Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 11d. 08:26

E.Gubino savaitės horoskopas sausio 11–17 d.: geriausias laikas imtis vidinių pokyčių, vengti konfliktų

Egidijus Gubinas Ypatingos
Asmeninio albumo nuotr. / Egidijus Gubinas

Šią savaitę stenkitės nedalyvauti įvariuose ginčuose, diskusijose ar konfliktuose. Bus daugiau kliūčių savęs realizacijoje arba pradedant naujus projektus. Matysite perspektyvas, bet gali trūkti energijos, kad galėtumėte jas įgyvendinti. Dabar geriausias laikas ne išoriniams, o vidiniams pokyčiams. Stiprinkite savo kūną ir sielą. Būkite laimingi!

AVINAS

Sulauksite draugų palaikymo. Turėsite galimybes išspręsti savo problemas. Yra tikimybė, kad turėsite kelionę susijusią su darbu. Jausitės gerai ir būsite laimingi. Savo mintimis dalinkitės su patikimais žmonėmis. Šią savaitę verčiau nerizikuokite ir nespręskite klausimų, kurie susiję su rizika.

JAUTIS

Susitiksite su artimu draugu. Rasite sprendimą situacijoms, kurios jums sukėlė stresą. Daugelį problemų išspręsite bendravimo būdu. Darbe jausitės energingesni ir gerai atliksite savo pareigas. Palaikysite šiltus santykius su artimaisiais. Dabar ne pats palankiausias laikas daryti kokius nors svarbius pokyčius.

DVYNIAI

Jausite padidėjusį artumą asmeniniuose santykiuose. Gali ne iš karto pavykti įgyvendinti užsibrėžtus tikslus profesinėje srityje. Nesivelkite į ginčus. Svarbesnes užduotis atlikite savaitės pradžioje. Sulauksite gerų žinių iš savo artimųjų. Jei kelionė nėra svarbi, tai atidėkite ją vėlesniam laikui.

VĖŽYS

Šią savaitę turėsite išlaidų namų reikmėms ir patogumui. Atvirai aptarsite tarpusavio santykius su sutuoktiniu. Jausitės ramūs ir pasitikintys savimi. Sulauksite pagarbos ir įvertinimo už savo pastangas darbe. Atliksite daug svarbių darbų. Savo paslaptimis su kitais dalinkitės apgalvotai.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje pasieksite naujus tikslus. Jūsų sunkios užduotys bus įveiktos dėka patikimų žmonių pagalbos. Sulauksite pagyrimo ir pagarbos. Jums kils naujų idėjų, kurios gali pakeisti jūsų gyvenimą. Nepamirškite pakankamai dėmesio skirti savo sutuoktiniui ir vaikams. Nepasitikėkite žmonėmis, kurie kelia abejonių.

MERGELĖ

Sulauksite įvertinimo už savo darbus. Jausite padidėjusią energiją savyje. Mokėsite tinkamai panaudoti savo gabumus. Meilės santykiai pagerės ir nesutarimai bus išspręsti. Jausitės laimingi šeimoje. Mokykitės iš svetimų klaidų. Laikykitės saugaus atstumo nuo negatyvių žmonių.

SVARSTYKLĖS

Atrasite svarbios ir naudingos informacijos. Sulauksite naujų darbo pasiūlymų. Tinkamai išspręsti iškilusius ginčus. Pralesite daugiau laiko su šeima. Jūsų finansinė padėtis pagerės dėl mažesnių išlaidų. Būkite švelnesni bendraudami su kitais. Venkite pernelyg didelio entuziazmo ir sprendimus priimkite tik viską gerai apgalvoję.

SKORPIONAS

Savaitė bus užimta. Sulauksite draugų palaikymo. Pasitikėsite savimi ir sugebėsite laiku atlikti visus darbus. Jus pradžiugins jūsų vaikai. Būsite aktyvūs socialiniame gyvenime. Sulauksite kritikos, bet reaguokite ramiai ir nepergyvenkite. Iš to sulauksite naudos, nes išmoksite vertingą pamoką.

ŠAULYS

Priimsite svarbius sprendimus darbe. Jūsų sunkus darbas ir pastangos duos reikšmingų rezultatų. Sulauksite pagarbos. Priimdami svarbius sprendimus būtinai pasitarkite su jums gero linkinčiais žmonėmis. Išsikelkite tikslus ne didesnius nei jūsų galimybės. Tai padės jaustis ramiai ir mažiau pergyventi dėl ateities.

OŽIARAGIS

Sulauksite sėkmės sprendžiant įvairias problemines situacijas. Gausite pagalbos ir patarimų iš draugų. Galėsite grąžinti skolą. Planuokite savo išlaidas, kad nekiltų problemų. Galite sulaukti apgaulingų pasiūlymų, todėl priimkite sprendimus tik viską gerai apsvarstę.

VANDENIS

Viduje jausite padidėjusį entuziazmą. Jūsų produktyvumas ir energija padidės. Domėsitės dvasiniais ir ezoteriniais dalykais. Turėsite galimybių išnaudoti savo kūrybiškumą. Sulauksite paramos iš sutuoktinio. Saikingumas ir kantrybė jums atneš sėkmę. Galite sudaryti savo ateities tikslų planą.

ŽUVYS

Savaitė bus produktyvi ir gera. Gausite galimybių žengti į priekį ir įrodyti savo sugebėjimus. Galite gauti paaukštinimą darbe. Dėl savo įgūdžių ir mokėjimo bendrauti sulauksite įvertinimo. Santykiai su artimaisiais bus šilti. Iš sutuoktinio sulauksite daugiau dėmesio. Nesivelkite į problemas tik dėl to, kad labiau įtiktumėte kitiems.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką