Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugsėjo 27d. 08:28

E.Gubino horoskopas – rugsėjo 27–spalio 3 d.: prieš imdamiesi veiksmų, viską gerai apgalvokite

Egidijus Gubinas
Laimos Gulbinienės nuotr. / Egidijus Gubinas
Nuo šiandien iki spalio 18 dienos pagal senovės astrologiją Merkurijus judės atgaline kryptimi. Tai reiškia, kad dažniau gali gesti buitinė technika, kilti daugiau nesusipratimų bendravime, bus didesnė klaidų tikimybė pildant dokumentus, gali padaugėti nesutarimų su draugais ir artimaisiais.

Gali būti vėlavimų ir atidėliojimų kelionėse. Dėl šiuo metu priimtų sprendimų jūsų nuomonė vėliau gali keistis.

Padaugės išsiblaškymo ir užmaršumo, todėl prieš darydami kažką svarbaus, viską gerai apgalvokite, nes prireiks daugiau kantrybės.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Šią savaitę galite tikėtis naudos iš anksčiau pradėtų projektų. Jums gali kilti gerų idėjų. Nusiteikite papildomai dirbti, jei norite įgyvendinti savo užsibrėžtus tikslus. Galite sulaukti palaikymo iš savo antrosios pusės ir įvertinimo savo darbovietėje. Savaitės pabaigoje būkite atsargesni ir nerizikuokite ten, kur nėra būtinybės.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Šią savaitę būsite energingi ir nusiteikę kūrybiškai. Galite tikėtis gauti norimą rezultatą versle. Darbe būsite inovatyvūs ir laiku atliksite jums patikėtas užduotis. Sulauksite pasiūlymo vykti į kelionę. Galite tvarkyti nekilnojamojo turto ar transporto priemonės reikalus, būkite atidūs ir dėmesingi.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Jūsų pasitikėjimas savimi padidės. Būsite kruopštūs ir efektyvūs savo veikloje. Galite sulaukti norimo įvertinimo iš savo vadovų, dalyvauti svarbiame susitikime ar socialinėje veikloje. Jūsų santykiai su antrąja puse bus puikūs. Reikaluose, susijusiuose su pinigais, gali būti klaidų ar vėlavimų.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Galite gauti naujų darbo pasiūlymų. Jūsų padėtis pagerės. Tie, kurių veikla susijusi su finansais ir prekyba, galite tikėtis pelno. Anksčiau jums trukdžiusios problemos gali būti išspręstos. Turėsite galimybių grąžinti skolas. Ginčus stenkitės spręsti taikiai. Ugdykite kantrybę ir optimizmą.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Jūsų darbe gali vyrauti draugiška atmosfera. Sulauksite daugiau pagalbos iš savo kolegų. Pasistenkite pagerinti savo darbo kokybę, kad kitiems tai suteiktų gerų emocijų. Seksis dirbantiems žemės ūkio srityse. Reikės daugiau kantrybės ir pakantumo santykiuose su antrąja puse.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Galite tikėtis atsakingų pareigų ir užduočių savo darbe. Jūsų santykiai su draugais ir kolegomis turėtų pagerėti. Būsite įsikvėpę atlikdami jums patikėtas užduotis. Jūsų pasitikėjimas savimi ir pajamos gali išaugti. Iš šeimos dėl įtemptos darbotvarkės galite sulaukti priekaištų.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Jūsų santykiai su žmonėmis gali pagerėti. Būsite nusiteikę romantiškai ir pakiliai. Domėsitės kūrybine veikla. Turėsite daugiau galimybių išreikšti save karjeros srityje. Galite sužinoti naudingos informacijos ir išspręsti jums trukdžiusias problemas. Antroje savaitės pusėje galite tikėtis gražių akimirkų su antrąja puse.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Šią savaitę sulauksite tinkamo įvertinimo už savo darbus. Santykiai su antrąja puse bus draugiški. Turėsite jaukių pasisėdėjimų su savo artimaisiais ir galite aplankyti piligrimines vietas. Tikėtina, kad sutiksite tuos žmones, kurių ilgai ieškojote. Savaitės pradžioje venkite blogos kompanijos ir būkite atsargesni.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Jums seksis atlikti savo pareigas nepaisant jokių aplinkybių. Būsite nuoširdūs ir dosnūs. Jūsų šeima jus palaikys, galite išspręsti ginčus su antrąja puse. Išlikite kantrūs ir pozityvūs. Būkite dėmesingi ir atsargūs, jei sulauksite rizikingų pasiūlymų. Praleiskite prasmingai savo laisvalaikį.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Palankus metas stengtis įgyvendinti savo idėjas, nes jos gali būti įvertintos. Jūsų gyvenimo būdas pagerės. Esantys santuokoje daugiau dėmesio skirkite savo antrajai pusei. Jūsų poreikiai ir norai darbe gali būti įgyvendinti. Daugiau dėmesio skirkite sveikam gyvenimo būdui.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Šią savaitę sutiksite įdomių žmonių. Galite turėti galimybių efektyviai panaudoti savo kūrybinę energiją ir atlikti tas užduotis, kurių anksčiau nepavyko įveikti. Už savo darbą sulauksite norimo įvertinimo. Stenkitės prasmingai praleisti laiką su savo šeima ir venkite amoralių santykių.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Ši savaitė jums bus aktyvi. Galite išspręsti senus ginčus. Susipažinsite su įdomiais žmonėmis. Būsite nusiteikę optimistiškai. Jeigu kur nors užstrigote, tai pasistenkite pakeisti aplinką, kad į tą situaciją galėtumėte pažiūrėti iš šono. Daugiau laiko praleiskite dvasingoje aplinkoje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

SEB verslo augimo programa

01:31:00

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

30:48
22:16
01:14

Esports namai

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką