Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 11d. 20:38

Antradienio horoskopas – sausio 12 d.

Nunertos snaigės
123RF.com nuotr. / Nunertos snaigės

Šiandien baigiasi Mėnulio mėnuo. Mėnulis pasislėpęs, tad visi šios dienos nauji darbai ir reikalai, pažadai, kad ir kaip gražiai jie skambėtų, jau kitą dieną pasirodo mažiausiai keistais ir mažai vertais.

Susiplanuokite pabaigti visus darbus, grąžinti skolas, susitvarkyti darbo vietą ir namus, atsikratyti nebereikalingų daiktų, išnešti šiukšles ir apvalyti namus ugnimi ar bent uždegti žvakę. Venkite kurti planus ar kažkam kažką žadėti.

Mėnulis tikslingame ir tvarkingame Ožiaragyje kartu su Venera gali paskatinti ir nebereikalingų, atgyvenusių santykių pabaigą, nutraukimą be didesnių emocijų, tačiau labai svarbu atskirti ar reikia nutraukti santykius, ar keisti savo elgesio modelius? Laikas itin tinkamas griežtai atsisakyti žalingų įpročių, šiandien ir artimiausiomis dienomis susilaikyti nuo „paskutinio karto“, tuomet tikėtina, kad tendencija užsitvirtins. Poreikis kažką sulaužyti, pakeisti bus labai didelis, tačiau tie pokyčiai turėtų būti visų pirma kokybiniai, vidiniai.

Palankiausia šiandien būtų rengtis juodai ar bent tamsiau, apsaugos suteiks labradoritas. Namus puikiai apvalys ir kepamos duonos, bandelių kvapas. Maistas turėtų būti labai paprastas, iš kuo mažiau ingredientų, atsisakykite mėsos.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Visa galva būsite panirę į profesinius, darbo reikalus, rūpės užmokesčio klausimai, būsite linkę atsinaujinti ir imtis naujos veiklos, tačiau šiandien dar susilaikykite, stebėkite situaciją. Juolab galite sulaukti ir kolegų priekaištų, kurie ir jus pačius privers pasitempti, pagalvoti apie kai kurias savo savybes, kurių vertėtų atsisakyti.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Problemų darbe kaupiasi gerokai daugiau negu galite įveikti – ar ne metas kažką rimtai keisti, kažko atsisakyti? Šiandien tinkama diena aiškiai suvokti, kas atgyveno ir tiesiog nutraukti tai – visa tai sietina su tomis jūsų savybėmis, kurios trukdo siekti trokštamo rezultato. Žvilgterėkite į save tarsi iš šalies, prisiminkite išmintingų žmonių patarimus.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Jeigu turite tvarkytinų finansinių reikalų, grąžintinų skolų, šiandien turėsite progos juos užbaigti ar išspręsti, tačiau venkite naujų įsipareigojimų ar pažadų, juolab būkite atsargūs patikėdami kitų pažadais ar pasiūlymais. Šiandien daugiau laiko skirkite susivokimui, ramiam tvarkymuisi ir jėgų atstatymui, tinkama diena eiti išpažinties.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Šiandien gali tekti aiškintis santykius su draugais ar bičiuliais, spręsti skubias ir gana sunkias problemas, ypatingai susijusias su projektų ar bendrų reikalų finansavimu, rengti finansinius dokumentus ar planus. Jūsų gebėjimas išlaikyti ramybę, pajausti kitų žmonių nuotaikas šiomis dienomis bus ypatingai stiprus, todėl įdėkite visas pastangas, kad kuo sklandžiau įveiktumėte situacijas.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Jūsų darbingumas šiomis dienomis stebėtinas – ko gero, sprendžiate itin skausmingus profesinius ar karjeros klausimus, susijusius su pasirinkimais, teisiniais darbo aspektais ir tuo pačiu bandote suderinti visa tai su asmeniniais reikalais. Gebėjimas pasirūpinti kitais, kitų interesais, malonus žodis ir išlaikytos emocijos šiandien padės jums išrišti ir rimčiausias problemas.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Darbų gausa, ypatingai susijusių su mokslu, užsienio ryšiais, žiniasklaida, šiomis dienomis spaudžia jus išties stipriai – verta susiimti ir šiandien pabaigti bent vieną jus įpareigojantį reikalą – pažiūrėkite į viską kūrybingai ir tuo pačiu praktiškai. Daugiau dėmesio skirkite ir vaikams, mylimam žmogui, pasitelkite jų pagalbą.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Namuose rasite šiomis dienomis ramybę ir atgaivą nuo gerokai jus spaudžiančių skubių su finansais ir jų tvarkymu susijusiais reikalais. Norite imtis jums mielos veiklos? Tačiau prieš tai būtina rasti būdų sutvarkyti tai, kas būtina – o gal galima viską daryti kitaip? Turite progos pamatyti tai, ką galėtumėte pakeisti savo gyvenime, kad atsigautumėte fiziškai ir emociškai.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Kad ir kaip jaučiate asmeninių emocinių santykių ir ryšių krizę, šiandien verta kalbėtis, kuo daugiau bendrauti ir domėtis tuo, kas jums sakoma, ieškoti būdų spręsti problemas. Jūsų komunikabilumas, šiltas dėmesys kitiems padės jums išspręsti ir painiausią situaciją. Pasirūpinkite savimi ir kitais, venkite spaudimo ar noro juos, juolab antrąją savo pusę, pakeisti.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Geras laikas skolų atidavimui ir tvarkymuisi – tiek darbe, tiek namie peržiūrėkite savo turtus, tvarkykitės, pamatykite tai, ko jau reikėtų atsisakyti – tiek daiktų, tiek jums mažai palankių įpročių – tiesiog nuo šiandien ir be jokių kompromisų ar garsių šnekų. Būkite atsargūs vairuodami, naudodamiesi kitomis transporto priemonėmis ar elektros prietaisais.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Šiandien turite progos galiausiai pabaigti spręsti tikrai rimtus ir sudėtingus klausimus – esate stiprūs ir tuo pačiu gana jautrūs kitų poreikiams, gebantys rasti tinkamą žodį ir išlaikyti blaivų protą, tad pasitelkite visą savo išradingumą ir kūrybingumą, pažvelkite į problemą visai kitu kampu – gal problema visai kitur nei galvojote?

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Ko gero, jaučiatės visiškai apriboti situacijos namuose – daug kas keičiasi ir tai gana sudėtinga suderinti su jūsų asmeniniais interesais ir poreikiais. Antra vertus, šios dienos labai tinkamos susivokti ir pamatyti, ką jums gali suteikti tai, kas vyksta – raskite būdų šiek tiek atsitraukti nuo situacijos ir žvilgterėti į viską iš šalies ir suvokti savo poreikius.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Užsidarymas ir bendravimo apribojimai šiomis dienomis jums tampa sunkiai pakeliamais, verčia ieškoti išeities – pakalbėkite su draugais, bičiuliais, paieškokite bendraminčių ir pasistenkite pažiūrėti į situaciją visai kitaip – kas jums trukdo, kokių įsisenėjusių nuostatų ar įpročių vertėtų atsisakyti? Atiduokite skolas, tegu ir moralines ir įveikite jus varginančias situacijas.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (jos paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

04:05
02:52
00:26

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką