Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

E.Gubino horoskopas sausio 4–10 d.: laikas atsikratyti daiktų, valytis organizmą, imtis pokyčių

Savaitė pareikalaus iš mūsų koncentracijos ir savo pareigų atlikimo. Geras laikas atsikratyti nereikalingų daiktų, valytis organizmą, imtis pokyčių ir baigti anksčiau pradėtus darbus.
Egidijus Gubinas
Egidijus Gubinas / Laimos Gulbinienės nuotr.

Sausio 4 dieną Venera pereina į Šaulį. Santykiuose norėsime daugiau nuoširdumo, sąžiningumo, gilinsimės į savo jausmus, iš sutuoktinių sulauksime dosnumo ir dėkingumo. Patys stenkimės per daug kitiems nepiršti savo nuomonės ir duoti patarimus tik tada, kai mūsų prašo.

Sausio 5 dieną Merkurijus pereina į šaltą Ožiaragio ženklą. Savo sprendimuose būsime racionalūs ir galėsime labiau susikoncentruoti į darbą. Geras laikas mokytis ir kelti savo kvalifikaciją. Būkite laimingi!

AVINAS

Ši savaitė jums bus finansiškai naudinga, dėl finansų su niekuo nesipykite. Gausite naujų pasiūlymų versle arba darbe. Didžiuositės savo pasiekimais. Būsite nusiteikę optimistiškai. Santykiuose būkite kantresni. Atidžiai tvarkykite reikalus, susijusius su dokumentais. Jeigu kas nors vyks ne pagal jūsų planą, tai nesijaudinkite, viskam savas laikas.

JAUTIS

Savaitė bus aktyvi. Turėsite daug puikių progų parodyti savo gabumus ir talentus. Turėsite galimybių pasiekti naujų dalykų. Santykiai su kitais bus nuoširdūs. Nors ir užimti, skirkite daugiau laiko savo šeimai ir sutuoktinio jausmams. Vairuokite atsargiai ir skubėkite lėtai.

DVYNIAI

Sulauksite gerų patarimų iš artimų giminaičių. Laukia gera savaitė jūsų veikloje ir versle. Sulauksite pagarbos ir palaikymo. Labiau vadovausitės protu, o ne širdimi. Neleiskite negatyvioms emocijoms paveikti jūsų sprendimų. Žiūrėkite atsargiai į įvairius pasiūlymus ir neskubėkite priimti sprendimų. Ieškantys antrosios pusės gali ją sutikti arba sukurti naujus santykius.

VĖŽYS

Jūsų planai sulauks sėkmės, galite gauti naujų pasiūlymų iš užsienio. Naujos pažintys bus naudingos. Sulauksite pagarbos ir jūsų statusas visuomenėje padidės. Gausite dovanų iš savo artimųjų. Namie atmosfera bus jauki ir rami. Nesidalinkite su niekuo savo paslaptimis. Jei kas prašys finansinės pagalbos, tai patikrinkite, ar prašymas iš tiesų nuoširdus. Stenkitės išvengti finansinių klausimų ginčų. Saugokitės peršalimo.

LIŪTAS

Laukia geri pokyčiai. Bus galimybių pasiekti naujų tikslų savo veikloje, kas jus pradžiugins. Atliksite svarbias užduotis, tačiau niekam nekenkite bandydami įgyvendinti savo planus. Žmonės iš jūsų tikisi tinkamo pavyzdžio. Sulauksite palaikymo ir gerų žodžių iš savo sutuoktinio. Išlikite atsakingi ir pozityvūs.

MERGELĖ

Šią savaitę jausitės laimingi. Finansinė padėtis bus gera. Turėsite naujų galimybių mokytis ir tobulėti. Darbe sužavėsite kitus savo entuziazmu ir sulauksite nemažai dėmesio. Norėsite daryti pokyčius namų interjere. Venkite nereikalingų išlaidų ir nešvaistykite laiko veltui. Jei dėl kažko jausite baimę, tai pasistenkite apie tai kuo daugiau sužinoti ir baimė atsitrauks.

SVARSTYKLĖS

Savaitė bus stabili. Jausite harmoniją namuose ir darbe. Turėsite galimybių panaudoti savo kūrybinius gabumus. Priimsite drąsius sprendimus. Susidūrę su sunkumais juos įveiksite ir pasieksite savo tikslą. Kiekvienoje situacijoje išlikite pozityvūs. Palaikykite gerus santykius su artimaisiais ir nedalinkite tuščių pažadų.

SKORPIONAS

Ši savaitė bus kupina puikių galimybių veikloje ir asmeniniame gyvenime. Jūsų finansinė padėtis pagerės. Jausite padidėjusią valią, drąsa ir optimizmą. Galite įkvėpti kitus žmones. Namų atmosfera išliks rami ir harmoninga. Laikykitės savo žodžio. Jei kils kokių nesusipratimų, tai ramiai išsiaiškinkite, ar viską supratote teisingai.

ŠAULYS

Savaitė bus užimta. Jūsų pasitikėjimas savimi padidės. Gausite naujų galimybių ir pasiūlymų, kurie pravers ateityje. Turėsite galimybių įveikti savo užsibrėžtus tikslus anksčiau, nei tikėjotės. Skirkite daugiau laiko savo šeimai ir mitybai. Sveikata jūsų turtas, tad būtinai ja pasirūpinkite.

OŽIARAGIS

Norėsite daugiau laiko praleisti gamtoje, pasivaikščiokite kartu su sutuoktiniu. Sugebėsite įveikti jums patikėtas užduotis. Turėsite galimybes grąžinti senas skolas. Norėsite daryti namuose pokyčius ir generalinę tvarką. Prajuokinsite kitus ir pakelsite jiems nuotaiką. Pirkdami ir parduodami nekilnojamąjį turtą atidžiai perskaitykite visus dokumentus.

VANDENIS

Šią savaitę stengsitės įveikti įvairias kliūtis ir tam padės jūsų įgūdžiai. Sulauksite įvertinimo už savo drąsą ir energingumą. Jums gali patikėti naujas pareigas. Žmonės iš jūsų tikėsis patarimo ir pagalbos. Stenkitės daugiau laiko praleisti gryname ore. Skirkite pakankamai dėmesio savo sutuoktiniui. Kelyje būkite atidūs ir neskubėkite.

ŽUVYS

Santykiuose jausitės vertinami. Darbe būsite kūrybiški ir įveiksite naujas užduotis. Gausite finansinę naudą. Žmonės jumis tikės, įvertins jūsų pastangas ir sunkų darbą. Pripažinsite savo klaidas ir pasidarysite tinkamas išvadas. Išlaikysite pusiausvyrą tiek darbe, tiek šeimoje, prie to prisidės jūsų išradingumas. Nepraraskite geros nuotaikos ir dažniau šypsokitės.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
IKEA tvarumo ir klimato ataskaitose – išradimai iš Lietuvos
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius