Dabar populiaru
Publikuota: 2020 liepos 5d. 20:06

E.Gubino horoskopas liepos 6–12 d.: kuri diena tinkama savirealizacijai ir karjeros planams?

Egidijus Gubinas Ypatingos
Asmeninio albumo nuotr. / Egidijus Gubinas

Liepos 6-oji – palanki diena. Ji tinkama pradėti kažką svarbaus, priimti įsipareigojimus, kraustytis į naują būstą, pradėti statybas, sodinti augalus. Šiandien pradėti darbai gali tikėtis palankaus rezultato. Šios dienos nuotaika gali būti stabili, santūri ir šalta. Mėnuliui įtaką daro Saturnas, todėl gali labiau jausti šaltumas, vienišumas ir susvetimėjimas. Tai geras laikas poilsiui ir darbams, kurie reikalauja susikaupimo, kruopštumo.

Palankiausias dienos laikas 12.50–13.58 val. Šiuo metu tinka planuoti svarbius darbus. Nepalankus dienos laikas 7.01–9.09 val. Šiuo metu negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.

Liepos 7-oji – pavojinga diena. Ji tinkama aktyviai veiklai, tvarkyti reikalus, susijusius su transporto priemonėmis, gydymo pradžiai, mokymuisi, sodo darbams ir įvairiems amatams. Šiandien vertėtų būti atsargiems kelyje, saugokitės traumų, nelaimingų atsitikimų ir nesivelkite į ginčus. Stenkitės kontroliuoti savo emocijas, nes bus didesnė konfliktų tikimybė. Šios dienos nuotaika gali būti stabili, santūri ir šalta. Mėnuliui įtaką daro Saturnas, todėl galite pajusti šaltumą ir susvetimėjimą. Tai geras laikas poilsiui ir darbams, kurie reikalauja susikaupimo ir kruopštumo.

Jeigu jūsų šeimoje ar santykiuose dažnai vyksta konfliktai, ginčai ir nesutarimai, jų priežastis gali būti nepalankus Marsas jūsų horoskope. Norint sumažinti neigiamą Marso įtaką ir pagerinti savo santykius, rekomenduojama pasninkauti. Tą daryti reikėtų nuo šiandien iki rugpjūčio 3 dienos kiekvieną antradienį. Ši praktika gali padėti grąžinti į šeimą santarvę, gražius santykius, daugiau darnos ir harmonijos. Pasninko dienos liepos 7, 14, 21, 28 ir rugpjūčio 3 diena.

Pasninkauti siūloma tomis dienomis nevartojant mėsos, žuvies, produktų, turinčių želatino, taip pat kiaušinių, grybų ir produktų su mielėmis. Šiomis dienomis palanku daugiau melstis, medituoti, užsiimti dvasine praktika, neturėti intymių santykių ir vengti nereikalingų kalbų. Ši praktika sustiprės, jei jos laikysis abu partneriai. Taip pat šiomis dienomis palanku melstis planuojantiems susilaukti kūdikio.

Palankiausias dienos laikas 12.50–13.58 val. Šiuo metu galima planuoti svarbius darbus. Nepalankus dienos laikas 17.38–19.46 val. Šiuo laiku negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.

Liepos 8-oji – nepalanki diena. Šiandien vertėtų nepradėti svarbių darbų, galimi nesusipratimai ir konfliktai. Diena tinkama rutininei veiklai ir namų tvarkymui. Norėsis bendrauti, būti aktyviems ir padėti kitiems. Mėnulis turi Saturno įtakos, todėl labiau galite jausti vienišumą ir susvetimėjimą. Tai geras laikas poilsiui ir atlikti darbus, kurie reikalauja susikaupimo ir kruopštumo.

Šiandien palanki diena tiems, kas nori pagerinti savo padėtį versle ir karjeroje. Tam rekomenduojamas vienos dienos pasninkas. Pasninkauti galite nevartodami mėsos, žuvies, produktų, turinčių želatino, taip pat kiaušinių, grybų ir produktų su mielėmis.

Palankiausias dienos laikas 12.50–13.23 val. Šiuo metu palanku planuoti svarbius darbus. Nepalankus dienos laikas 13.24–15.31 val. Šiuo metu negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.

Liepos 9-oji – labai palanki diena. Ji tinkama aktyviai veiklai, savirealizacijai, kelionėms, tvarkyti reikalus, susijusius su transporto priemonėmis, gydymosi pradžiai, mokymuisi, sodo darbams ir remonto pradžiai. Šios dienos nuotaika gali būti, kad norėsis bendrauti, būti aktyviems ir padėti kitiems. Mėnulis turi Marso ir Saturno įtakos, todėl gali jaustis padidėjusi įtampa.

Palankiausias dienos laikas 12.49–13.57 val. Šiuo metu palanku planuoti svarbius darbus. Nepalankus dienos laikas 15.31–17.40 val. Šiuo metu negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.

Liepos 10-oji – nepalanki diena. Diena tinkama konkurencinei ir rizikingai veiklai. Šiandien gali būti didesnis pavojus apsinuodijimui, apgaulėms, gaisrams, nelaimingiems atsitikimams, todėl būkite atsargesni. Šią dieną rekomenduojama nepradėti kelionių ir nesiskolinti pinigų. Šios dienos nuotaika gali būti jausminga, intuityvi.

Palankiausias dienos laikas 13.25–13.58 val. Šiuo metu palanku planuoti svarbius darbus. Nepalankus dienos laikas 11.18–13.24 val. Šiuo metu negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.

Liepos 11-oji – palanki diena. Šiandien patartina nepersistengti su darbais. Diena tinkama poilsiui, jėgų atstatymui, sėklų sodinimui ir priesaikos davimui. Šios dienos nuotaika gali būti jausminga, intuityvi ir emocionali. Palankus laikas padėti žmonėms, kurie gyvena vargingiau, aukoti dvasingiems ir kilniems tikslams.

Palankiausias dienos laikas 12.51–13.58 val. Šiuo metu palanku planuoti svarbius darbus. Nepalankus dienos laikas 9.12–11.18 val. Šiuo metu negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.

Liepos 12-oji – palanki diena. Diena tinkama draugystės pradžiai, puošimuisi naujais drabužiais, kūrybinei veiklai, kelionėms, šventinėms ceremonijoms, pabūti gamtoje, aplankyti artimuosius. Prasmingai praleiskite laisvalaikį, lankykite dvasinius centrus, bendraukite, taip pat palanku suplanuoti kitos savaitės darbus. Mėnulis turi Marso įtakos, todėl gali jaustis nestabilumas emociniame lygmenyje.

Palankiausias dienos laikas 12.51–13.58 val. Šiuo metu palanku planuoti svarbius darbus. Nepalankus dienos laikas 19.42–21.48 val. Šiuo metu negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis
Skanumėlis

Šiuolaikiškos studijos

Video

00:47
01:15
00:57

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką