Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 28d. 22:30

Antradienio horoskopas – spalio 29 d.

Rudens peizažas
123RF.com nuotr. / Rudens peizažas

Šiandien staiga keistis planai, aplinkybės, galimi finansiniai nuostoliai, netikėtos išlaidos. Tai sudėtingesnis laikas fiksuotam kryžiui – Jaučiams, Liūtams, Skorpionams ir Vandeniams.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Šiandien galite tapti didžiausiais savo paties priešais – neapgalvoti žodžiai ir veiksmai lengvai virs konfliktais ir traumomis. Antradienį puikiai eisis darbai, kurie reikalauja greito mąstymo bei organizacinių gebėjimų. Nepalankus metas finansiniams reikalams tvarkyti – neskubėkite daryti ilgalaikių investicijų. Vargu ar šią dieną įsigyti daiktai džiugins jus savo kokybę.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Šiandien Jaučio zodiako ženklo atstovų laukia nesusipratimai tarpusavio santykiuose, gali išryškėti ilgai brendę konfliktai. Venkite skubotų veiksmų, nedeginkite visų tiltų – vėliau dėl to gailėsitės. Norėdami nukrauti vidines įtampas, išbandykite ką nors naujo, neįprasto – ieškokite originalių pomėgių, bendraukite su įdomiais, savitai pasaulį matančiais žmonėmis.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Tai gera diena savistabai – jei sąžiningai pažvelgsite į savo vidų, pavyks atsekti mąstymo bei elgesio šablonus, trukdančius jums jaustis laimingais, judėti pirmyn. Šiandieninės situacijos gali provokuoti tokius jausmus kaip pavydas, godumas, savininkiškumas. Vakare tikėtina prastesnė savijauta – tausokite nervų sistemą, ieškokite kokybiškų atsipalaidavimo būdų.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Vėžio zodiako ženklo atstovų laukia puiki diena. Gali būti realizuoti svarbūs tikslai profesinėje srityje. Negalima sėdėti rankų sudėjus – išlikite aktyvūs, rodykite iniciatyvą ir tuomet jums seksis. Tiesa, būtina gerai apgalvoti savo žodžius ir veiksmus, strategiškai planuoti savo žingsnius. Antradienį sulauksite reikiamų žmonių palaikymo, aplinkybės klostysis jums palankia linkme. Tačiau atsargiau tvarkykite finansinius reikalus, šią dieną galima painiava, susijusi su pinigais.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Tai nepalankiausia šios savaitės diena – ypač atsargiai elkitės su elektros prietaisais, ugnimi, jokiais būdais nerizikuokite sėsdami už vairo. Antradienį negalima skubėti, impulsyvūs sprendimai gali pridaryti daug bėdos – dar ilgai reikės gyventi su jų pasekmėmis. Daugiausia įtampos bus artimoje aplinkoje – sudėtinga vidinė būsena skatins norą provokuoti konfliktus, dramatizuoti.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Šiandien reikia būti itin apdairiems – smarkiai išaugs nesusipratimų keliuose tikimybė, dažniau ges, duš elektros prietaisai. Daugiau sunkumų laukia ir komunikacijoje – kvaili nesusipratimai gali išprovokuoti galingus konfliktus, pagadinti svarbius reikalus. Antradienį bus sunku parinkti tinkamus žodžius, net to nenorėdami galite įžeisti artimus žmones. Verčiau susilaikyti nuo viešų pasisakymų.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Antradienį verta užsiimti tik tuo, kas iš tiesų svarbu. Venkite prisiimti daugiau darbų, nei pajėgsite kokybiškai atlikti – kitaip neišvengsite streso bei įtampų. Tikėtini dramatiški pokalbiai su vadovais, konfliktinės situacijos su kolegomis. Šiandien verčiau rinktis tas užduotis, kurias galite atlikti patys vieni, dirbdami sau priimtinu greičiu.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Šiandien galite pasikliauti tik savimi, ryžtas ir drąsa padės įveikti net sudėtingiausias užduotis. Pamąstykite apie tai, kas trukdo jums džiaugtis gyvenimu, būti laimingais – atėjo laikas pradėti būtinus pokyčius. Tačiau venkite impulsyvių sprendimų, būtina gerai apgalvoti savo veiksmus. Antradienį nuojauta bus nepaprastai stipri – įsiklausykite į širdies balsą ir pasirinksite teisingai.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Antradienį Šaulio zodiako ženklo atstovų gyvenime netrūks pagundų, miglotų aplinkybių. Galite susidurti su nedorais žmonėmis, turinčiais neaiškių kėslų. Ir patys būsite linkę žaisti psichologinius žaidimus, veltis į intrigas. Nepamirškite, kad lazda visuomet turi du galus. Palanku plėtoti tarptautinius santykius. Vakare rinkitės ramų poilsį saugioje aplinkoje.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Antradienį vyraus azartiškos nuotaikos, bus sunku objektyviai vertinti savo galimybes. Venkite skubotų sprendimų, nepasiduokite impulsams. Tai sudėtingesnis laikas Ožiaragio zodiako ženklo atstovams, kurie dirba dideliuose kolektyvuose, turi daug bendrauti, bendradarbiauti. Šią dieną bus daugiau nesusipratimų komunikacijoje, nuosekliai tikrinkite ateinančią ir išeinančią informaciją.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Vandenių laukia sudėtingas antradienis – šiandien norėsis primesti savo valią ir taisykles, tačiau susidursite su nuožmiu pasipriešinimu. Konfliktinės situacijos pasieks savo piką – tikėtini audringi skandalai, gali nutrūkti svarbūs santykiai. Daugiausią nesusipratimų laukia darbo aplinkoje – venkite veltis į ginčus su autoritetais. Išlieka didelė traumų, nesusipratimų keliuose tikimybė.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Antradienį daugiau dėmesio pareikalaus asmeniniai santykiai, gali atsiskleisti nemalonios paslaptys apie artimiausius žmonės. Staiga galite pasijusti be galo vieniši, pasaulis atrodys atšiauri, šalta vieta. Neužsisklęskite savyje, pasistenkite išsakyti jus slegiančias problemas. Tai palankus laikas savianalizei, dvasiniam, asmeniniam tobulėjimui.

Horoskopą sudarė astrologė Viktorija Greviškienė („Astrologija ir gyvenimas“).

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Kviečiame anties

Video

01:50
03:26
01:09

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką