Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 9d. 22:00

Antradienio horoskopas – rugsėjo 10 d.

Oro balionų šventė Kaune
Kauno miesto savivaldybės nuotr. / Oro balionų šventė Kaune

Antradienį gali nuvilti net geriausi bičiuliai. Venkite drastiškų veiksmų, kardinalių permainų, susilaikykite nuo didesnių investicijų – tam itin nepalankus metas.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Šiandien aplinkinių palaikymas ir pritarimas taps itin svarbus. Antradienį lengvai įsiliesite į naują kolektyvą, tinka imtis komandinių užduočių, siekti bendrų tikslų. Atsargiau vertinkite naujai užsimezgusias pažintis, dosniai dalijamus pažadus. Antroje dienos pusėje vargins prastesnė savijauta, ypač atsargūs turėtų būti Avinai, turintys sveikatos problemų, susijusių su širdies veikla.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Susitelkite į dalykinę veiklą, nesiblaškykite, protingai nukreipkite savo jėgas – antradienį galite nemažai nuveikti. Situacija darbe keisis ne vieną kartą, tad reikia išlikti lankstiems, gebėti prisitaikyti prie pasikeitusių aplinkybių. Šią dieną bus sunku išvengti konfliktų – paprastai ramūs ir konservatyvūs Jaučio zodiako ženklo atstovai taps itin ekscentriški, kaprizingi.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Antradienį Dvynių zodiako ženklo atstovams bus sunku suderinti darbus su šeimyninėmis pareigomis. Svarbu protingai susidėlioti dienotvarkę ir griežtai jos laikytis, tai padės išlaikyti balansą. Venkite blaškymosi, neužsižaiskite su nereikšmingomis smulkmenomis, tik pabaigę vieną užduotį imkitės kitos. Po pietų tikėtinos konfliktinės situacijos – bet kokia kaina stengsitės ištrūkti iš jus ribojančių, varžančių aplinkybių.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Šiandien negalima skubėti, pasiduoti impulsams, kitaip pridarysite daug apmaudžių klaidų, nukentėsite finansiškai. Verčiau susilaikykite nuo didesnių investicijų, nes variai jos bus perspektyvios. Antradienį netrūks įtemptų situacijų darbo aplinkoje, galite ilgam susigadinti santykius su jums svarbiais žmonėmis. Nukreipkite neramų protą į aktyvią intelektualią veiklą.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Antradienis – sudėtingiausia šios savaitės diena. Šiandien bus sunku atpažinti pavojų, klastą – jie gali slėptis po, atrodytų, nuoširdžia šypsena, gražiais žodžiais. Labai svarbu išlikti kritiškiems, objektyviems ne tik kitų, bet ir savo atžvilgiu. Stipriai išaugs vagysčių, apgaulių, išdavysčių tikimybė. Rekomenduojama susilaikyti nuo ilgalaikių įsipareigojimų, susitarimų, didesnių investicijų.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Tai sudėtinga diena – gali smarkiai sušlubuoti sveikata, atsinaujinti lėtiniai negalavimai, todėl jokiu būdu nenumokite ranka į kūno siunčiamus signalus. Skirkite daugiau laiko kokybiškam poilsiui, peržiūrėkite savo mitybos racioną, stiprinkite imuninę sistemą. Antradienį bus sunku išvengti nesusipratimų komunikacijoje – atidžiai tikrinkite ateinančią ir išeinančią informaciją, įsitikinkite, jog kiti jus teisingai suprato.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Antradienis – sėkminga diena, tačiau negalima aklai rizikuoti, veltis į avantiūras. Šiandien norėsis puoštis, flirtuoti, žavėti aplinkinius. Puikus metas verslininkams, Svarstyklių zodiako ženklo atstovams, dirbantiems grožio, prekybos srityse. Labiau tinka tvirtinti pardavimo nei pirkimo sandorius. Antroje dienos pusėje galimos konfliktinės situacijos, susijusios su bendro biudžeto panaudojimu.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Šiandien tikėtinos šeimyninės dramos – ne viskas klosis taip, kaip tikėjotės. Pasistenkite suteikti daugiau laisvės artimiesiems, nekontroliuokite kiekvieno jų žingsnio. Antradienį vyraus revoliucinės nuotaikos, norėsis imtis kardinalių permainų. Visgi nereikėtų skubėti, jau rytoj galite pasigailėti dėl drastiškų sprendimų. Tai klastinga diena – gali pavesti net ištikimiausi draugai.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Antradienį Šaulio zodiako ženklo atstovų gyvenime netrūks įtampų. Ypač atsargiems reikia būti sėdant už vairo – tai itin avaringas metas. Šiandien galite susidurti su galinga konfrontacija – nenuvertinkite savo oponentų, jie bus gerai pasiruošę kovai. Galimas ūmus sveikatos pablogėjimas – tausokite nervų sistemą, stiprinkite imunitetą, išlikite fiziškai aktyvūs.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Azartiškos nuotaikos skatins rizikuoti Ožiaragio zodiako ženklo atstovus. Deja, laikas tam itin nepalankus – šiandien galite patirti didelių nuostolių. Antradienį reikėtų orientuotis tik į ilgalaikes perspektyvas – nesusigundykite abejotinais metodais, painiais pasiūlymais. Tai gana klastinga diena – galite susidurti su bandymais įvelti jus į kitų rezgamas intrigas.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Antradienį tapsite itin nervingi, neramūs, aplinkybės vers jaudintis dėl ateities. Šiandien bus sunku su jumis susikalbėti, provokuosite konfliktines situacijas, kabinėsitės dėl smulkmenų. Tikėtinos problemos, susijusios su gyvenamąja vieta – itin atsargiai elkitės su elektros prietaisais, ugnimi. Nepalanku tvarkyti finansinius reikalus – galite susidurti su apgaulėmis.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Šiandien bus lengva susipainioti tarp savo iliuzijų ir tiesos, labai trūks objektyvumo, kritiškumo. Tikėtini nesusipratimai profesinėje srityje, taip pat daugiau konfliktinių situacijų laukia su jums svarbiais vyrais. Šiandien patirsite nemažą spaudimą dėl būtinybės apsispręsti, vis tik, jei turite galimybę, atidėkite svarbesnius pasirinkimus kitai dienai.

Horoskopą sudarė astrologė Viktorija Greviškienė („Astrologija ir gyvenimas“).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką