Dabar populiaru
Publikuota: 2018 rugsėjo 25d. 00:48

Antradienio horoskopas – rugsėjo 25 d.

Saldainiai
123RF.com nuotr. / Saldainiai

Astrologinės įžvalgos naujai savaitės dienai. Bus rūgštu ar saldu?

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Antradienį įvyks pilnatis Avino zodiako ženkle. Tai bus aktyvi ir intensyvi diena, nebus lengva sutramdyti emocijas, būsite linkę elgtis impulsyviai. Vyraus permainingos nuotaikos – vieną minutę jausitės suirzę, o jau kitą – kupini entuziazmo. Jei sugebėsite tikslingai nukreipti energiją – tai bus itin produktyvi diena. Pasistenkite nepervargti, būtinai darykite pertraukėles tarp darbų, kitaip – tikėtini galvos skausmai.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Puiki diena savianalizei, bet kokiam asmeniniam tobulėjimui. Emocijų bus daug, tačiau neverta jų dramatiškai demonstruoti šiandien. Antradienį geriausia strategija – veikti, dirbti, siekti. Tačiau venkite pernelyg atvirauti, neatskleiskite visų savo planų. Šią dieną galite susidurti su slaptu kenkimu – žmonės, kuriuos laikėte draugais, parodys tikruosius savo veidus. Vakare venkite triukšmingos aplinkos bei nepažįstamų kompanijų.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Dvynių zodiako ženklo atstovai visus žavės savo veržlumu ir ryžtingumu antradienį. Labai tikėtina svarbaus reikalo, projekto kulminacija, pavyks realizuoti savo idėjas. Tiesa, laikas visiškai netinkamas naujų darbų pradžiai, tačiau puikus metas jų užbaigimui. Pilnaties metas pažers intensyvių emocijų ir skatins impulsyvius veiksmus, tad galima tikėtis konfliktinių situacijų, audringų ginčų, ypač darbo aplinkoje.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Pilnatis stipriai įtakos Vėžio zodiako ženklo atstovų nuotaikas ir elgesį. Diena bus įtempta ir konfliktiška. Jei nesistengsite valdyti savo emocijų – privirsite košės, kurią dar ilgai reikės srėbti. Antradienį labai tikėtini nesutarimai darbo aplinkoje, ypač su vadovais ir kolegomis. Emocinį krūvį puikiai padės nukrauti sportas ar kitas aktyvus pomėgis. Nesiaiškinkite santykių – šiandien tik dar labiau viską supainiosite.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Nepervertinkite savo jėgų šiandien! Norėsis nuveikti daug ir viską iš karto – gresia persitempimai, traumos ir apmaudžios klaidos. Antradienį reikia elgtis itin sąmoningai – pilnatis skatins neapgalvotus veiksmus ir drastiškus emocijų proveržius. Ši diena itin tinkama dvasinėms kelionėms – daugiau laiko skirkite savo vidiniam pasauliui pažinti. Vakare būtinai kokybiškai pailsėkite.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Konfliktas su artimu žmogumi sugadins nuotaiką visai dienai. Antradienis bus pavojinga diena – pamirškite visas rizikas ir avantiūras. Šiandien nemažai laiko reikės skirti finansiniams klausimams spręsti, nesutarimai dėl bendro biudžeto panaudojimo labai tikėtini. Sudėtingesnė diena verslininkams, banko ar valstybinių įstaigų tarnautojams, sportininkams – susidursite su apribojimais ir trukdžiais.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Šiandien Svarstyklėms knietės aiškintis santykius ir plėsti pažinčių ratą, tačiau laikas tam itin netinkamas. Energijos perteklių verčiau nukreipti į dalykinę veiklą – tęsti ar pabaigti darbus. Galimos aršios diskusijos ar įtemptos derybos, deja, aplinkybės dėliosis ne jūsų naudai. Vakare tikėtinos romantinio pobūdžio pažintys, nuotykiai – antradienį atsargiai vertinkite naujai sutiktus žmones.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Labai tikėtini persitempimai. Venkite prisiimti per daug įsipareigojimų, sąmoningai stenkitės sulėtinti tempą, gerai viską apgalvokite prieš imdami veikti. Antradienį aplinkybės neleis tinginiauti, užgrius darbų lavina. Jei nesieksite balanso tarp darbo ir poilsio, jau vakare patirsite liūdnas to pasekmes. Vakare galimi audringi konfliktai su šeimos nariais, jausitės nesuprasti ir neįvertinti.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Šauliai norės pramogauti ir leistis į nuotykius šiandien, tačiau pilnatis nėra tinkamas laikas neapgalvotoms avantiūroms. Antradienį netrūks romantikos, komplimentų, kvietimų į pasimatymus. Šiandien gali realizuoti projektai, kūrybiniai sumanymai. Šaulio zodiako ženklo atstovai, esantys rimtuose santykiuose, gali susidurti su nemenkais sunkumais – norėsis laisvės, atrodys, jog artimas žmogus jus varžo.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Antradienį verčiau niekur nelįsti iš namų, o jei negalite sau leisti tokios prabangos – elkitės itin sąmoningai ir atsakingai. Atrodo, vienas neatsargus žingsnis gali sugriauti ilgai puoselėtus planus bei lūkesčius. Šiandien žodžiai ir elgesys turi būti nuosekliai apgalvoti ir pasverti, tikėtini dideli ir audringi konfliktai. Tai nėra tinkamas metas svarbiems susitikimams planuoti ar naujai veiklai pradėti.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Venkite kategoriškų pasisakymų ir kraštutinumų šiandien – pikti žodžiai ir karštakošiškas elgesys atsisuks prieš jus pačius. Regis, nemažai laiko teks praleisti kelyje ir bendraujant. Antradienis nėra tinkamas svarbios dokumentacijos tvarkymui, kanceliarinei veiklai. Sunku bus gauti reikiamus raštus, leidimus. Taip pat netinka sudarinėti sutartis, tartis ar tarpininkauti – patirsite nuostolių.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Žuvys gali susidurti su piniginėmis problemomis antradienį. Šią dieną tikėtinos priverstinės išlaidos, nuostoliai. Verčiau savanoriškai ką nors paaukokite, kažko atsisakykite. Teisingi šios dienos sprendimai gali užtikrinti finansinį stabilumą artimoje ateityje. Diena nėra tinkama didesnėms investicijoms – pirkiniai lūš, ges, ilgai jums netarnaus. Akylai saugokite savo daiktus, ypač vakare.

Horoskopą sudarė astrologė Viktorija Greviškienė („Astrologija ir gyvenimas“).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką