Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 spalio 25d. 20:27

Antradienio horoskopas – spalio 26 d.

Dekoracija
123RF.com nuotr. / Dekoracija
Antradienis išsiskirs galimybe pamatyti pasaulį labai jautriai, geranoriškai. Mėnulis keliaus sentimentaliu, šeimynišku Vėžio Zodiako ženklu, puikiai sutardamas su Saule paslaptingame, giliame, tačiau maksimalių pastangų reikalaujančiame Skorpiono ženkle, skatindamas gilias įžvalgas, galimybę naujai įvertinti tai, ką turime, paveldėjome, įgijome ir kaip tuo geriausiai pasinaudoti.

Labai emocingas laikas, kuomet bus svarbu pasirūpinti tais, kurie jums gyvenime iš tiesų svarbiausi – tėvais, vaikais, ta žeme, kuri jus išaugino, prisiimti atsakomybe už jų ir savo ateitį.

Šiandien aplinkiniai gana sunkiai priims grubumą, kategoriškumą, todėl pasistenkite kalbėti tik tuomet, kai pajausite svarbiausius dalykus, situaciją, kitų poreikius. Galite savo nuomonę pasakyti ramiai, paprastai, nuoširdžiai, vengdami diplomatinių vingrybių ar gudravimų. Mažiau kalbėkite apie savo artimuosius, susilaikykite nuo kritikos ar pagyrų. Apskritai šiandien skirkite daugiau laiko apmąstymams, pasigilinimui į jūsų gyvenimišką situaciją, susidėlioti prioritetus, venkite blaškymosi.

Ramias, jautrias, gilias dienos nuotaikas labai atitiks melsvai žalsva, jūros vandenų spalvos aprangoje, papuošalai su akvamarinu, platina.

Maistas taip pat turėtų būti švelnus, ypač tiks saldus pienas ir gaminiai su juo, saldesnės sultys su minkštimu, taip pat įvairios virtos, troškintos šakniavaisinės daržovės – ropės, morkos, bulvės, burokai, taip pat visi jūrų produktai – pradedant žuvimi ir baigiant jūros dumbliais.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Jūsų ugningai prigimčiai šios dienos „vandeninga“, jautri, sentimentali, švelni atmosfera bus kiek slegianti, reikalaujanti kažko tarsi ypatingo, antgamtiško. Pasistenkite būti dėmesingesni, jautresni namiškių interesams, parodykite dėmesio tėvams, tik susilaikykite nuo noro patys vaikiškai pareikalauti dėmesio iš kitų, verčiau užsiimkite tais darbais, už kuriuos atsakote.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Labai aktyvi diena, pilna įvairiausių susitikimų, pokalbių – geras laikas deryboms, spręsti dalykinius klausimus, ypač jeigu teks bendrauti su partneriais iš užsienio ar mokslo, žiniasklaidos pasaulių – gali prireikti susitelkimo, greitos reakcijos, aiškaus žinojimo, ko jums reikia, ir atsako be jokių išsisukinėjimų. Būkite labai dėmesingi sulaukę labdaros ar paramos prašymų, pasiūlymų investuoti.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Gerais norais šiandien gali būti ir klystkeliai grįsti, todėl pasistenkite šiandien mažiau norėti, o daugiau gilintis, suvokti, kodėl vieni ir kiti dalykai jums reikalingi, ar tai tikri poreikiai ir jausmai. Nors ir labai norėsite idealizuoti savo situaciją, įsiteikti antrajai pusei, darbo partneriams ar darbdaviams, labai greitai paaiškės, kiek tame yra nuoširdumo, aiškaus žinojimo, o kiek naivaus idealizmo.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Pagaliau atsigaunate nuo gana depresyvių pastarųjų dienų nuotaikų, esate pilni įkvėpimo veikti, kurti, pasidžiaugti gyvenimu, kažką naudingo nuveikti savo artimųjų, tėvų labui, esate linkę prisiimti atsakomybę, spręsti iškilusias problemas. Situacija pareikalaus kantrybės, gebėjimo aiškiai išsakyti savo nuomonę, garbingai suvaldyti norą pasitraukti į šalį, atsiriboti nuo rūpesčių.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Prasideda šioks poros dienų nurimimo laikas, o šiandien tam diena itin tinkama, juk turite apie ką pagalvoti, apibendrinti, susivokti – protas ir jausmai puikiai sutars, būsite gana jaukiai ir sentimentaliai nusiteikę, linkę pagalvoti apie tai, kas gyvenime svarbiausia, būsite pilni šilčiausių jausmų ir mylimam asmeniui, tačiau, ką darysite suvokę, kad ji (-s) irgi turi trūkumų?

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Laukia pora labai intensyvių dienų, kuomet profesiniai reikalai išsiplės iki visuomeninių, apskritai artimiausią mėnesį teks gana daug bendrauti, pats laikas pasimokyti naujų dalykų, apgalvoti, aptarti naujų projektų galimybes – už poros dienų jau bus galima imtis konkrečių darbų. Santykiai su artimaisiais, ypač antrąja puse, bus pilni geriausių norų, tačiau ar tikrai esate nuoširdūs?

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Profesiniai, karjeros reikalai šiandien privers jus gerokai pasijaudinti – kyla reikalavimai, tačiau tuo pačiu didėja ir uždarbio galimybės – ką renkatės? Pasistenkite galvoti tik savo galva, atsiribokite nuo spaudimo, tačiau ir patys imkitės aktyviau veikti, ieškoti informacijos. Susigundžius pasiduoti likimo tėkmei, gali ir svajonės likti plaukioti debesyse.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Esate labai romantiškai nusiteikę, linkę pakelti sparnus kažkur toliau, į šiltus egzotiškus kraštus, prie šiltų jūrų ar bent susitikti su įkvepiančiais, naujus pasaulius galinčiais atverti žmonėmis, plėsti akiratį, imtis analitinės, mokslinės veiklos. Raskite laiko kūrybai, atsipalaidavimui, tačiau pasaugokite save ir savo turtą – būsite gana patiklūs ir geranoriški, tad gali atsirasti norinčių tuo pasinaudoti.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Santykiai su mama, artimaisiais tikriausiai pareikalaus geros revizijos – geras laikas pasigilinti į ryšį su šeima, namais, suvokti, kiek tai jums suteikė. Vertėtų mažiau kalbėti, norėti kažką kitiems ar sau įrodinėti, susilaikykite nuo aktyvesnės veiklos ir raskite daugiau laiko pergalvojimui to, kurlink norėtumėte toliau eiti, ką nuveikti, kad ir toliau jūsų darbas, paslaugos būtų reikalingos kitiems.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Gana gera diena susitikimui su verslo partneriais, bendrų planų, projektų aptarimui. Apskritai, panašu, kad artimiausiomis dienomis jūsų veikla kelsis į kitą lygmenį, norėsis dirbti plačiau nei vieno darbdavio naudai, tad šiandien jūsų likimas gali labai geritai pasikei, jeigu tik išreikšite norą.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Drąsiai imkitės veiklos, ieškokite galimybių įveikti visas kliūtis ir aistras, tačiau sėkmė lydės tik tuomet, jei pavyks susiimti, susitelkti ties tuo, kas jums nuoširdžiai rūpi, sklandžiausiai einasi ir labai atsargiai vertinkite kitų pasiūlymus ir kritiką. Skirkite daugiau laiko pasirūpinti savo ir artimųjų sveikata, susikurti saugesnę, palankesnę jums ir kolegoms darbo vietą.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Kad ir kiek norėsite geranoriškai įrodyti savo tiesas įrodyti draugams, bendraminčiams, sulaukti palaikymo iš namiškių, tačiau vien idėjų bus mažoka, bus būtina parodyti ir savo galimybės bei konkrečius, užs jus kalbančius darbus, antraip vargu ar kas patikės jūsų geranoriškumu. Į darbus įsitraukti bus gana sunku – trukdys sukilę sentimentai, gali tekti peržiūrėti savo siekius.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

01:37:23

OfiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

Video

00:21
41:07
04:43

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką