-35% metinei prenumeratai. Maža kaina - didelė vertė.
Išbandyti
Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Antradienio horoskopas – sausio 7 d.

Pirmoje dienos pusėje bus lengva įsipainioti į audringus konfliktus – venkite beprasmių ginčų. Diena palanki kanceliarinei veiklai, reikiamiems kontaktams megzti.
Detoksikuojanti arbata
Detoksikuojanti arbata / Vida Press nuotr.
Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Tinkamas laikas kūrybinei veiklai, lengvai realizuosite turimus sumanymus. Sėkmė bus jūsų pusėje, tačiau aiškės nemalonios paslaptys, galite sulaukti slapto kenkimo iš tų, iš kurių to nesitikėjote. Daugiau dėmesio skirkite vaikams, jų edukacijai, kartu pramogaukite – tai puikus metas tarpusavio santykiams puoselėti. Gali pasiteisinti vienkartiniai sandoriai, Fortūna šypsosis tvarkant reikalus, susijusius su nekilnojamuoju turtu.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Geras laikas tartis ir derėtis, pavyks išsikovoti geresnes sąlygas, atstovėti savo poziciją. Šiandien gali pastebimai išaugti jūsų autoritetas, būti pasiūlytos geresnės pareigos. Tinkama diena kelionėms, svarbiai dokumentacijai tvarkyti. Antradienį bendrausite su seniai matytais giminaičiais, bičiuliais – pavyks atnaujinti anksčiau nutrūkusius ryšius.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Antradienį norėsis imtis to, ko trokšta širdis. Aplinkybės dėliosis palankiai, turėsite ne vieną progą išreikšti save, atskleisti turimus talentus. Pavyks sudaryti nepamirštamą įspūdį reikiamų žmonių akyse. Visą dieną jausitės it žuvis vandenyje – lengvai pavyks prisitaikyti prie aplinkos. Daugiau dėmesio skirkite vaikams ir mylimiems žmonėms, puoselėkite tarpusavio santykius.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Vyraus džiugios nuotaikos, pakylėti jausmai. Tai gana produktyvi diena, visi darbai eisis sklandžiai, sulauksite reikiamo palaikymo. Svarbiausius reikalus tvarkykite ir atsakingiausių užduočių imkitės pirmoje dienos pusėje – tai itin sėkmingas metas. Vėliau daugės įtampos ir painiavos, ypač sprendžiant finansinius klausimus. Vakare nepavyks išvengti problemų namuose – tikėtinas stipresnis konfliktas su artimu žmogumi.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Šiadien Liūto Zodiako ženklo atstovams bus sunku objektyviai vertinti situaciją ir save. Būsite įsitikinę, kad aplinkiniai yra blogi ir neteisingi, atrodys, jog kiti yra nusiteikę prieš jus. Gali pasireikšti tokios neigiamos charakterio savybės kaip puikybė ir arogancija – tai itin kenks asmeniniams santykiams. Antradienį norėsis reikštis, tačiau trūks norinčių jūsų klausytis.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Antradienį Mergelės Zodiako ženklo atstovai norės veikti. Netrūks įdomių sumanymų, tačiau bus sunku nuspręsti, nuo ko pradėti. Neskubėkite, imkitės veiksmų tik turėdami aiškų planą, strategiją. Galimos didesnės finansinės problemos – tikėtina, kad tai lems anksčiau padaryti sprendimai. Skirkite laiko savo kūrybiškumui vystyti. Net jei nėra didelių progų švęsti, susikurkite sau mažą šventę, pasilepinkite.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Šiandien nestigs originalių idėjų, norėsis skubėti įgyvendinti turimus sumanymus. Antradienį žvilgsnis bus nukreiptas į ateitį – svajosite, kursite ambicingus planus. Sunkiai seksis prisiversti imtis nuobodžių, daug kantrybės reikalaujančių kasdienių užduočių. Daugiau dėmesio skirkite detalėms, pasistenkite visus pradėtus darbus pabaigti iki galo. Asmeniniuose santykiuose vyraus įtampa.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Skorpionų mintys suksis apie darbus ir karjeros pasiekimus. Antradienį palanku tobulinti profesinius įgūdžius, kelti kvalifikaciją. Nusimatykite prioritetus ir susikoncentruokite ties svarbiausiais darbais – taip nešvaistysite laiko ir jėgų nereikšmingoms smulkmenoms. Tinkamas metas remontuoti transporto priemones, elektronikos prietaisus, imtis remonto darbų namuose.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Šiandien laiką leisite įspūdingoje kompanijoje, bendrausite su įtakingais žmonėmis. Tai puikus metas kūrybinei veiklai – sulauksite įvertinimo ir palaikymo. Gali pavykti įgyvendinti tai, ko ilgai ir atkakliai siekėte. Nepamirškite skirti pakankamai laiko artimiems žmonėms, jiems labai reikės jūsų dėmesio. Vakare tikėtinos romantinio pobūdžio pažintys, kvietimai į pasimatymus.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Antradienį skirkite daugiau laiko savianalizei, asmeniniam tobulėjimui. Įtemptos situacijos privers atsigręžti į savo vidų, ten ieškoti reikiamų atsakymų. Palanku tvarkyti reikalus, susijusius su paskolomis, mokesčiais, draudimu. Šiandien ilgai kauptas pyktis ir nuoskaudos gali prasiveržti visa jėga – bus sunku tvardyti įsisiautėjusias emocijas, tai ypač pasakytina apie antrąją dienos pusę.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Antradienį būsite atviri naujoms pažintims ir flirtui, tačiau šią dieną užsimezgę santykiai bus gana paviršutiniški, vargu ar tai peraugs į perspektyvų ryšį. Dalykinėje sferoje tikėtini teigiami poslinkiai, šiandien daug bendrausite su darbo aplinkos žmonėmis. Vakare norėsis pramogauti ir linksmintis, netrūks smagios kompanijos. Paisykite saiko – bus lengva paskęsti malonumų jūroje.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Problemos šeimyniniuose santykiuose neleis ramiai gyventi Žuvų Zodiako ženklo atstovams. Norėsis išsakyti senas nuoskaudas. Galimi didesni finansiniai nuostoliai – tikėtina, kad nesulauksite žadėtos piniginės pagalbos. Nepalanku tvarkyti reikalus, susijusius su mokesčiais, draudimu, paskolomis. Tai gana painus metas, venkite neaiškių kompanijų, būkite itin atsargūs kelyje.

Horoskopą sudarė astrologė Viktorija Greviškienė („Astrologija ir gyvenimas“).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Užsisakykite 15min naujienlaiškius