Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2020 gruodžio 13d. 20:02

Astrologė V.Liaugminienė apie artėjančius Baltojo Metalinio Jaučio metus: sėkmingų atradimų ir didžiųjų pokyčių metai

Astrologinis laikrodis
123rf.com / Astrologinis laikrodis

„Metalinio Baltojo Buliaus metai – tai reformų, permainų, progreso, naujų technologijų, turbulencijos laikas. Periodas pilnas lūžių ir perversmų, netikėtų pokyčių, galimų socialinių perversmų. Visuomenė išgyvens gana nestabilų laikmetį. Sėkmė šypsosis tiems, kurie stengsis įgyvendinti humaniškus idealus ne žodžiais, o darbais; laisviems, nepriklausomiems, turintiems dvasinį savarankiškumą žmonėms. Šito laikotarpio kredo – „ tikėk tuo, ko nėra, tam, kad tai atsirastų“. Tai naujų atradimų, technologijų metai“, – sako klaipėdietė astrologė Violeta Liaugminienė.

Apie artėjančius Baltojo metalinio buliaus metus V.Liaugminienė su besidominčiais dangaus kūnų įtaka mūsų gyvenimams įžvalgomis pasidalijo savo internetinėje svetainėje ir socialiniuose tinkluose.

Didelės permainos

Pasak moters, vis labiau gilyn neriame į Vandenio erą, tai rodo ne tik Jupiterio ir Saurno įėjimas į Vandenį, bet pasauliniai įvykiai ir pasaulėžiūros transformacija.

„Keturių metų periode pasaulyje vyks didžiulės permainos, galinčios paliesti visas gyvenimo sritis. Kai į Vandenį įžengs Plutonas po 4 metų, mes abiem kojomis jau tvirčiau stovėsime visai kitoje civilizacijoje, kuri dabar gimsta per skausmus ir kančias. Kas buvo susikaupę per visą Žuvų epochą, kuri truko 2 160 metų, išlenda į paviršių, atskleidžiamos senos paslaptys ir su galinga jėga apverčia visą pasaulį aukštyn kojomis. Tos permainos neįvyks per vieną dieną, tam gali prireikti šimtmečių. Juk vienos epochos trukmė 2 160 metų. Iš kur tokie skaičiai?

Vieną zodiako ženklą sudaro trisdešimt laipsnių ir vienas precesijos laipsnis praeina per 72 metus. Precesija – tai yra lėtas ir periodiškas Žemės ir dangaus ašie slinkimas kūgio paviršiumi aplink įsivaizduojamą ašį, statmeną ekliptikos plokštumai. Kad būtumėme įsitvirtinę naujoje eroje, precesijos taškas turi praeiti bet tris laipsnius, tai yra 2 160 metų“, – rašo astrologė.

Kas buvo susikaupę per visą Žuvų epochą, kuri truko 2 160 metų, išlenda į paviršių, atskleidžiamos senos paslaptys ir su galinga jėga apverčia visą pasaulį aukštyn kojomis.

Pasak jos, kiekvieni metai padeda mums šlifuoti tam tikrą asmenybės briauną. Jupiteris buvo savo silpniausioje pozicijoje, todėl praėjusiais metais daugelis žmonių galėjo pasijusti, tarsi sėkmė juos apleistų. 2020 – ieji mus mokė ištvermės, turėti aiškius gyvenimo tikslus, stiprinti savo vidinę šerdį. Jei įveikėme šias pamokas, ateinantieji metai bus puikūs.

Jupiteris – didžioji laimės planeta keliaus Vandenio ženklu – iš žemės stichijos pereina į oro stichijos fiksuotą ženklą.

123RF.com nuotr./Kosmosas
123RF.com nuotr./Kosmosas

Jupiterio ingresija į Vandenį įvyks 2020 12 19 ir šiame ženkle išbus iki gegužės 14 dienos bei nuo liepos 28 dienos iki metų pabaigos. Astrologė kviečia panagrinėti šį ženklą, nes ateinančiais metais jam teks pagrindinis vaidmuo.

Vandenio įtaka

Vandenio zodiako simbolinis vaizdas – Žmogus laikantis rankose du indus, viename – gyvasis vanduo, kitame – miręs. Kitas simbolis – angelas, galva siekiantis dangų ir laikantis rankose du ąsočius, o trečią laiko ant galvos. Trečiame inde yra amžino gyvenimo gėrimas, kuris atveria žmogui visas pasaulio sutvėrimo paslaptis. Indai su mirusiu ir gyvu vandeniu simbolizuoja, iš vienos pusės pasirinkimą, iš kitos – išbandymus.

„Mokėk valdyti visus gyvybinius srautus ir visada būk sraute“, – toks turėtų būti Vandenio šūkis. Trys indai dar simbolizuoja ir laiko srautus, (praeitis, dabartis ir ateitis), kuriuos žmogus turi įvaldyti, nesumaišyti jų į vieną, o nukreipti reikiama kryptimi.

Didelis šuolis vystymesi palies šias profesijas: aviacijos pramonė, visos technologijos kas su kosmosu susiję, su elektronika, radiju, televizijos sritis, mokslas, IT specialistai, inžinierinis kelias, transportas, visos retos, keistos, novatoriškos profesijos taip pat astrologija, laisvai samdomas darbas. Vis labiau norėsis turėti daugiau laisvės profesinėje srityje ir darbas kelsis į internetą. Dauguma jaus poreikį savo hobį paversti profesija. Padaugės „influencerių“.

Asmeninio archyvo nuotr./Violeta Liaugminienė
Asmeninio archyvo nuotr./Violeta Liaugminienė

Gyvenimas turėtų dar labiau pagerėti nuo gegužės 14 d. ir nuo liepos 28 dienos, galime pajusti ypač ženklius pokyčius. Tuo metu Jupiteris trumpam įžengs į savo vieną iš stipriausių buveinių – Žuvų ženklą. Tai puikus laikotarpis visiems, kurie gyvena sąžiningai ir dorai. Jupiteris palaiko tuos, kurie laikosi tradicinių pažiūrų, gyvena pagal Dievo įstatymus. Tai puikus metas menininkams, psichologams, psichoterapeutams, sielos gydytojams, dvasiškiams.

Saturnas: vieniems – vidinė laisvė, kitiems – riaušės

Saturno planetos ingresija į Vandenį vyks gruodžio 17 dieną. Ši planeta šiame ženkle išbus iki 2023 03 07 m. Keliaudamas Vandenio ženklu, Saturnas skatins ieškoti naujų vertybių ir tikslų, branginti ir puoselėti savo vidinę laisvę, nusimesti baimes, suvaržymus ir apribojimus.

Tačiau, anot astrologės, laisvę kiekvienas supranta skirtingai. Vieniems, tai siekis gyventi labiau humaniškoje bendruomenėje. Kitiems, prisidengus socialine pažanga, lygybe ir laisve, tai protestai, riaušės, demonstracijos ir parduotuvių deginimas. Kokia laisvę pasirinks siela priklauso nuo jos brandos ir tikrų socialinių vertybių.

Laisvę kiekvienas supranta skirtingai. Vieniems, tai siekis gyventi labiau humaniškoje bendruomenėje. Kitiems, prisidengus socialine pažanga, lygybe ir laisve, tai protestai, riaušės.

Harmonijos ir taikos teks palaukti

Palankus periodas ieškoti artimų sielai žmonių, bendraminčių komandos ir kurti naujus projektus. Puikus metas neformaliems lyderiams, laisvoms, nepriklausomoms asmenybėms. Seksis tiems, kurie labiau rūpinsis visuomenės interesais ir progresu. Ši pozicija paskatins kurti įvairius sveikus produktus, nešančius naudą visuomenei. Tačiau tuo pačiu reikėtų prisiminti, kad Uranas, planeta valdanti Vandenį visus metus išbus savo silpniausioje pozicijoje, o tai reiškia, kad taip ilgai laukiamos harmonijos ir taikos dar reikės kurį laiką palaukti.

Kitais metais mes vis dar matysime daug neramumų, protestų, gal net perversmų. Be to, būdamas Jautyje kartu su Juodu Mėnuliu, Uranas gali sukelti didelę finansinę krizę, reformas, pasaulinį finansinį jėgų persiskirstymą.

Sunku bus įpratusiems prie stabilumo, finansinio saugumo. Saturno ir Urano įtampa kels konfliktą tarp seno pasaulio ir naujo. Sunkiausia bus tiems, kurie nesugebės keistis su besikeičiančiu pasauliu, norės išlaikyti senas mąstymo formas. Keisis seni įpročiai, nusistovėjęs gyvenimo stilius.

Būdamas Jautyje kartu su Juodu Mėnuliu, Uranas gali sukelti didelę finansinę krizę, reformas, pasaulinį finansinį jėgų persiskirstymą. Sunku bus įpratusiems prie stabilumo, finansinio saugumo.

Šioje sudėtingoje situacijoje geriau jausis turintis aiškiai suvoktas ir suformuotas savo vertybes ir bus atsigręžę į Dievą.

Keturi užtemimai

Pasak V.Liaugminienės, 2021 metais turėsime keturis užtemimus: du Saulės ir du Mėnulio.

Gegužės 26 dieną, 14.20 val. vyks visiškas Mėnulio užtemimas, kurio metu Mėnulis yra visiškai uždengiamas Žemės šešėlio.

Birželio 10 d. bus žiedinis Saulės užtemimas, kai Mėnulis per daug toli nutolęs nuo Žemės, todėl Mėnulis ne pilnai uždengs Saulę, palikdamas siaurą šviesos žiedą, apjuosiantį tamsų Mėnulį.

Lapkričio 19 d. dalinis vyks Mėnulio užtemimas, kuriam esant Mėnulis dalinai dengiamas Žemės šešėlio.

Gruodžio 4 d. bus visiškas Saulės užtemimas, kai Mėnulis visiškai uždengs Saulės diską.

Užtemimų periodais reikalingas didesnis budrumas ir atsargumas.

Juodasis Mėnulis

Juodasis Mėnulis iki liepos 18 d. keliaus Jaučio ženklu.

Gobšumo demonas skatins taupyti ne iš sąmoningumo pozicijos, o iš baimės pozicijos. Galimas pinigų nuvertėjimas arba pinigų reforma. Todėl, sakoma, dabar geriausias laikas investicijoms, ypač į žinias, mokslus, į savo kūno stiprinimą ir sveikatinimą.

„Svarbu suvokti, kad materialios vertybės turi būti tik priemonė dvasios ir sielos realizacijai. Reikėtų vengti tiek skurdo baimės, tiek per didelio gobšumo. Skurdo baimė tik pritraukia ir padidina skurdą. Tai sunkesnis periodas Jaučio ženklo atstovams ir tiems, kurių Juodasis Mėnulis Jautyje“, – rašo V.Liaugminienė.

Nuo liepos 18 d. Juodasis Mėnulis pereis į Dvynių ženklą. Svarbu pasverti kiekvieną žodį, informaciją, nesivelti į apkalbas, intrigas, plagiatą, būti atsargiems su dokumentais. Tai metas, kada siautėja melagiai, apgavikai, vagys. Geras laikas susitaikyti su giminaičiais, gerinti giminės karmą. Sunkesnis periodas Dvynio ženklo atstovams ir tiems, kurių Juodasis Mėnulis Dvynio ženkle.

Baltas Mėnulis

Šis mėnulis keliaus Šaulio ženklu iki liepos 16 d. Tai puikus laikas siekti aukštojo mokslo, formuoti savo pasaulėžiūrą, siekti dvasinių žinių, keliauti, ieškoti dvasinių mokytojų. Angelas sargas globos Šaulio ženklo atstovus ir tuos, kurių Selena Šaulyje.

Liepos 16 d. Baltasis Mėnulis pereina į Ožiaragio ženklą. Tai puikus metas išsigryninti savo vertybių sistemą, peržiūrėti gyvenimo tikslus, atsisakyti blogų įpročių, sąmoningai pasiruošti senatvei. Angelo sargas globos Ožiaragio ženklo atstovus ir tuos, kurių Selena Ožiaragyje.

Šiaurinis mėnulio mazgas Dvyniuose

Dar kitaip šis reiškinys vadinamas Kylančiu Mėnulio mazgu, Rachu, ar Drakono galva. Laikmečio kredo: „Būk budrus ir mąstyk.“

Kylantis Mėnulio mazgas rodo visuomenės vystymosi kryptį.

„Dvynys – komunikacijos, permainų ženklas įneš į gyvenimą lankstumo. Juk per audras išsilaiko lankstūs medeliai, o ąžuolai pirmieji lūžta. Mokinsimės kiekvieną akimirką būti unikaliais ir vertinti dabartį. Šiame metų periode lengviau bus toms sieloms, kurios save laiko mokinio pozicijoje ir sudėtingiau „viską“ žinantiems, teisuoliams, atsisveikinti su pasenusia filosofija“, – teigia astrologė.

Anot jos, reikės išmokti atrinkti reikiamą informaciją, lavinti kritinį mąstymą, remiantis atsineštu tikėjimu, pasaulėžiūra, užsiimti savišvieta. Svarbiausia išmesti iš galvos sustabarėjusį absoliučios tiesos vaizdinį ir priimti žmones tolius, kokie yra, pradėti jų klausytis ir iš jų mokytis. Sunku bus gyvenantiems be moralės, melagingiems mokytojams, didelio masto sukčiams „ostapams benderiams“. Tai jų demaskavimo laikas. Bus nuplėštos netikrų pranašų kaukės. Vyks mokytojų atranka, liks tie kurie turi likti.

Laikas bus palankus prekybai, mokymams, online mokymams, turizmui ypač šalies viduje, gidams, žurnalistams, įvairiems konsultantams, tarpininkams, vertėjams, lektoriams, mokytojams, reklamos, transporto, radijo ir televizijos darbuotojams, diktoriams, kurjeriams.

Tai ypatingas laikas Dvynio ženklo žmonėms. Vyks jūsų evoliucinis šuolis. Taip pat tiems, kurių ascendentas ir Kylantis Mėnulio mazgas Dvyniuose. Jei jums 18–19 m., 36–37 m., 56–57 m. ir 75–76m. – jūs laikote gyvenimo egzaminus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

03:45
19:56
13:58

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką