Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 spalio 11d. 12:28

E.Gubino horoskopas – spalio 11–17 d.: svarbius darbus pradėkite iki savaitės galo

Egidijus Gubinas
Mindauraphoto nuotr. / Egidijus Gubinas
Šios savaitės pabaigoje spalio 17 dieną pagal senovės astrologiją Saulė pereina į savo silpniausią ženklą Svarstykles. Saulė susijusi su energija, siela, sveikata, pasitikėjimu ir optimizmu. Iki tol vertėtų pradėti svarbius darbus, nes vėliau galite jausti energijos ir motyvacijos trūkumą.

Saulė Svarstyklėse bus iki lapkričio 16 dienos, todėl gali susilpnėti imuninė sistema ir padaugėti susirgimų.

Šiuo metu stenkitės gerai pailsėti ir daugiau dėmesio skirkite savo sveikatai, saviugdai, savęs pažinimui, sportui, sveikai mitybai ir sveikatingumo praktikoms.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Šią savaitę būsite aktyvūs darbe ir visuomeniniame gyvenime. Norėsite padaryti kažką svarbaus, prasmingo ir įsimintino. Galite tvarkyti reikalus, susijusius su nekilnojamuoju turtu, tikėtis finansinės naudos. Stenkitės daugiau dėmesio skirti savo antrajai pusei ir išlaikyti harmoniją šeimoje.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Šią savaitę galite tikėtis gauti norimą rezultatą savo darbe. Jausite daugiau energijos ir pasitikėjimo. Darbe būsite produktyvūs, inovatyvūs ir sugebėsite pabaigti jums patikėtas užduotis. Sulauksite naudingų patarimų iš daugiau patirties turinčių žmonių. Niekur neskubėkite ir visur elkitės išmintingai.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Šią savaitę būsite aktyvūs ir pozityvūs. Galite sulaukti norimo įvertinimo iš savo vadovų. Sugebėsite taikiai išspręsti visus konfliktus intelektu ir kalbėdamiesi. Susipažinsite su įdomiais žmonėmis. Jūsų pastangos padės pasiekti norimo rezultato, jei nestovėsite vietoje.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Šią savaitę galite sulaukti pagalbos jums rūpimais klausimais. Būsite jausmingi, romantiški ir pozityvūs. Galite vykti į nedidelę kelionę. Sulauksite grąžos iš ankstesnių investicijų. Daugiau laiko praleisdami gamtoje jausite daugiau energijos ir vidinės ramybės.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Galite atlikti daug svarbių darbų. Sulauksite pagyrimų, bus pastebėtos jūsų asmeninės savybės, sugebėsite taikiai išspręsti konfliktines situacijas. Turėsite daugiau finansinių galimybių. Susipažinsite su žmonėmis, kurie jums padės. Kontroliuokite savo norus ir troškimus. Labiau domėsitės dvasingumu ir dvasinėmis praktikomis.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Darbo srityje būsite energingesni ir sulauksite naudingų pasiūlymų. Jausite įkvėpimą atlikdami jums patikėtas užduotis. Žmonės pagirs jus už jūsų pastangas. Visur venkite skubėjimo ir būkite atidesni. Daugiau dėmesio skirkite praktikoms, kurios padeda kontroliuoti stresą.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Savo veikloje būsite kūrybiški ir išmoksite kažką naujo. Pradėsite naujus darbus. Pagerės jūsų finansinė padėtis. Galite sužinoti jums naudingos informacijos. Kokybiškai atliksite jums patikėtas užduotis. Venkite kitiems pasakoti apie savo planus ir idėjas.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Šią savaitę galite tikėtis sėkmės darbuose. Tikėtina, kad įveiksite kliūtis, kurios trukdė pasiekti norimą rezultatą. Seksis tiems, kurių veikla susijusi su užsieniu. Patirsite naujų ir įkvepiančių įspūdžių. Daugiau laiko skirkite savęs pažinimui ir praktikoms, kurios suteikia vidinės ramybės.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Stenkitės ir toliau tinkamai atlikti savo pareigas, nepaisydami jokių aplinkybių. Galite sulaukti sėkmės už savo pastangas. Jūsų sutuoktinis jus palaikys – pamatysite, jūsų santykiai gali būti nuoširdūs. Gali būti išlaidų, susijusių su namų reikmėmis ir buitiniais klausimais. Venkite rizikingų pasiūlymų ir stenkitės kontroliuoti savo protą.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Šią savaitę būsite energingi ir išmoksite kažką naujo. Galite sulaukti įvertinimo už savo pastangas darbe. Jūsų tikslai gali būti įgyvendinti. Stenkitės visus asmeninius klausimus spręsti taikiai. Stenkitės nesikišti į kitų gyvenimą, jei jūsų neprašė pagalbos, taip išvengsite nereikalingų konfliktų.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Šią savaitę jums gali sektis atlikti tas užduotis, kurių anksčiau nepavyko padaryti. Seksis tiems, kurių veikla susijusi su užsieniu. Jūsų finansinė padėtis išliks stabili. Venkite ginčų dėl menkniekių. Daugiau laiko praleiskite su savo šeima ir būkite dėmesingi savo artimiesiems.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Šią savaitę jausitės stiprūs ir pasitikėsite savimi. Galite tikėtis naujų darbo pasiūlymų, naujų užsakymų ir galimybių. Pagerės jūsų santykiai su antrąja puse. Atkreipkite dėmesį į kitų kritiką, bet neskubėkite reaguoti visko neapgalvoję. Būkite atidūs kelyje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

OfiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

Video

07:19
26:48
03:08

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką