Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 18d. 21:02

Antradienio horoskopas – sausio 19 d.

Žiema
Vytauto Šauklio nuotr. / Žiema

Jaunas Mėnulis Avino Zodiako ženkle šiandien nuteiks žvaliai, tačiau aplinkybės tokios, kad noras greitai ir aktyviai imtis spręsti reikalus gali susidurti su gana daug kliūčių – tiek emocinių, tiek ir įvairių mažai planuotų reikalų, tai, kaip ir ką darys kiti, gali prieštarauti jūsų lūkesčiams, tad pasistenkite į viską, kas vyksta, žvilgterėti blaiviu protu, o nuo didesnių iniciatyvų susilaikykite. Juolab šįvakar Saulė išeis iš racionaliojo ir tikslingojo Ožiaragio į naujoves skatinantį išmanųjį Vandenį, tad skirkite laiko prisiderinti prie pokyčių, stebėkite, kas vyksta, ir veikite pagal aplinkybes.

Diena tinkama aktyvesnei fizinei veiklai, daugiau dėmesio skirkite gyvūnams, parodykite subtilaus dėmesio tiems, kas silpnesni, kuriems reikia pagalbos.

Dėvėti šiandien labiausiai tiktų ramių, ypač gelsvų pastelinių spalvų drabužius, pasipuošti geltono agato ar vario dirbiniais.

Valgyti šiandien galima ir daugiau, tačiau maistas turėtų būti augalinis, puikiai tiks įvairios košės su riešutais, sėklomis, džiovintais vaisiais, šakniavaisinės daržovės, ypač ropės.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Puiki diena, kuomet esate pilni pasitikėjimo savimi, džiugūs ir aktyvūs. Tiesa, emocijos jūsų taip pat pakilime, tad lengva tiek pratrūkti juoku, tiek ir pykčiu. Jūsų sėkmė šiandien, ypač bendraujant su moteriškąja gimine, darbo vietoje, profesinėje veikloje, daug priklausys nuo to, kiek pavyks susivaldyti ir elgtis taip, kaip reikalauja aplinkybės.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Jūsų baimės šiandien gali patirti išbandymų, ypač susidūrus su jums visiškai naujais ir kitokią pasaulėžiūrą, kitokį pasaulio matymą turinčiais žmonėmis ar informacija – skaitykite knygas, bendraukite ir ieškokite būdų atverti sau naujus horizontus, pritaikyti tai savo veikloje. Ypač atkreipkite dėmesį į vakare jus aplankysiančias įžvalgas.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Gana smagi diena, kuomet jūsų aktyvumas uždegs draugus, bendraminčius ir bičiulius bendrai veiklai. Tiesa, išlikite saikingais kalbėdami, sakykite tik patikrintą informaciją. Gražbyliavimas ar perdėtas noras kažkam įsiteikti, bandyti palenkti į savo pusę ir gauti sau naudos taip pat gali turėti karčių pasekmių. Tad pasirūpinkite, kad teisinė jūsų reikalų pusė būtų be priekaištų.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Darbingos, aktyvios dienos tęsiasi – veiklos, ir gana sėkmingos, bus daug, tačiau bus itin svarbu viską, ką darote, suderinti su kolegomis, partneriais, išsiaiškinti jų lūkesčius, teisinius niuansus ir galimybes. Bet kokia klaida gali turėti itin skaudžių pasekmių, tad venkite skubėjimo, atlaikykite išorinį spaudimą ir veikite ramiai, apgalvotai. Susilaikykite nuo bet kokių priekaištų moteriškajai pusei.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Kad ir kaip sudėtingas profesine prasme laikotarpis, šiomis dienomis būsite linkę daugiau pasvajoti ar pafilosofuoti nei sunkiai triūsti – geras laikas nedidelei iškylai, tegu ir per kompiuterio ekraną ar televizorių, tačiau dar naudingiau būtų fiziškai pajudėti, padaryti mankštą ir pagalvoti apie dietą. Tiesa, atkreipkite dėmesį į tai, kad aplinkiniams galbūt reikia visai ko kito, tad venkite spaudimo.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Daug visko – veiklos, emocijų, energijos taip pat gana daug, tačiau aplinkiniai jūsų aktyvumą gali suprasti kaip spaudimą, tad būkite saikingesni, ypač vaikų ir mylimo žmogaus atžvilgiu, venkite priekaištauti. Imdamiesi mėgstamos veiklos taip pat įvertinkite savo galimybes, energijos resursus – vertėtų rasti daugiau laiko poilsiui, susidėlioti režimą.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Šiandien gali tekti gana daug aktyviai bendrauti, būsite linkę padėti kitiems, užsiimti partnerių ar savo antrosios pusės reikalais, tačiau būkite dėmesingi, venkite spaudimo ar priekaištų, ypač dėl buitinių reikalų. Apskritai su moteriškąja giminės puse būkite atsargesni, o moterims gali būti sudėtinga suderinti norą pabūti namų idilėje ir išpildyti visų norus – o ar tikrai tai būtina?

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Puikios darbingos dienos, kuomet turėtumėte nuveikti tikrai daug, pavyks išspręsti vieną kitą kebloką reikalą, tačiau jūsų darbai yra taip pat svarbūs, kaip ir dėmesys tiems, kurie tuos darbus užsako – pasistenkite suderinti bendravimą su veikla, stenkitės būti informuoti, skaitykite korespondenciją, mandagiai ir laiku atsakinėkite į laiškus ar skambučius.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Pasistenkite, kad šiandien jūsų noras pradžiuginti mylimus žmones, vaikus ar patį save būtų kiek saikingesnis, antraip išlaidos gali tapti gana skausmingomis – prieš kažką įsigydami įsitikinkite, ar tai yra tikrai tai, ko reikia, venkite skubos ar noro pasirodyti, juolab azartinių žaidimų. Emociškai laikas kiek sudėtingesnis, tad daugiau pagalvokite apie kitus nei save.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Būtų visai smagus laikas, tačiau perdėtas jūsų aktyvumas ir noras atlikti viską kuo geriau, visais pasirūpinti gali tapti varginančiu, tad supraskite ir aplinkinius, ypač namiškius, jeigu sulauksite iš jų pusės priekaištų ar jų elgesys ir jūsų lūkesčiai prasilenks. Būkite itin dėmesingi visiems finansiniams reikalams, viską gerai apskaičiuokite, venkite bet kokio skubotumo.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Saulė tuoj tuo įžengs į jūsų ženklą, tad naktis prie aušrą gali pasirodyti itin tamsi – pasaugokite save, venkite skubos, ypač jeigu kažką norėsite nuveikti namuose – ar darydami remontą, ar būdami prie veikiančios buitinės technikos, elektros prietaisų – laikykitės visų saugos reikalavimų. Norėsis daugiau bendrauti, tačiau galite pajausti mažokai supratimo – o ar išties norėsite atsiverti?

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Jaučiatės verti atlygio už visus savo darbus, juolab norite pradžiuginti draugus ar bičiulius – šiandien išlaidos gali būti didesnėmis negu galite sau leisti, o jų rezultatas ir jūsų lūkesčiai būti visai skirtingi, tad prieš už kažką mokėdami, dar kartą pagalvokite, ar to jums išties reikia, ar tai tik emocijų padiktuota trumpalaikė užgaida? Daugiau dėmesio parodykite namiškiams, tėvams.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką