Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugsėjo 14d. 20:26

Antradienio horoskopas – rugsėjo 15 d.

Jauku namuose
123RF.com nuotr. / Jauku namuose

Antradienį Mėnulis iki 21 val. 31 min. keliaus džiugiu, šiltu ir oriu Liūto Zodiako ženklu, tad nuotaikos bus gana taikingos, kūrybingos, kuomet labiau norisi pasirodyti, o ne dirbti.

Tiesa, nuo 18 val. 09 min. iki minėto laiko tęsis vadinamojo neefektyvaus Mėnulio laikas, tad išties verta atsikvėpti, pabūti kuo ramiau, susilaikyti nuo pirkinių. Vakare, Mėnuliui perėjus į Mergelės ženklą, nuotaikos radikaliai keisis – norėsis tvarkytis, imtis įvairių dėmesio, kruopštumo reikalaujančių darbų. Kadangi Mėnulis jau visai senas, šiandien pabaikite tai, ką pradėjote, skirkite laiko mėnesio darbų apibendrinimui, minčių susidėliojimui.

Pasidomėkite tuo, ką ir kaip galima būtų padaryti geriau, pasimokykite iš savo patirties. Apskritai visą dieną būkite atidesni tam, ką darote, nes galimi trikdžiai, kils būtinybė keisti planus, greitai reaguoti, ieškoti naujų veikimo būdų, būkite itin atidūs finansiniuose reikaluose, darbuodamiesi kompiuteriu, pasaugokite gražius, vertingus daiktus.

Šiandien pritiks dėvėti kuo margesnius, ryškesnius drabužius, pasipuoškite lengvais, margais papuošalais, dirbiniais iš margo smulkaus rašto jaspio. Maistas turėtų būti augalinis – kuo daugiau salotų, ypatingai kopūstų patiekalų su augaliniu aliejumi.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Šiandien jūsų laukia nuotykiai – pasistenkite, kad jūsų ar vaikų pasilinksminimo, laisvalaikio veiklos kaštai būtų saikingi, ir gal tai privers peržiūrėti uždarbio būdus. Vis dėlto diena puikiai tinkama ir spręsti įvairius darbo reikalus – tiek praktinius, susijusius su darbo sąlygomis, dokumentų, informacijos tvarkymu, tiek ir karjeros reikalus.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Viena vertus, diena darbinga, mat pavyks įgyvendinti nemažai jūsų sumanymų, idėjų, palanku imtis kūrybinės veiklos, ieškoti būdų, kelių, mokslo inovacijų ar tiesiog semtis žinių, užsienio šalių patirties. Palankūs ryšiai su užsieniu, tačiau būkite itin dėmesingi namiškiams, namuose pasistenkite atsargiau elgtis su įvairia technika.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Diena bus dviprasmiška – viena vertus, sėkminga imtis namų, šeimos, nekilnojamojo turto, paskolų gražinimo ir panašių reikalų, tačiau bendravimas su kitais žmonėmis šiandien gali atnešti gana daug įtampos, streso. Paieškokite veiksmingų nusiraminimo būdų arba pasistenkite radikaliai kitaip pasižiūrėti į tai, kas vyksta, pagalvoti apie savo siekius ir būdus jų įgyvendinimui.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Sėkmingos, darbingos ir nutrūkusius ryšius, santykius atstatyti leidžiančios dienos tęsiasi – turėsite progos pakeisti, pergalvoti tai, kaip ir su kuo bendraujate. Tiesa, pasistenkite būti diplomatiškesniais su namiškiais, o prieš išlaidaudami gerai pagalvokite. Galimi netikėti pasiūlymai uždirbti, tačiau pasidomėkite ar tikrai?

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Dieną jausitės puikiai, gera diena ne tik apibendrinti savo pasiekimus, bet ir pagalvoti apie ateities planus, aptarti juos su bičiuliais. Tiesa, įtampos darbe ir būtinybė peržiūrėti savo elgesio modelius auga – gali tekti priimti greitus radikalius praktiškus sprendimus ir juos įgyvendinti, gali būti sudėtinga dėl viso to sutarti.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Jūsų poreikiai ir norai yra viena, o tai, ko reikalauja aplinkybės – visai kas kita. Gali tekti daug ką pergalvoti, imtis radikalių sprendimų, bandyti suvaldyti situaciją, suderinti visų interesus. Būkite atsargūs su išlaidomis, susilaikykite nuo skubotų pirkinių, finansinių sprendimų.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Draugai, bičiuliai, nauji projektai jus gerokai išjudins, suteiks perspektyvių idėjų, vers pagalvoti apie rimtus pokyčius, tačiau pasistenkite būti atsargesni su radikaliais finansiniais sprendimais – ar jie tikrai subrendę? Palankus laikas spręsti šeimos, giminės, nekilnojamojo turto reikalus, tačiau bendraudami su namiškiais išlikite diplomatiški.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Dienos ir toliau palankios tiek profesiniams reikalams, tiek ir naujoms pažintims, naujų idėjų, žinių, ryšių kaupimui, plėtojimui, turėtos informacijos peržiūrėjimui, pergalvojimui. Tiesa, galimas rimtas asmeninis konfliktas su tais, nuo kurių priklauso jūsų darbo vieta, profesinės perspektyvos, uždarbis – susilaikykite nuo radikalių sprendimų, tačiau kai ką gali tekti pergalvoti.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Itin džiugi, aktyvi diena, kuomet būsite nusiteikę smagiai padirbėti, išspręsti kai kuriuos praktinius reikalus. Iš tiesų gana sėkminga diena, jei sugebėsite suvaldyti aistras, liksite diplomatiški ir korektiški bendraujant, laikysitės taisyklių. Vis dėlto bendravimas su užsieniečiais gali tapti gana dideliu rūpesčiu.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Diena itin tinkama tęsti tuos darbus, kuriuos pradėjote, jūsų idėjų, asmeninių siekių įgyvendinimui. Tiesa, tai gali tapti ir rimtu meilės ar finansiniu išbandymu – gali tekti daug ką pergalvoti. Pasistenkite išlikti diplomatiškais bendraudami su tais, nuo kurių priklauso jūsų karjeros perspektyvos.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Radikalūs pokyčiai namuose tęsiasi, tačiau šiandien daugiausia jūsų dėmesio ir rūpesčio pareikalaus tie, su kuriais daugiausia bendraujate, jūsų antroji pusė – pasistenkite būti saikingesni savo dėmesiu ir rūpesčiu, žvilgtelėkite į viską iš šalies, atsiriboję. Laikas, kuomet turite galimybes daug ką iš esmės keisti gyvenime, tęsiasi.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Nors darbo reikalai ir sklandūs, tačiau santykiai su antrąja puse, kitais žmonėmis klostosi sudėtingai – jums gana sunku parodyti, išsakyti, o gal ir patiems suvokti savo tikruosius poreikius, tad tai išsilieja irzlumu, netikėtais konfliktais. Juolab, kad ir finansinė situacija sudėtinga. Belieka suvokti, kad tai tik laikini sunkumai.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (jos paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Aplinka produktyvumui

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką