų teks imtis kasdienių ir paprastų buitinių darbų darbų – gali tekti pasirūpinti jei ne savo sveikata, tai sveikesne, malonesne darbo aplinka, pagloboti artimuosius ar naminius gyvūnus.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Rytą labiau norėsite praleisti namuose, pabūti su artimaisiais, tiesiog tęsis gana nostalgiškos nuotaikos – jei tik galite, skirkite tam laiko, nes jau po pietų pasijusite daug geriau – apims kūrybinė nuotaika, būsite aktyvūs, kūrybingi, sėkmingas laikas imtis mokslo, plėtoti ryšius su užsieniu.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Rytą turbūt daug laiko ir dėmesio skirsite įvairiausiam bendravimui, nedidelių reikalų tvarkymui, palankus laikas ir mokslo metų pradžios renginiams, o popietę būsite linkę skirti daugiau namiškiams, šeimai, būsite išties jautriai ir nostalgiškai nusiteikę. Palankus laikas aplankyti tėvus, vaikystės vietas, susitikti su vaikystės draugais. Tiesa, visa teks suderinti su gana aktyvia profesine veikla.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Ryte bus svarbu susilaikyti nuo nereikalingo išlaidavimo, mat laikas mažai tinkamas bet kokiems pirkiniams, išlaidos gali pakenkti jūsų ilgalaikių planų įgyvendinimui. Verčiau imkitės paprastų darbų, tvarkykitės, o po pietų laukia daug įvairaus bendravimo, galbūt nedidelių išvykų, palankus laikas pradėti įvairiausius mokslus.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Rytas palankus save parodyti, prisistatyti kitiems, tiesiog bendrauti – būsite žavūs ir įdomūs. Po pietų teks imtis įvairiausių materialių reikalų, pirkinių, tačiau prieš ką nors įsigydami gerai pagalvokite, mat būsite linkę pasiduoti nuotaikos, akimirkos impulsui, taip pat saugokite piniginę, atkreipkite dėmesį į žmones, su kuriais bendraujate – galima apgaulių ar apsirikimų rizika.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Rytą tikriausiai norėsite pabūti atokiau nuo viso šurmulio, skirti daugiau laiko sau, tačiau jau po pietų atkusite – puikus laikas tiek save pristatyti, tiek ir imtis savo veiklos prezentacijos, pasirūpinti įvaizdžiu, skirti daugiau laiko partneriui (-ei) ar tiems, kuriais jus sieja susitarimai – turėsite ką vieni kitiems pasakyti. Puikus laikas dalintis emocijomis ir mintimis, pradėti bendrą veiklą.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Aplinka produktyvumui

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką