Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 25d. 21:21

Antradienio horoskopas – sausio 26 d.

Liūtas prie sniego senio
„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr. / Liūtas prie sniego senio

Jei ką buvote suplanavę šį mėnesį kažką svarbaus nuveikti, tačiau taip ir nepradėjote, tuomet pirmoji šios dienos pusė gana tinkama tam – artėja pilnatis, tad Mėnulis palaiko darbų pradžią. Antra vertus, diena bus gana sudėtinga, nes Mėnulis keliaus jautriu, šeimynišku, rūpestį vaikais ir namais skatinančiu Vėžio Zodiako ženklu ir jam bus sunku sutarti su Saule, kuri yra visišką laisvę ir grynąjį mokslą bei technologijas vertinančiame Vandenio Zodiako ženkle, bei su šio ženklo valdovu Uranu. Tad būkite atsargesni dirbdami su elektros prietaisais, kompiuteriais, galimi interneto ar elektros tiekimo trikdžiai.

Gali būti daug kritikos valdžios atžvilgiu, galimi ir netikėti posūkiai visuomenės gyvenime. Gyvename labai didelės nežinios, netgi informacinių iliuzijų laikotarpiu, tad susilaikykite nuo vienokių ar kitokių vertinimų, karingos kritikos ir veiksmų, tiesiog darykite tai, ką galite atlikti geriausia šiandien. Nuo pietų įtampų daugės – artėja pilnatis, tad pasistenkite į viską, kas vyksta, reaguoti ramiau, diplomatiškai. Daugiau laiko praleiskite namuose, su vaikais, pasirūpinkite artimaisiais.

Ramiai nuteiks švelnios melsvai-sidabrinės spalvos, pasipuoškite sidabro su auksu papuošalais, selenitu arba aduliaru (Mėnulio akmuo). Vartokite daugiau skysčių, ypač tiks kompotai, avižinis ar kitoks kisieliai, kruopų sriubos.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Puikus laikas imtis paprastų, žemiškų ir visiems naudingų darbų, ypaąč kažką atnaujinti, pasirūpinti namais, rasti netradicinių sprendimų. Tiesa, suderinti viską su profesiniais reikalais gali būti kiek sudėtinga, tad pasistenkite žiūrėti į viską paprasčiau, venkite karščiuotis ar diskutuoti su bendradarbiais, bičiuliais ar kolegomis dėl finansinių reikalų, laikykitės įstatymų.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Antradienis jums bus gana dvilypis – viena vertus, problemų ir įtampų darbe yra pakankamai, labai daug nežinios kaip ir kur link judėti, tačiau jūsų gebėjimas ir poreikis bendrauti, pristatyti savo idėjas, rasti informacijos, reikalingus žmones, tartis, mokyti ir mokytis bus išskirtinis, tad nusiteikite aktyviai dienai, kuomet pavyks suktis iš visų sudėtingų situacijų.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Kartais koks nors malonus, jaukus pirkinys gali padėti nurimti, atsipalaiduoti. Šiandien iš tiesų pavyks rasti malonių būdų atsipalaiduoti, suteikti sau džiaugsmo. Antra vertus, ką nors įsigydami pagalvokite, ar tikrai tai sušildo jus, atitinka tikruosius jūsų poreikius, o gal tik sukuria trumpalaikę malonumo iliuziją? Venkite diskusijų su kitaip mąstančiais – tolerancija šiomis dienomis bus kaip reta svarbi.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Graži, sėkminga diena, kuomet tarsi be pastangų spręsis beįsižiebiantys konfliktai su tais, kurie atsakingi už jūsų nekilnojamojo turto ar kitą materialinę ar net finansinę gerovę, pavyks sutarti dėl jums svarbių sąlygų, išsiaiškinti svarbias aplinkybes. Venkite skolintis ar skolinti, daugiau pasikliaukite bešališkų specialistų ar antrosios savo pusės patirtimi.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Pasistenkite porai dienų atsiriboti nuo aktyvios veiklos ir ramiai padirbėti namie ar kitoje jums jaukioje vietoje, atsiriboti nuo išorinio šurmulio ir ramiai apgalvoti kilusias problemas, paieškoti sprendimų, kaip suderinti profesinį ir asmeninį gyvenimą. Venkite konfliktuoti profesiniais klausimais, susilaikykite nuo bet kokių didesnių finansinių planų kūrimo, juolab sprendimų.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Sudėtingas laikas, kuomet jaučiatės tarsi pasirinkimo momente – kur link sukti, kai sunku sužinoti, kas vyks rytoj. Esate linkę atiduoti viską, ką turite geriausia, kitiems, bet ar to ir ko iš tiesų reikia? Šiomis dienomis vargu, ar pavyks tai išspręsti, tad darykite tai, ką privalote čia ir dabar. Panašu, kad šiandien verta daugiau pasikliauti draugais ir bičiuliais – jie padės atsikvėpti ir rasti sprendimų.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Laukia gana darbingos dienos, kada galiausiai pavyks išspręsti senokai jus kankinusius finansinius klausimus – sutelkite visą savo turimą energiją, atidėkite visus kitus darbus į šalį ir nuoširdžiai pasidarbuokite – tikėtina, kad rasite nenaujų būdų realizuoti tai, ką esate sumanę. Vis dėlto prisiminkite, kad po įtempto darbo būtinas ir poilsis, pasirūpinkite ir savo sveikata.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Porą dienų būsite linkę šiek tiek atsikvėpti, atsipalaiduoti ir pasidžiaugti gyvenimu, rasite būdų, kaip suderinti darbus ir atokvėpį, daugiau laiko ir dėmesio skirti savo antrajai pusei, galbūt netgi ištrūkti į kelionę, pakeisti aplinką. Tačiau kaip suderinti norą išlaikyti laisvę, asmeninę erdvę ir būti kartu, kurti bendrą gyvenimą, būti po vienu stogu? Šiandien bus itin svarbi tolerancija ir atvirumas.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Sudėtingas vertybių perkainojimo laikas, kuomet gali žlugti idealai ir tai, kuo jūs tikėjote – bet ar tai blogai? Priimkite tai kaip galimybę ir rasite būdų suderinti tai, kas jums svarbu, kas teikia džiaugsmo, su kasdiene būtina veikla. Šiomis dienomis skirkite daugiau laiko savo sveikatai, venkite persidirbimo, tačiau ir perdėtų baimių ar rūpinimosi sveikata – ieškokite objektyvios informacijos.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Kad ir koks sunkus laikotarpis, verčiantis sukti galvą dėl finansinės ateities ir galimybių, šiandien sulauksite pagalbos – labiau pasikliaukite antrosios pusės parama, išdrįskite daugiau kalbėtis, analizuoti savo problemas, ieškokite naujų, kūrybingų sprendimų – šiandien klostysis gana daug palankių aplinkybių, kuriomis verta pasinaudoti ir judėti toliau.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Galų gale pavyks šiek tiek apsitvarkyti namuose, išspręsti vieną kitą iš daugybės įvairių jus užgriuvusių rūpesčių – diena itin darbinga, tad imkitės veiklos, tik būkite atsargūs išlaidaudami, venkite didelių pirkinių. Panašu, kad pokyčiai namuose ir jūsų poreikiai verčia jus ieškoti naujų sprendimų – daugiau kalbėkitės, išsakykite savo poreikius ir aplinka pasiūlys sprendimus.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Atokvėpio diena, kai netikėtai ateina geros idėjos, kaip galima būtų lengvai ir džiugiai išspręsti jus kamuojančias problemas. Pasitelkite į pagalbą vaikus, mylimą žmogų ir leiskite sau kurti ir svajoti. Laikas prieš gimtadienį labiau tinkamas ramesniam susivokimui, susikaupimui, tad venkite blaškymosi, atsargiau vairuokite, laikykitės įstatymų ir saugumo technikos taisyklių.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką