15min be reklamos
2021 06 30, 21:02

E.Gubino liepos mėnesio horoskopas: būkite atsargūs su gamtos stichijomis

Iki liepos vidurio Marsas, kuris atsako už nelaimingus atsitikimus, išliks silpnoje padėtyje, todėl šiuo laikotarpiu vertėtų būti atsargesniems vandenyje ir derėtų atsargiau elgtis su ugnimi bei elektros prietaisais.
Egidijus Gubinas Ypatingos
Egidijus Gubinas / Asmeninio albumo nuotr.

Silpna Marso padėtis prasidėjo nuo birželio mėnesio ir, kaip jau pastebėjome iš straipsnių spaudoje, netgi žinomų žmonių šeimose ir jų santykiuose su kitais atsirado daugiau nesutarimų, padidėjo konfliktų tikimybė. Tokia Marso padėtis visada išprovokuoja agresiją ir pykčio proveržius. Taip pat ir socialiniame gyvenime gali padaugėti įvairių žmonių bauginimų ir gąsdinimų. Su baime visada paūmėja ligos ir gali kartotis situacijos su įvairiais virusais.

Dėl Saulės energijos daugiau mąstysime apie namus, šeimą, mus labiau veiks jausmai, emocijos darys didesnę įtaką.

Liepos didžiąją dalį daugiau pozityvo suteiks Merkurijus. Bus lengviau užmegzti naujas pažintis, pradėti mokytis užsienio kalbų, siekti naujų žinių, palaikyti gerus santykius, taip pat išaugs noras mokytis bei žingeidumas. Iki liepos pabaigos bus palankus laikas trumpoms pažintinėms kelionėms.

Dėl Saulės energijos daugiau mąstysime apie namus, šeimą, mus labiau veiks jausmai, emocijos darys didesnę įtaką. Norėsis daugiau komforto, bet ir pernelyg nepersistengti, dažniau jausime tingumą. Bus didesnis poreikis rūpintis kitais, padėti kitiems ir aukotis dėl kitų. Svarbiausia nenusiminkite, jei jūsų rūpestis bus nepakankamai įvertintas.

Pastoviai viskuo nepatenkintas žmogus tampa nubodus ir su juo niekas nebenori bendrauti. Jeigu norime tapti sėkmingesni, reikia ieškoti pozityvo. Jei būsime patys pozityvesni, tai ir sutiksime daugiau pozityvesnių žmonių, kurie mums gali padėti. Pozityvūs žmonės visada gyvenime mato daugiau galimybių nei kliūčių.

Būkite laimingi.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Liepos mėnuo atneš jums gražių akimirkų. Turėsite daug bendravimo su savo artimaisiais. Jausitės drąsūs ir sugebėsite pasiekti išsikeltus tikslus. Tačiau savo energiją reikės stengtis paskirstyti harmoningai. Likimas suteiks jums palankių galimybių išsilavinimo ir karjeros srityje. Sulauksite daugiau dėmesio iš aplinkinių žmonių.

Santykiuose būsite nusiteikę romantiškai, norėsite nustebinti savo antrąją pusę. Tačiau gali būti tam tikrų nesusipratimų, dėl jūsų griežtų žodžių savo sutuoktiniui, todėl stenkitės kontroliuoti savo kalbą. Dovanoms galite išleisti daugiau pinigų nei planavote, bet dėl to nepergyvensite, nes šį mėnesį turėsite daugiau galimybių padidinti savo finansus.

Darbe ir karjeroje jausite pakylėjimą. Gausite naudingų pasiūlymų. Būsite pripažinti už bendravimo įgūdžius ir savo pastangas. Jūsų sveikata bus gera, dėl to jausitės pozityvūs ir laimingi. Daugiau sėkmės turėtumėte sulaukti antroje mėnesio pusėje.

Palankios mėnesio dienos: 2, 3, 4, 7, 8, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 27.

Nepalankios mėnesio dienos: 1, 5, 6, 10, 11, 12, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Šį mėnesį jums seksis darbe. Galite sulaukti savo vadovų įvertinimo. Dirbantys savarankiškai arba turintys verslą irgi sulauks sėkmės. Palanki planetų padėtis jums suteiks daugiau galimybių, todėl ir iš jūsų sklis daugiau teigiamos energijos.

Turėsite šansų padengti senas skolas, tačiau šį mėnesį nevertėtų skolintis. Ieškantys antrosios pusės gali užmegzti naujus santykius. Vedusios poros turės daug gražių akimirkų. Santykiuose nepamirškite būti lankstūs bendravime. Daugiau dėmesio skirkite savo kalbai ir protui.

Jūsų darbo efektyvumas bus įvertintas – galite sulaukti kolegų ir vadovų pagyrimų. Dabar galite tikėtis tinkamo pripažinimo už savo pastangas. Stenkitės susilaikyti nuo impulsyvių sprendimų. Daugiau laiko skirkite sveikatingumui ir proto ramybei.

Palankios mėnesio dienos: 1, 4, 7, 15, 16.

Nepalankios mėnesio dienos: 2, 3, 9, 10, 21, 22, 23.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Šį mėnesį turėsite nemažai darbo ir veiklos. Tikėtina, kad suspėsite viską padaryti laiku. Taip pat galite sulaukti savo vadovų įvertinimo. Tie, kurie užsiima verslu ar prekyba, dabar turėtų sulaukti nemažai klientų.

Stenkitės kontroliuoti emocijas, būkite atsargesni, nesivelkite į ginčus su šeimos nariais ir sutuoktiniu, nes tai sukels didesnius konfliktus nei planavote. Daugiau laiko praleiskite su šeima gamtoje, tai padidins jūsų laimę ir padės jaustis ramiau.

Finansų srityje turėtumėte sulaukti grąžos iš ankstesnių investicijų. Gali kilti tam tikrų sunkumų, norint atsiimti paskolintus pinigus. Pagal galimybes stenkitės padėti vargstantiems ar dalyvauti dvasiniuose projektuose, kas pagerintų jūsų likimą ir padėtų jaustis reikalingiems.

Palankios mėnesio dienos: 2, 3, 4, 7, 18, 20.

Nepalankios mėnesio dienos: 8, 9, 10, 23, 24, 25, 27.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Šį mėnesį turėsite galimybes padidinti savo finansus. Jeigu klausysite išmintingų patarimų ir jų laikysitės, tai galite tikėtis naudingų rezultatų. Iki mėnesio vidurio galite tikėtis palankių pokyčių darbe ir karjeroje. Išlikite atsakingi, dvasingi, teisingi – tai padės pasiekti išsikeltus tikslus.

Jūsų širdis bus kupina meilės ir noro padaryti kažką gero. Su sutuoktiniu daugiau laiko praleisite gamtoje arba prie vandens telkinių. Nors jūsų nuomonės skirsis ne kartą, bet abiem visada pavyks rasti bendrą sprendimą. Būtų prasminga vengti nereikalingų ginčų.

Stenkitės atsižvelgti į savo išlaidas ir nešvaistyti pinigų be reikalo. Būkite atsargūs, jei kas nors siūlys rizikingus dalykus. Saugokite savo reputaciją. Svarbius sprendimus priimkite tik atidžiai pasvėrę jų pliusus ir minusus. Reguliarūs mankštos pratimai ir meditacija gali pagerinti jūsų fizinę ir psichinę sveikatą.

Palankios mėnesio dienos: 1, 2, 3, 9, 10, 14.

Nepalankios mėnesio dienos: 17, 18, 25, 26, 27, 28.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Šį mėnesį turėsite palankių perspektyvų karjeroje. Verslo srities atstovai gali gauti daugiau prekybos galimybių. Liepa atneš daugiau teigiamos energijos į jūsų gyvenimą antroje mėnesio pusėje. Turėsite gerą vardą ir būsite žinomi dėl savo drąsos bei gerų bendravimo įgūdžių.

Meilės santykiuose dažniau nuomonės su antrąja puse skirsis pirmoje mėnesio pusėje. Būkite nuoširdūs su sutuoktiniu ir dažniau atverkite savo širdį, nevenkite pasidalinti savo mintimis. Susilaikykite nuo griežtų žodžių ar veiksmų.

Daugiau perspektyvų darbe bus antroje mėnesio pusėje, todėl iki tol reikės daugiau pastangų ir kantrybės. Mėnesio pabaigoje galite priimti keletą svarbių sprendimų, siekiant išplėsti savo veiklą ir pakelti ją į aukštesnį lygį. Jūsų pastangos gali padėti jums sulaukti sėkmės profesijoje, tačiau nepamirškite atkreipti dėmesį ir į savo šeimos poreikius bei išlaikyti balansą tarp darbo ir šeimos.

Palankios mėnesio dienos: 6, 7, 8, 11, 12, 18, 19, 20, 23, 26, 27.

Nepalankios mėnesio dienos: 2, 3, 9, 10, 17, 28, 29, 30.

123RF.com nuotr./Astrologija
123RF.com nuotr./Astrologija
Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Šį mėnesį daugiausia dėmesio skirsite darbui, bet pasistenkite nepamiršti savo sutuoktinio ir vaikų. Gali būti su darbu susijusios kelionės ar papildomos pareigos darbe, dėl ko atsiras didesnis atstumas su šeimos nariais. Nepamirškite, kad visur reikės ieškoti bendro susitarimo.

Darbe gali kilti tam tikrų problemų su kažkuo iš bendradarbių dėl finansinių klausimų. Neplanuotos išlaidos gali jus kažkiek išvesti iš pusiausvyros, todėl stenkitės apgalvoti savo biudžetą. Atminkite, kad viskas laikina, ir tai praeis.

Jūsų savivertė ir pasitikėjimas savimi šį mėnesį augs, o tai padės išspręsti visas iškilusias problemas. Dėl savo kūrybiškumo ir kruopštumo būsite pripažinti darbe. Visiems patiks jūsų žavesys, charizma ir intelektas.

Palankios mėnesio dienos: 4, 5, 6, 14, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 24, 25, 26, 27.

Nepalankios mėnesio dienos: 1, 2, 3, 7, 9, 10, 11, 21, 22, 23, 28, 29, 30, 31.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Liepos mėnesį jums turėtų sektis. Tačiau pirmoje liepos pusėje gali būti daugiau konfliktinių situacijų, susijusių su santykiais, sutuoktiniu, šeimos nariais ir uošviais, todėl stenkitės vengti griežtų žodžių. Apgalvokite viską prieš sakydami ir kalbėdami. Namuose jums teks imtis daugiau atsakomybės.

Puoselėsite gerus santykius su savo vaikais ir kartu išgyvensite gražių akimirkų. Sutiksite žmonių, kurie padės jums žengti į priekį. Finansinė padėtis pagerės. Bus daugiau galimybių grąžinti skolas.

Palanki planetų padėtis leis jums kūrybiškai panaudoti savo intelektą ir tobulėti. Liepos mėnesį jums gali pasisekti daugelyje sričių. Jausitės meniški, sumanūs, talentingi, įsikvėpę ir jausmingi.

Palankios mėnesio dienos: 8, 9, 11, 12, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30.

Nepalankios mėnesio dienos: 1, 4, 5, 6, 7, 13, 14, 15, 16, 20, 23, 17, 18, 19, 31.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Šį mėnesį karjeroje ir gyvenime bus palankių galimybių. Namuose sulauksite gerų naujienų, vyraus rami atmosfera. Gali būti linksmų susibūrimų ir nuotaikingų pasisėdėjimų su svečiais. Turėsite tam tikrų nesusipratimų su broliais ar seserimis, bet juos pavyks išspręsti.

Prieš priimdami svarbius sprendimus pasitarkite su vyresniais artimaisiais arba protingais draugais. Būkite atidūs kalbėdami, atidžiau stebėkite savo elgesį, kad kitiems nesukeltumėte nemalonių pojūčių. Darbe galite tikėtis palankių galimybių. Jums patiems gali trukdyti nepasitikėjimas savimi.

Profesijoje jausite poreikį labiau tobulėti ir ten praleisite daugiau laiko, todėl tai gali sukelti konfliktinių situacijų santykiuose. Su sutuoktiniu taip pat gali tekti spręsti ir finansinius klausimus. Todėl teks nubrėžti aiškią ribą tarp darbo ir namų, asmeninio ir profesinio gyvenimo. Skirkite daugiau dėmesio meditacijai, maldai ar kitoms praktikoms kurios suteiktų vidinės ramybės

Palankios mėnesio dienos: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 18, 23, 25, 27, 28, 29.

Nepalankios mėnesio dienos: 9, 10, 11, 12, 15, 16, 20, 19, 21, 24, 30, 31.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Šis mėnuo jums bus gana geras, išskyrus santykius su kai kuriais giminaičiais. Santykiai namuose su šeimos nariais bus geri. Tikėtina, kad daugiau nesusipratimų bus su jūsų sutuoktinio tėvais, todėl pasistenkite į jų pastabas reaguoti mandagiai. Dėl savo gebėjimo bendrauti išspręsite visas problemas.

Santykiuose su sutuoktiniu jausitės mylimi, romantiški ir jam taip pat perduosite panašius jausmus. Turėsite daugiau motyvacijos ir norėsite padaryti kažką gero. Su antrąja puse galite leistis į piligriminę kelionę.

Jūsų finansinė padėtis pagerės. Galite nusipirkti papuošalų arba išleisti pinigus dvasinėms praktikoms, piligriminėms kelionėms ar dvasingumui. Taip pat galite nuspręsti pirkti automobilį arba nekilnojamąjį turtą. Kadangi šį mėnesį jūsų atžvilgiu planetos bus geroje padėtyje, tai galite tikėtis daugiau palankių rezultatų.

Palankios mėnesio dienos: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 6, 16, 17, 26, 27, 28, 29, 30, 31.

Nepalankios mėnesio dienos: 8, 9, 10, 13, 14, 15, 20, 21, 22, 23, 24, 25.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Šis mėnuo jums bus naudingas, išskyrus nedideles nesėkmes. Darbe galite patirti kažkiek įtampos dėl konkurencijos su kolegomis. Tačiau lengvai įveiksite kliūtis savo pastangų, intelekto, kūrybiškumo ir tikėjimo dėka.

Labiau rūpinkitės savo fizine ir psichine sveikata, nes dėl patiriamo streso darbe galite jausti disbalansą. Bendravime su antrąja puse ir artimaisiais kils nesusipratimų, todėl susilaikykite nuo savo ego rodymo. Išlikite brandūs savo žodžiais ir veiksmais. Mokykitės išklausyti savo antrąją pusę.

Finansų srityje gali būti netikėtų išlaidų, kas sukels kažkiek nerimo. Vertėtų susilaikyti nuo rizikingų investicijų ir nepriimti skubotų finansinių sprendimų. Darbe rezultatai ateis ne taip greitai, kaip tikėjotės, todėl stenkitės išlikti ramūs ir kantrūs.

Šį mėnesį lengviau įveikti visas kliūtis jums padės mandagus bendravimas ir lankstumas.

Palankios mėnesio dienos: 1, 2, 3, 4, 7, 10, 11, 18, 23, 24, 25, 21, 29, 30.

Nepalankios mėnesio dienos: 5, 6, 8, 9, 12, 14, 15, 16, 19, 26, 27, 31.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Šį mėnesį turėsite ramią ir draugišką atmosferą šeimoje ir darbe. Jūsų finansinė padėtis gali būti gera ir stabili. Jums bus naudinga išmintingų ir protingų žmonių kompanija bei jų patarimai. Yra tikimybės, kad galite gauti geresnių pasiūlymų darbo srityje, nei turite dabar.

Ieškantys antrosios pusės turės daugiau šansų sutikti tinkamą gyvenimo partnerį. Susituokusios poros gali tikėtis geresnių santykių antroje mėnesio pusėje. Darbe turėsite tam tikrų kliūčių, tačiau lengvai rasite sprendimą, kaip jas pašalinti. Sulauksite palaikymo iš kolegų.

Jūsų perspektyvos šį mėnesį bus geros, galite užsitarnauti gerą vardą darbe ir socialiniame gyvenime. Jums padės gebėjimas bendradarbiauti su kitais ir, jeigu reikės, būtinai pasinaudokite kitų pagalba. Motyvacija, lankstumas ir šypsena bus jūsų sėkmės raktai.

Palankios mėnesio dienos: 1, 4, 19, 23.

Nepalankios mėnesio dienos: 2, 3, 7, 9, 10, 15, 16, 17, 21.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Tikėtina, kad šį mėnesį džiaugsitės nuoširdžiais santykiais su artimaisiais ir draugais. Sutuoktiniai turės daugiau malonaus bendravimo ir harmonijos santykiuose. Jūsų pastangos ir motyvacija padės sulaukti sėkmės, paskatins ir kitus sekti jūsų pavyzdžiu.

Patirsite gražių akimirkų šeimos šventėse. Turėsite draugų ir artimųjų palaikymą. Būsite įsikvėpę ir nevengsite reikšti savo pozityvių jausmų. Profesinėje srityje jausitės pasitikintys savimi ir motyvuoti. Galite užmegzti naują draugystę, per kurią gausite finansinę pagalbą.

Jums gali būti patikėtos naujos pareigos darbe, o jūsų veikla sulauks tinkamo kitų įvertinimo. Jūsų finansinės galimybės turėtų pagerėti ir investicijos, susijusios su užsienio šalimis, gali padėti gauti didesnį pelną. Atsakomybė, atkaklumas ir aktyvumas suteiks jums daugiau galimybių ir stabilų augimą.

Palankios mėnesio dienos: 4, 8, 7, 15, 16, 22, 23, 29, 30.

Nepalankios mėnesio dienos: 2, 3, 9, 17, 18, 19, 23, 24, 27.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką