Dabar populiaru
Publikuota: 2020 liepos 12d. 20:39

E.Gubino savaitės horoskopas – liepos 13–19 d.: dvi dienos, kai galite pagerinti savo likimą ir finansinę padėtį

Egidijus Gubinas Ypatingos
Laimos Gulbinienės nuotr. / Egidijus Gubinas

Liepos 13-oji – palanki diena. Diena tinkama prekybai, pirkiniams, trumpoms kelionėms, puoštis naujais papuošalais, verslui, poilsiui, meditacijai ir mokymuisi. Šiandien gali būti daug kūrybinių minčių. Šios dienos nuotaika – gali kilti daug norų, pykčio, aktyvumo ir energijos. Mėnulis turi Marso įtakos, todėl gali trūkti ramybės. Merkurijus išeina iš savo atgalinės krypties, gali pagerėti santykiai su kitais, daugiau bus abipusio supratimo.

Palankiausias dienos laikas 12.51–13.58 val. Šiuo metu palanku planuoti svarbius darbus. Nepalankus dienos laikas 7.08–9.13 val. Šiuo metu negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.

Liepos 14-oji – nepalanki diena. Diena tinkama aktyviai veiklai, sportui ir savęs pažinimui. Šiandien vertėtų būti atsargiems kelyje, saugokitės traumų, nelaimingų atsitikimų, nesivelkite į ginčus ir nepradėkite nieko naujo. Stenkitės kontroliuoti savo emocijas, nes bus didesnė tikimybė konfliktams. Mėnulis turi Marso ir Veneros įtakos, todėl tai palankus laikas kūrybai ir kūrybiniams projektams.

Jeigu jūsų šeimoje ar santykiuose dažnai vyksta konfliktai, ginčai ir nesutarimai, to priežastis gali būti nepalankus Marsas jūsų horoskope. Norint sumažinti neigiamą Marso įtaką ir pagerinti savo santykius, rekomenduojama pasninkauti. Pasninkauti reikėtų nuo šiandien iki rugpjūčio 3 dienos kiekvieną antradienį. Ši praktika gali padėti grąžinti į šeimą santarvę, gražius santykius, kad juose atsirastų daugiau darnos ir harmonijos.

Pasninko dienos – liepos 14, 21, 28 ir rugpjūčio 3 diena. Pasninkauti galite tomis dienomis nevartodami mėsos, žuvies, produktų, turinčių želatino, kiaušinių, grybų ir produktų su mielėmis. Šiomis dienomis palanku daugiau melstis, medituoti, užsiimti dvasine praktika, neturėti intymių santykių ir vengti nereikalingų kalbų. Ši praktika sustiprės, jeigu jos laikysis abu partneriai. Taip pat šiomis dienomis palanku melstis ir prašyti planuojantiems susilaukti kūdikio.

Palankiausias dienos laikas 12.51–13.58 val. Šiuo metu palanku planuoti svarbius darbus. Nepalankus dienos laikas 17.35–19.41 val. Šiuo metu negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.

Liepos 15-oji – vidutinė diena. Šiandien iki 14.15 yra didesnis pavojus apsinuodyti, galima nelaimingų atsitikimų, gaisrų ir apgaulių rizika. Nuo 14.15 val. tinkamas laikas rutininei veiklai, deryboms, tikslų siekimui ir naujiems darbams. Šios dienos nuotaika: gali kilti daug norų, pykčio, aktyvumo ir energijos Mėnulis turi Marso ir Veneros įtakos, todėl tai palankus laikas kūrybai ir kūrybiniams projektams.

Palankiausias dienos laikas 12.52–13.24 val. Šiuo metu palanku planuoti svarbius darbus. Nepalankus dienos laikas 13.25–15.30 val. Šiuo metu negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.

Liepos 16-oji – palanki diena pasninkui ir organizmo valymui. Šiandien mėnulio įtaka kūno sveikatai yra pati nepalankiausia, todėl tai geras metas duoti kūnui daugiau poilsio. Pagal galimybes rekomenduojama svarbius darbus atidėti kitai dienai. Tie, kas šiandien laikosi pasninko, gali pakeisti savo likimą į geresnę pusę. Galite pagerinti savo materialinę padėtį arba gauti dvasinės naudos, priklausomai nuo savo norų.

Šią dieną vertėtų daugiau laiko skirti susikaupimui, meditacijai, maldai, saviugdai ar sąmoningumo ugdymui. Pasninkui rekomenduojami šie produktai: visi vaisiai ir riešutai bei aliejai spausti iš riešutų. Saulėgrąžų aliejus ir sviestas. Daržovės – bulvės, moliūgas, agurkai, cukinija ir ridikai. Taip pat avokadas, citrina, alyvuogės, kokoso riešutas, grikiai, cukrus ir pieno produktai. Rekomenduojami prieskoniai: juodieji pipirai, šviežias imbieras ir druska. Pasninką galima nutraukti kitą dieną, per dvi valandas po saulėtekio suvalgius grūdinių produktų.

Liepos 16-ąją Saulė pereina į Vėžį iki rugpjūčio 16 dienos. Šią dieną rekomenduojama nepradėti nieko naujo. Šiuo laikotarpiu bus verta daugiau dėmesio skirti namams ir šeimai. Gali norėtis daugiau laiko praleisti namuose. Veikloje galite nenorėti pernelyg persistengti. Galite pajusti, kad labiau valdys jausmai ir emocijos.

Prieš priimdami sprendimus neskubėkite, nes jausmai, o ne intelektas darys didesnę įtaką. Šiuo periodu galite trokšti labiau rūpintis kitais, padėti kitiems ir aukotis dėl kitų. Taip pat galite sulaukti daugiau rūpesčio iš vyresnių. Kadangi šiuo laikotarpiu labiau valdys jausmai, tai nenusiminkite, jei jūsų rūpesčio ar pastangų kiti neįvertins pakankamai.

Palankiausias dienos laikas 12.52–13.58 val. Šiuo metu palanku planuoti svarbius darbus. Nepalankus dienos laikas 15.30–17.34 val. Šiuo metu negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.

Liepos 17-oji – palanki diena. Diena tinkama ilgalaikiams darbams ir projektams. Šiandien tinkamas metas sodinimui, kraustymuisi į naują gyvenamąją vietą, mokymuisi, intelektualinei veiklai, įsipareigojimų priėmimui, šventinėms ceremonijoms ir statybų pradžiai. Šios dienos nuotaika gali būti jausminga, kūrybiška ir švelni.

Palankiausias dienos laikas 13.26–13.58 val. Šiuo metu palanku planuoti svarbius darbus. Nepalankus dienos laikas 11.21–13.25 val. Šiuo metu negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.

Liepos 18-oji – palanki diena. Šiandien palanku daugiau laiko pabūti vieniems, pailsėti, medituoti ir užsiimti sveikatingumo praktikomis. Diena tinkama jėgų atstatymui. Šios dienos nuotaika: norėsis bendrauti ir juokauti. Palankus laikas padėti žmonėms, kurie gyvena vargingiau už jus, aukoti dvasingiems ir kilniems tikslams.

Šiandien ypatinga Saturno diena. Saturnas atsako už gyvenimo išbandymus ir karmines skolas. Jeigu jūs dažnai patiriate įtampą ir nerimą; turite problemų su valstybinėmis įstaigomis; jums trūksta ištvermės ir atkaklumo; turite problemų su finansais; sunku laikytis užsibrėžto tikslo ir pastovumo; dažnai patiriate įvairias kliūtis ir niekas neišeina, ką sugalvojote; turite problemų su vyresniais giminėmis; turite problemų su vadovais darbe – tokiu atveju rekomenduojama laikytis pasninko, kad sušvelnintumėte neigiamą Saturno įtaką. Pasninkauti reikėtų nuo saulėtekio iki saulėlydžio. Tą dieną nevartokite mėsos, žuvies, produktų turinčių želatino, kiaušinių, grybų ir produktų su mielėmis. Taip pat šią dieną rekomenduojama melstis, medituoti, užsiimti dvasine praktika, neturėti intymių santykių ir vengti nereikalingų kalbų.

Palankiausias dienos laikas 12.52–13.58 val. Šiuo metu palanku planuoti svarbius darbus. Nepalankus dienos laikas 9.17–11.21 val. Šiuo metu negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.

Liepos 19-oji – nepalanki diena. Diena tinkama savišvietai, pabuvimui gamtoje ir bendravimui su artimaisiais. Šiandien vertėtų nepradėti naujos veiklos, kelionių ir vengti pirkinių. Šios dienos nuotaika gali būti stabili, praktiška ir šalta.

Palankiausias dienos laikas 12.52–13.58 val. Šiuo metu palanku planuoti svarbius darbus. Nepalankus dienos laikas 19.36–21.40 val. Šiuo metu negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.

Komentarai: 14

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis
Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką