Dabar populiaru
Publikuota: 2021 vasario 22d. 20:53

Antradienio horoskopas – vasario 23 d.

Puokštė
123RF.com nuotr. / Puokštė

Antroji savaitės diena bus gana panaši į pirmąją – Mėnulis keliauja Vėžio Zodiako ženklu, gražiai sutardamas su Saule ir Neptūnu Žuvų ženkle, tad atmosfera gana rami, kuomet labiau norisi jaukumo, bendraujama jautriau, asmeniškiau, esame linkę daugiau laiko praleisti namuose, su tėvais, artimaisiais, laikytis tradicijų, didesnis dėmesys kreipiamas į šeimą, motinystę, vyresnio amžiaus artimuosius, tuos, kuriems reikia didesnės apsaugos ir paramos.

Būkite dėmesingesni greta esantiems, atliepkite jų poreikius ir sentimentus, atsargiai juokaukite, susilaikykite nuo aštresnio žodžio, juolab veiksmo. Mėnulis artėja į pilnatį, skatindamas veiklos augimą, todėl imkitės naujų projektų ar darbų. Diena palanki spręsti įvairius gana praktiškus, žemiškus reikalus, įsigyti technikos, imtis su žeme, jos dirbimu, maisto gamyba, tiekimu susijusios veiklos, ieškoti būdų veikti savarankiškai, išlikti laisvais nuo varžančių, perteklinių įsipareigojimų.

Jautrumą šiandien padės išlaikyti melsvai žalių atspalvių drabužiai, papuošalai su akvamarinu bei iš platinos.

Maistui labiausiai tiks pieno produktai, saldžios tirštos vaisių ir daržovių sultys su minkštimu, taip pat patiekalai iš šakniavaisių – morkų, bulvių, burokėlių, ropių, taip pat tinkama valgyti visus jūros produktus – pradedant žuvimis ir baigiant jūros kopūstais.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Nors šiandien būsite itin jaukiai ir šeimyniškai nusiteikę, linkę daugiau dėmesio skirti namams, tėvams, prisiminti vaikystę, tačiau profesiniai interesai vers jus gerokai pasidarbuoti siekiant atliepti laikmečio reikalavimus ir išspręsti gana svarbų klausimą. Jūsų visuomeninė pozicija verčia jus keistis, mokytis kažko naujo, tad susiimkite ir išdrįskite prisiimti didesnę atsakomybę.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Šiomis dienomis jūsų jėga ir galia gali „pramušti“ bet kokį reikalą – tiesiog nuoširdžiai ir atkakliai siekite to, kas jums itin svarbu, – tai gali būti kad ir teisės akto pakeitimas, tačiau bus svarbu būti tolerantiškais, prisitaikyti prie kintančios situacijos ir bendrauti jautriai, leisti sau veikti intuityviai, be ilgesnių svarstymų atliepiant situaciją.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Artimiausios dienos bus svarbios jums tuo, kad suteiks galimybę išspręsti gana skausmingą ir daug jums baimės keliantį finansinį reikalą, perlipti per save ir priimti sprendimą, padaryti tai, kas jau seniai kabojo virš jūsų kaip Damoklo kardas. Tačiau vardan laisvės ir to, ką norite nuveikti ateityje savo svajonės įgyvendinimui, bus svarbu išlaukti, suvaldyti emocijas ir norą viską turėti čia ir dabar.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Esate ypač stiprūs ir palaikomi pasaulio, aplinkinių, puiki diena svajonių įgyvendinimui ir pasiekti to, kas jums seniai buvo sielos troškimu. Tinkama diena imtis naujų projektų, dirbti su kitais, ieškoti teisinių daugumai aktualių problemų sprendimo, ypač jeigu jos susijusios su aplinkosauga, žeme – bendraukite, tačiau likite tolerantiškais ir pasistenkite likti jautresni savo antrosios pusės atžvilgiu.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Puikios dienos tiesiog pabėgti nuo pasaulio, užsidaryti ir susivokti visame tame, kas vyksta, pažvelgti į savo sveikatą ir galimybes iš visiškai neutralios pozicijos. Laikas, kuomet vertėtų mintis paleisti tekėti sava vaga, daugiau klausyti tai, ką sako kiti, labiau toleruoti kitokią nuomonę ir mažiau kalbėti. Jeigu reikia, veikite ramiai ir prisiimdami atsakomybę už rezultatus.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Šiomis dienomis būsite absoliutūs idealistai, kuomet būsite linkę atiduoti save kitų interesams – draugams, vaikams, artimiesiems, bičiuliams, visuomeninei veiklai. Ir tai gerai, nes atsivers naujos perspektyvos profesiniam tobulėjimui, įgysite daugiau laisvės savo veiksmams. Tikėtina, kad pavyks įgyvendinti vieną jums itin svarbią svajonę, tačiau nusiteikite, kad tai pareikalaus gana sunkaus sprendimo.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Profesine prasme itin sėkminga diena, kuomet pavyks nuveikti tai, kas jums seniai rūpėjo ir trukdė lengviau atsikvėpti, pajausite daug vidinio pasitenkinimo. Tiesa, nusiteikite, kad dar teks prie savo sprendimo pasekmių sugrįžti ir galutinai apsispręsti dėl savo ateities planų, tačiau bus svarbu drąsiai imtis to, kas jums svarbiausia.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Puiki diena svajonių įgyvendinimui – jūsų kūrybingumas, jausmingumas ir tuo pačiu aktyvumas, tolerantiškumas, platus žvilgsnis, gebėjimas semtis minčių bei idėjų iš to, kas esate, ką paveldėjote, kas yra gilu ir autentiška, suteiks jums daug įtaigos jėgos, surasti veiklos partnerių, priimti svarbių asmeninių sprendimų, tad belieka pasinaudoti situacija, tik būkite dėmesingi jus pasiekiančiai informacijai, suvaldykite emocijas.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Antradienis, kaip ir vakarykštė diena, jums bus itin emocinga, kuomet būsite linkę daugiau laiko ir dėmesio skirti namiškiams, tėvams, prisiminti vaikystę, pasisemti jėgų iš to, ką paveldėjote, įgyti daugiau vidinės tvirtybės. Daugiau bendraukite, semkitės išminties iš kitų ir tiesiog kuo nuoširdžiau darbuokitės – tai, ką šiandien pavyks nuveikti, neš jums naudos ilgai.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Tie, kas yra greta šiandien jums svarbiausi – jūsų jautrumas, gebėjimas parodyti dėmesį, tarti gerą žodį ir tuo pačiu pasirūpinti materialiais resursais, veikti aktyviai, priimant sprendimus čia ir dabar suteiks jums daug stiprybės ir galimybių padaryti pasaulį tiesiog geresniu. Imkitės veiklos drąsiai, tačiau vakarop būkite atsargūs – venkite daryti spaudimą ar galvoti, kad viską galite.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Kaip ir vakarykštė, ši diena jums bus itin aktyvi, kuomet būsite linkę atiduoti save kitų poreikiams – diena tinkama labdarai, įsigyti tai, kas palengvintų jūsų ar artimųjų sveikatos problemas, tačiau bus labai svarbu viską ramiai apgalvoti, įvertinti, venkite pasiduoti baimėms ar kitų spaudimui. Daugiau bendraukite, domėkitės, veikite remdamiesi tiek sveiku protu, tiek ir intuicija.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Dar viena labai graži diena, kuomet beliks mėgautis momentu ir imtis to, kas jums labiausiai rūpi, kas suteikia džiaugsmo ir kūrybinį plėkį. Išdrįskite išsakyti savo poreikius, parodyti savo darbus – sulauksite palaikymo, pripažinimo, tačiau būkite atsargūs, venkite per daug įsijausti į situaciją, tapti priklausomais nuo kitų nuomonės bei paramos, juolab spaudimo.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką