Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 spalio 4d. 08:47

E.Gubino horoskopas spalio 4–10 d.: gali prasiveržti pyktis, kilti noras ginčytis

Egidijus Gubinas
Asmeninio albumo nuotr. / Egidijus Gubinas
Nuo antradienio Marso planeta bus nepalankioje padėtyje. Gali labiau reikštis impulsyvumas, pyktis, polinkis į ginčus ir tuo pačiu apatija, tingumas, ryžto ir entuziazmo trūkumas. Mus gali labiau valdyti emocijos, nuotaikų kaita ir padaugėti nesusipratimų bendravime. Neskubėkite priimti skubotų sprendimų, kontroliuokite savo jausmus ir venkite rizikos.
Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Šią savaitę jūsų pasitikėjimas savimi padidės. Turėsite daugiau energijos įveikti kliūtis ir norėsite būti naudingi kitiems, tačiau tuo pačiu ir dėl visko abejosite. Jūsų finansinė padėtis išliks stabili. Stenkitės niekur neskubėti, venkite grubaus bendravimo ir prieš reikšdami nuomonę apgalvokite savo žodžius.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Ši savaitė gali būti naudinga dirbantiems finansų ir informacijos srityse. Pagerės jūsų finansinė padėtis. Būsite aktyvūs ir turėsite daug energijos. Namuose jausitės šventiškai ir pakylėtai. Galite dalyvauti kokiam nors renginyje arba vykti kelionę. Darbe venkite konfliktų.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Šią savaitę būsite gana aktyvūs socialiniame gyvenime ir socialiniuose tinkluose. Galite sulaukti gerų naujienų arba naudingų pasiūlymų. Jausite motyvacijos ir energijos padidėjimą. Daugiau dėmesio skirkite savo dokumentams ir jų tvarkymui. Visus darbus atlikite ramiai ir neskubėdami.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Būsite nusiteikę pozityviai. Įveiksite stresines situacijas, kurios kėlė nerimą. Gausite savo darbo rezultatą. Seksis turintiems verslą. Stenkitės skubėdami nepridaryti klaidų. Daugiau dėmesio skirkite savo mitybai ir poilsiui. Būkite draugiški ir dėmesingi savo artimiems žmonėms.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Šią savaitę galite tikėtis sėkmės savo veikloje. Būsite nusiteikę pozityviai. Seksis tiems, kurių veikla susijusi su kelionėmis. Pagerės jūsų santykiai su antrąja puse, jausite abipusį supratimą. Visur elkitės ramiai ir venkite nereikalingos rizikos.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Jums ši savaitė atneš gerų galimybių. Turėsite didesnę įtaką savo veikloje, jūsų pagarba ir reputacija padidės. Į jus patarimo kreipsis žmonės ir įkvėpsite kitus. Skirkite daugiau dėmesio savo santykiams ir antrajai pusei. Gali ne viskas vykti greitai, kaip norėtumėte. Nesivelkite į konfliktus ir ginčus.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Ši savaitė palanki santykiams su šeimos nariais ir artimaisiais. Pagerės jūsų darbo kokybė ir atsiras daugiau palankių galimybių. Laiku atliksite jums patikėtas užduotis ir sulauksite pagyrimų. Gali padidėti jūsų nerimas. Daugiau dėmesio skirkite dvasingumui ir saviugdai.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Sulauksite daugiau dėmesio iš priešingos lyties atstovų. Vienišiai gali užmegzti naujus santykius. Seksis turintiems nuosavą verslą. Turėsite proveržį klausimuose, susijusiuose su nekilnojamuoju turtu. Pasistenkite skirti tinkamą dėmesį savo šeimai ir antrajai pusei, kontroliuoti savo emocijas.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Sulauksite įvertinimo už savo darbus ir pastangas. Jūsų vadovai pasitikės jumis. Veikloje gali tekti imtis daugiau atsakomybės. Daugiau domėsitės dvasingumu. Būkite dėmesingi pirkdami internetinėse parduotuvėse ir kalbėdami su nepažįstamais žmonėmis. Rūpinkitės savo saugumu.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Šią savaitę išliksite aktyvūs ir darbštūs. Galite priimti svarbius sprendimus. Darbe įveiksite visas kliūtis ir išbandymus. Visi bus patenkinti jūsų darbu. Jūsų antroji pusė palaikys jus visuose klausimuose. Pozityvumas jums suteiks daugiau energijos. Stenkitės atsikratyti žalingų įpročių, kurie atima jūsų energiją.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Jums seksis darbo klausimuose ir jūsų finansinė padėtis pagerės. Sulauksite įvertinimo už savo darbštumą. Jausitės pakylėtai ir gausite daug pozityvios informacijos. Laiku pabaigsite jums patikėtus darbus. Prieš darydami kažką svarbaus viską apgalvokite.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Sulauksite gerų naujienų ir jums seksis darbe. Jausitės džiaugsmingai su antrąja puse. Finansinė padėtis išliks stabili. Galite sulaukti pasiūlymo vykti į kelionę. Stenkitės išlikti ramūs ir pozityvūs su kitais. Sprendimus priimkite apsvarstę jų pasekmes.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

26:24
07:19
07:55

15min metų knygų rinkimai

Ar žinai?

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką