Dabar populiaru
Publikuota: 2020 spalio 19d. 20:30

Antradienio horoskopas – spalio 20 d.

Ruduo
„Shuterstock“ nuotr. / Ruduo

Mėnulis optimistiškame, plačiai pasaulį matančiame Šaulio Zodiako ženkle šiandien itin gerai sutars su Marsu Avino ženkle – gera diena pamatyti, kur ir ką reikia nuveikti, kad visuma būtų sėkmingiausia. Tiesa, bus svarbu vengti per daug užsiplėšti, skubėti kuo greičiau viską padaryti.

Ramiai apgalvokite, peržiūrėkite tai, kas padaryta ir ką derėtų atnaujinti, kokia patirtimi būtų verta pasinaudoti. Juolab laikykitės įstatymų, venkite gudravimų, slapukavimų, gali išryškėti ankstesnės klaidos.

Informacija strigs, reikalaus naujų sprendimų, gali kilti itin didelis pasipriešinimas informacinių technologijų įsigalėjimui, būtinybė tobulinti nuotolinio darbo, mokymosi, informavimo, gydymo sistemą.

Aplinkybės spaus veikti, tad teks susiimti, tačiau venkite konfliktuoti, kritikuoti, daryti spaudimą ar pasiduoti kitų spaudimui – daug svarbiau bus tiesiog stengtis, kuo geriau padaryti tai, kas privalu, kas sutarta.

Aktyvumą harmonizuoti padės raudonos, purpurinės su balta, rubininės spalvos, rubinai ir rubelitas. Maiste neturėtų būti gyvūnų, apskritai gyvūninės kilmės maisto. Maistas turėtų būti aštresnis – tiks svogūnai, česnakai, aštrios paprikos, ypatingai su juoda duona.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Sudėtinga diena, kuomet teks imtis daug ką gyvenime permąstyti, ieškoti naujų veikimo pasaulyje būdų – tiek bendraujant su antrąja puse, kitais žmonėmis, tiek ir darbe, profesinėje veikloje, ieškant darbo vietos, darant karjerą. Gali tekti gerokai pasukti galvą ir dėl finansinių reikalų, peržiūrėti vertybes visomis prasmėmis. Priešintis vargu ar turėsite galimybių, tad darbuokitės ir pasaugokite sveikatą.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Įtemptos santykių peržiūrėjimo dienos, kuomet atrodo, kad supratimo trūksta iš visų pusių, susikalbėti sudėtinga, vėl tenka grįžti prie to paties. Darbų, rūpesčių, ypatingai finansinių, daug, tačiau šiomis dienomis jūs turite malonią priebėgą – mylimą žmogų, mėgstamą veiklą arba esate linkę ją susiorganizuoti – puikus laikas paieškoti to, ko dar nedarėte, prisiminti ypatingus draugus.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Pastaruoju metu daug nerimo jums kelia sveikatos klausimai, juolab informacijos, galimybių išsitirti mažoka, daug painiavos, netikėtumų – lukterėkite savaitę kitą ir daug kas savaime spręsis, o dabar darykite tai, ką galite padaryti geriausio. Palankiausia būtų daugiau užsiimti namų reikalais, tačiau mažiau priekaištaukite antrajai pusei, juolab teks ir toliau spręsti finansines problemas.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Draugai ar vaikai gali jus nustebinti tiek džiugia, tiek ir mažiau malonia staigmena – šiomis dienomis teks paieškoti naujų saviraiškos būdų, galimybių pristatyti savo kūrybą tiek draugams, tiek ir plačiajai visuomenei. Mažai tikėtina, kad viskas vyks taip, kaip norėtumėte, gali tekti netgi daug ką keisti, grįžti prie jau išbandytų metodų. Puikus laikas atstatyti ryšį su pasauliu ir pasistengti kuo daugiau nuveikti.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Intensyvių pokyčių tiek darbe, tiek namuose laikas, tačiau viskas tarsi stringa, tenka peržiūrėti tai, kas padaryta, pagalvoti, gal verta grįžti prie to, kas jau išbandyta, vėl keisti ir keistis. Daug pokalbių, informacijos, tačiau ir painiavos, tad pasistenkite atlikti tai, ką galite geriausio. Tinkamas laikas įsigyti kažką reikalingo ir praktiško buičiai, skirti lėšų sveikatinimui, tačiau būkite atsargūs pasiduodami azartui, švęsdami ar linksmindamiesi.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Bendravimas su kitais labai neapibrėžtas, sunku sutarti, susikalbėti, esate linkę pasitraukti iš viešumos, kuo daugiau laiko praleisti namie, tačiau dar anksti, būtina atlikti tai, kas sutarta – venkite išsisukinėjimo, slapukavimo. Verčiau imkitės saviraiškos, vaikų reikalų – tinkamas laikas grįžti prie įsisenėjusių problemų sprendimo.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Ir vėl tenka grįžti prie rimtos savo santykio su namais, gimine, tėvais peržiūros, savo tapatybės paieškos – labai svarbu išgryninti tai, kas jums yra meilė, atjauta, skirti daugiau dėmesio sau, savo sveikatai, o atitinkamai ir artimiems žmonėms. Teks daug bendrauti, ieškoti naujų bendrabūvio sprendimų, peržiūrėti savo santykį tiek su žmonėmis, tiek ir su pinigais, vertybėmis.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Save parodyti, susikalbėti su tais, kurie jums svarbūs išties sudėtinga – stringa ryšiai, genda technika, o ką jau kalbėti apie žmogiškuosius veiksnius – venkite kažko tikėtis, veikite pagal aplinkybes ir venkite išlaidauti, ypač norėdami pasirodyti. Tiesa, tikėtina, kad gausite pajamų. Tinkamas laikas paieškoti paramos jūsų idėjų realizavimui, tačiau susilaikykite nuo tiesmukų prašymų, verčiau peržiūrėkite galimybes.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Puikios dienos parodyti save, smagiai praleisti laiką, tačiau venkite azarto, paieškokite saikingesnių laisvalaikio leidimo būdų, antraip gresia problemos tiek darbe, tiek ir namuose. Šiandien mažiau kliaukitės partneriais ar savo patirtimi, verčiau tiesiog kuo kruopščiau ir nuosekliau darbuokitės ir venkite intrigų ar slapukavimų, išsisukinėjimų – daug kas gali paaiškėti greičiau nei norėtumėte.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Pasistenkite kuo daugiau laiko skirti poilsiui ir to, kas vyksta pastaruoju metu peržiūrai – puikus laikas mokymuisi, pasaulėžiūros plėtimui, nors tai gali sukrėsti jus iš pagrindų, tačiau kartais tik taip įgyjama naujos patirties, būtinų įžvalgų. Galite suabejoti tiek mokslo pasiekimais, tiek religinėmis ar filosofinėmis tiesomis, peržiūrėti savo draugų ratą, tai, kas yra svarbu jūsų saviraiškai.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Kad ir kaip draugiškai būsite nusiteikę, tačiau jūsų altruizmas, noras padėti visiems, imtis visuomeninės veiklos gali priversti peržiūrėti savo vertybes ir ta patirtis gali būti gana skausminga – venkite apgaulių, patiklumas irgi gali jums pakišti koją. Juolab trikdo stringantys reikalai namuose ir darbe – belieka žvelgti į viską daug giliau, ieškant vidinės tvirtybės.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Veiklos itin daug, tačiau suderinti darbo, antrosios pusės bei darbo ar verslo partnerių interesus ir savo siekius išties sudėtinga – šiandien teks suktis ir vengti reikšti kažkam pretenzijas ar išsisukinėti. Sėkminga diena ieškoti partnerystės visomis prasmėmis – venkite minios, tačiau pasistenkite būti aktyvūs, tik venkite išlaidauti.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

01:30
01:20
03:13

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką