Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

E.Gubino rugsėjo horoskopas visiems zodiako ženklams: permainos ir protestai, o ko tikėtis ateityje?

Pastaruoju metu pasaulyje ir Lietuvoje netrūksta masinių įvykių. Tai įvairūs protestai prieš režimą ir žmonių laisvės suvaržymus. Žvelgiant iš astrologinės pusės, šiuo periodu svarbu atkreipti dėmesį į Jupiterio ir Saturno planetas. Šios dvi planetos atlieka svarbų vaidmenį, kai kalbama apie globalius įvykius.
Egidijus Gubinas
Egidijus Gubinas / Asmeninio albumo nuotr.

Jupiteris susijęs su tvarka, įstatymu, teisingumu, tradicijomis ir švara. Saturnas susijęs su naujais pokyčiais, neteisingumu ir netvarka. Abi šios planetos pagal senovės astrologiją šiuo metu yra savo ženkluose – Jupiteris Šaulyje, o Saturnas Ožiaragyje. Tai reiškia, kad jos jaučiasi stiprios, tačiau šiuo metu abi juda atbuline kryptimi, o tai reiškia, kad gali elgtis neordinariai ir nenuspėjamai. Taip pat Jupiteris yra susijungęs su Ketu planeta, o tai prideda didesnį poreikį pokyčiams ir transformacijoms. Būtent todėl šiuo metu visame pasaulyje žmonės reikalauja ir nori pokyčių.

Daugeliui iškyla klausimas, ko tikėtis ateityje, kai situacija gana įtempta? Rugsėjis – mokymosi mėnuo, nes rugsėjo 1-oji – žinių diena. Tą dieną prasideda mokslo metai, mokiniai eina į mokyklas, studentai į universitetus, kolegijas, o kitiems dažniausiai irgi prabunda noras ką nors mokytis.

Mindauraphoto nuotr. /Egidijus Gubinas
Mindauraphoto nuotr. /Egidijus Gubinas

Pasak garsaus Austrijos profesoriaus Viktoro Franklio, visas žmogaus gyvenimas – tarsi abitūros egzaminas: ne tiek svarbu užbaigti darbą, kiek jį kokybiškai atlikti. Moksleivis turi būti pasirengęs, kad skambutis paskelbs skirto laiko pabaigą, – ir gyvenime kiekvieną akimirką turi būti pasirengęs tam, kad tave gali „atšaukti“.

Mes atėjome į šį pasaulį tam, kad mokytumėmės, keistumėmės, keistume savo požiūrį į gyvenimą. Jeigu mes neieškome būdų, kurie padėtų apvalyti mūsų širdis nuo nereikalingų norų, godumo, pavydo, pykčio, tada mūsų norai vis auga ir auga: noras kontroliuoti, savintis, manipuliuoti ir apgaudinėti.

Jei mes nesistengiame valyti savo širdies, tai mūsų ego tik plečiasi ir didėja. Pradžioje prasideda nepasitenkinimas šeimoje, tarp draugų, artimųjų, o vėliau perauga ir į vis didesnius sluoksnius žmonių. Jeigu mes neieškome būdų, kaip „keisti“ savo širdį, tai reiškia, kad šiame gyvenime taip nieko ir neišmokome, ir mūsų gyvenimas gali prabėgti tiesiog veltui.

Jeigu jūs ieškote pokyčių, savęs, norite kažką keisti savo gyvenime, turite svarbių tikslų, planų ir idėjų, tai vertėtų pradėti įgyvendinti iki rugsėjo 10 dienos, nes po rugsėjo 10 dienos Marso planeta, kuri atsako už ryžtą, drąsą ir energiją, pradės judėti atgaline kryptimi. Dėl to mus gali dažniau pradėti kankinti abejonės, galime jausti energijos trūkumą, vidinės motyvacijos praradimą ir jėgų stoką.

Antroje rugsėjo pusėje Jupiteris ir Saturnas išeis iš savo atgalinio judėjimo, taps stipresni, o tai žada daugiau pozityvumo ir harmonijos. Tačiau nuo lapkričio dauguma planetų vėl atsidurs nepalankiose padėtyse. Jupiteris pereis į savo silpniausią ženklą, Merkurijus bus silpnoje padėtyje, dėl ko padaugės nesutarimų, planetos atsidurs tarp nepalankių planetų Rahu ir Ketu, įvyks Mėnulio ir Saulės užtemimai.

Taip pat senovės astrologijos raštuose minima, kad šių metų periodas nuo rugsėjo 17 iki gruodžio 14 dienos gali atnešti išbandymų sąjungoms ir susitarimams, draugas gali paleisti strėlę į draugą, o sąjungininkas į sąjungininką, taip pat gali nutikti stichinės nelaimės, susijusios su vandeniu. Ši astrologinė pranašystė nėra noras įbauginti ir aš labai tikiuosi, kad mums pavyks išvengti negatyvių įvykių. Tačiau atsižvelgiant į nepalankią planetų padėtį vertėtų būti pasiruošus įvairiems gyvenimo scenarijams ir pasistengti padaryti tai, kas nuo mūsų priklauso, kad tai būtų nuslopinta.

Mūsų išorinis gyvenimas priklauso nuo mūsų vidinių pokyčių, todėl visiems linkiu atrasti įkvėpimą ir „instrumentą“, kuris padėtų daryti vidinius pokyčius.

123rf.com /Astrologinis laikrodis
123rf.com /Astrologinis laikrodis
Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Rugsėjį jums gali būti palankesnė pirmoji mėnesio pusė. Jeigu jums teks spręsti kokias nors problemas, tai neatsisakykite pagalbos iš savo protingų draugų. Šį mėnesį nepraleiskite progos daugiau laiko praleisti su šeima. Derėtų nesivelti į ginčus ir konfliktus.

Karjera: Veikloje gali būti progresas ir pasiekimai. Antroje mėnesio pusėje galite tikėtis pergalės, jei dalyvaujate kokiame nors konkurse. Jeigu jūsų veikla susijusi su politika, tai galite tikėtis sėkmės.

Finansai: Finansų srityje turėtų būti stabili padėtis. Jeigu sprendžiate reikalus su transportu ar nekilnojamuoju turtu, tai šį mėnesį galite tikėtis pajamų.

Santykiai: Jeigu turėjote kokių nors nesutarimų ir ginčų dėl skirtingų norų su savo antrąja puse, tai šį mėnesį situacija gali stabilizuotis. Galite daug pergyventi dėl antrosios pusės, tad pasistenkite, kad emocijos nedarytų blogos įtakos jūsų žodžiams ir elgesiui.

Sveikata: Rugsėjį sveikatos srityje galite tikėtis stabilios būsenos. Jeigu dar nepradėjote domėtis sveika gyvensena, tai šis mėnuo labai palankus metas pradėti tai daryti.

Palankios dienos: 1, 2, 7, 10,11, 17, 18, 19, 26 ir 29.

Nepalankios dienos: 3, 4, 13, 15, 22 ir 23.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Rugsėjį galite sulaukti pagyrimų dėl savo gebėjimo komunikuoti. Tai palankus laikas investuoti į savo profesines žinias ir tobulėjimą. Galite augti ir tobulėti asmeniniuose pasiekimuose. Šį mėnesį jums būtų palanku aplankyti piligrimines vietas.

Karjera: Darbe reikės dėti pastangas, tačiau tai padės tobulėti. Jeigu jūsų veikla susijusi su žemės ūkiu ar transporto priemonėmis, tai galite tikėtis finansinės naudos. Sėkmės gali tikėtis tie, kurių veikla susijusi su išsilavinimo sritimi.

Finansai: Jeigu jūsų veikla susijusi su importu ir eksportu, rugsėjį būkite dėmesingi investuodami. Šį mėnesį norėdami pasiskolinti pinigų į jus gali kreiptis draugai ar geri pažįstami.

Santykiai: Stenkitės daugiau laiko praleisti su savo antrąją puse ir parodykite jai tinkamą dėmesį. Vienišiai gali tikėtis naujos draugystės.

Sveikata: Jūsų sveikatos būklė šį mėnesį gali išlikti stabili, tačiau nepraleiskite progos pasidomėti sveika mityba ir sportu. Po rugsėjo 11 dienos saugokitės traumų, nerizikuokite savo sveikata, jei nėra didelės būtinybės.

Palankios dienos: 1, 4 ,5, 9, 13, 20, 22, 26 ir 29.

Nepalankios dienos: 6, 7, 11, 15, 16 ir 24.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Šį mėnesį palankus metas spręsti savo asmeninių pasiekimų ir asmeninio tobulėjimo klausimus. Darykite tai, kas ir toliau padėtų kitiems jumis pasitikėti ir vertinti jūsų gabumus. Pirmąją rugsėjo pusę galite jausti didesnį pasitikėjimą savimi.

Karjera: Sėkmės ir naujų galimybių gali tikėtis kūrybinių sričių ir finansų atstovai. Dirbantys valstybinėse įstaigose gali pajausti įtampos sumažėjimą.

Finansai: Šį mėnesį galite tikėtis finansinio stabilumo. Venkite nereikalingų išlaidų.

Santykiai: Santykiuose galite pajausti abipusį supratimą ir norą bendradarbiauti. Galite tikėtis malonių staigmenų ir jaukios atmosferos namuose. Geras laikas su antrąja puse leistis į nedidelę kelionę.

Sveikata: Šį mėnesį venkite papildomo streso, tačiau sveikatos būklė turėtų išlikti stabili. Ilgesni pasivaikščiojimai gamtoje gali suteikti ramybės, todėl to nepamirškite, kai norėsite nusiraminti.

Palankios dienos: 3, 6, 7, 10, 16 ,21, 25 ir 28.

Nepalankios dienos: 1, 8 ,9, 13, 22 ir 23.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Šį mėnesį nenustokite siekti savo tikslų ir nepasiduokite. Įvertinkite savo veiksmus, vadovaudamiesi ne tik jausmais, bet ir sveiku protu. Jeigu turėsite abejonių, tai nevenkite pasitarti su tais, kurie yra išmintingesni už jus.

Karjera: Darbe galite tikėtis palankių rezultatų. Jeigu viską planuosite ir atliksite dėmesingai, jums gali pasisekti. Naudingų sandėrių gali tikėtis tie, kurių veikla susijusi su valstybinėmis įstaigomis.

Finansai: Šį mėnesį galite tikėtis pajamų iš kelių šaltinių, tačiau vertėtų planuoti išlaidas ir leisti pinigus atsakingai.

Santykiai: Rugsėjį galite tikėtis stabilumo savo santykiuose. Taip pat gali tekti spręsti kai kuriuos pasikartojančius konfliktus ir situacijas, kurios mokys jus kantrybės.

Sveikata: Jeigu šį mėnesį bus nelengva suprasti sveikatos pablogėjimo priežastis, tai būtinai pasitarkite su sveikatos specialistu. Saugokitės peršalimų.

Palankios dienos: 6, 8, 9, 13, 17, 18, 23, ir 26.

Nepalankios dienos: 2, 10, 11, 15, 19, 22 ir 28.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Šis mėnuo palankus tobulėti. Galite tikėtis pagarbos ir pripažinimo. Naujos pažintys gali padėti susilaukti sėkmės.

Karjera: Darbe gali būti galimybė gauti paaukštinimą arba gerą įvertinimą. Palankus metas ir galimybės tiems, kurių veikla susijusi su užsieniu. Dirbantys valstybinėse įstaigose turėtų vengti nereikalingų konfliktų.

Finansai: Gali būti palankios galimybės išspręsti savo finansines problemas. Jeigu nuspręsite skolintis pinigų, darykite tai atsakingai ir viską gerai apgalvokite.

Santykiai: Šį mėnesį vertėtų susilaikyti nuo nebūtino bendravimo su priešingos lyties atstovais, nes tai jums gali turėti neigiamas pasekmes. Nepamirškite, kad ištikimybė santuokoje – tai visa ko pamatas ir gerovės garantas.

Sveikata: Rugsėjį nepersitempkite ir stenkitės praleisti ramiai. Jeigu sportuojate, tai rinkitės tokį sportą, kuriame yra mažiausia tikimybė patirti traumų.

Palankios dienos: 1, 2, 8, 10, 11, 16, 19, 20, 27 ir 29.

Nepalankios dienos: 3, 4, 13, 22 ir 24.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Rugsėjo mėnesį galite tikėtis pagalbos ir palaikymo iš savo draugų. Šis mėnuo gali atnešti naujų galimybių darbo srityje. Gali tekti spręsti klausimus, susijusius su transporto priemonėmis, tad vertėtų pasitikrinti, ar esate atlikę būtinąją techninę priežiūrą.

Karjera: Šis mėnuo gali būti palankus tiems, kurie dirba finansų ir informacijos srityje. Galite tikėtis palankių rezultatų už savo anksčiau įdėtas pastangas. Ieškantys darbo gali tikėtis jį surasti.

Finansai: Gali būti palankios galimybės išspręsti finansinius klausimus arba atiduoti skolas. Būkite aktyvūs ir jūsų pastangos gali duoti norimą rezultatą.

Santykiai: Šį mėnesį galite nerimauti dėl savo antrosios pusės. Santykiai jums gali daryti stiprią psichologinę įtaką, todėl paanalizuokite, ar elgiatės ir mąstote teisingai, galbūt šioje srityje vertėtų pagilinti žinias.

Sveikata: Galite kentėti dėl galvos skausmų ar migrenos. Tai taip pat gali būti susiję ir su neteisingu mąstymų, todėl atkreipkite dėmesį į savo pasaulėžiūrą.

Palankios dienos: 2, 3 ,9, 11, 13, 14, 17, 21 ir 29.

Nepalankios dienos: 6, 7, 10, 15, 19, 24 ir 27.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Šį mėnesį jūsų pastangos gali atnešti norimų rezultatų. Jūsų pasitikėjimas savimi gali padidėti. Taip pat gali tekti spręsti anksčiau neišspręstas problemas. Galite susilaukti pavydo ir apkalbų.

Karjera: Rugsėjo mėnesį galite tikėtis sėkmės karjeroje. Jeigu jūsų veikla susijusi su išsilavinimu arba mokotės, tai galite įgyvendinti savo siekius.

Finansai: Jeigu turite verslą, tai šį mėnesį vertėtų atsargiai vesti derybas su savo partneriais dėl finansinių klausimų. Bendra finansinė būklė turėtų išlikti stabili.

Santykiai: Santykių srityje gali tekti labiau pasistengti, kad išvengtumėte konfliktinių situacijų su savo antrąja puse. Vienišiems nevertėtų skubėti kurti naujų santykių.

Sveikata: Šį mėnesį daugiau dėmesio skirkite mitybai, ką valgote ir kur valgote. Gali būti problemų su virškinimo sistema, todėl atsakingai rinkitės maisto produktus.

Palankios dienos: 3, 5, 7, 12, 16, 21, 25 ir 30.

Nepalankios dienos: 1, 8, 9, 17, 18, 26 ir 29.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Šį mėnesį galite tikėtis stabilių rezultatų. Gali tekti daug dirbti, todėl jausite padidėjusį nerimą, tad tinkamai įvertinkite savo galimybes. Nepergyvenkite dėl smulkmenų, nes viską, kas jums priklauso, tikrai gausite tada, kai ateis jūsų laikas.

Karjera: Rugsėjis gali būti palankus tiems, kurie dirba informacijos ir pramogų srityje. Jums gali kilti naujų idėjų, kurios gali atnešti norimų rezultatų.

Finansai: Papildomų pajamų gali tikėtis investuotojai. Taip pat galite tikėtis finansinės naudos iš valstybinių įstaigų. Taip pat stenkitės kontroliuoti savo išlaidas, nes jos gali viršyti pajamas.

Santykiai: Jūsų santykiai gali tapti tvirtesni ir stabilesni. Geras laikas kartu praleisti laiką aplinkoje, kur po to prisimintumėte gražias akimirkas.

Sveikata: Jeigu turite problemų su sveikata ir jų ilgai nesprendėte, tai būtų pats laikas imtis kokių nors veiksmų.

Palankios dienos: 4, 6, 7, 8, 13, 16, 18, 22, 26 ir 27.

Nepalankios dienos: 1, 10, 11, 19, 20, 24 ir 29.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Rugsėjį galite pradėti labiau domėtis dvasiniais dalykais. Galite norėti labiau padėti kitiems ar esantiems bėdoje. Jūs galite užsinorėti pripažinti savo klaidas ir atsiprašyti. Atsargiai priimkite sprendimus, dėl kurių įtaką darys kiti.

Karjera: Šį mėnesį darbe galite tikėtis pagyrų už savo kantrybę ir mokėjimą išmintingai priimti sprendimus. Gali būti palankus metas verslininkams ar su verslu susijusiems asmenims.

Finansai: Rugsėjį galite tikėtis pajamų iš skirtingų šaltinių. Galite gauti grąžą iš anksčiau darytų investicijų.

Santykiai: Santykiuose gali išlikti stabili padėtis ir noras vienas kitam padėti. Galite būti nusiteikę romantiškai ir nustebinti savo antrąją pusę netikėtomis dovanomis.

Sveikata: Jeigu jaučiate nerimą dėl savo sveikatos, tai geras laikas šį mėnesį ją pasitikrinti.

Palankios dienos: 1, 2, 9, 11, 17, 18, 20 ir 28.

Nepalankios dienos: 3, 4, 13, 22 ir 27.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Šį mėnesį būkite pasiruošę įveikti negatyvias situacijas ir atminkite, kad visos problemos yra laikinos. Gali tekti remontuoti automobilį arba kitą techniką. Venkite blogos kompanijos, nesikiškite į kitų reikalus ir geriau niekam nepasakokite savo paslapčių.

Karjera: Darbe gali būti tam tikrų pokyčių, bet jie neturėtų būti netikėti. Stenkitės ir toliau atlikti gerai savo pareigas ir jūsų pastangos neliks nepastebėtos.

Finansai: Jūsų finansinė padėtis turėtų išlikti stabili. Papildomų išlaidų gali pareikalauti nekilnojamasis turtas.

Santykiai: Galite jaustis romantiškai ir tai padės įveikti visus nesutarimus. Jūsų gera nuotaika gali paskatinti jūsų antrąją pusę labiau pasitempti, kas santykius padarys laimingesnius.

Sveikata: Jeigu turite problemų dėl kraujo spaudimo, tai būkite atsargesni. Labiau pasidomėkite, kokios gali būti jūsų sveikatos problemų tikrosios priežastys.

Palankios dienos: 3, 5, 10, 13, 19, 22 ir 27.

Nepalankios dienos: 2, 7, 15, 16, 24 ir 28.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Šį mėnesį galite rasti atsakymus į klausimus, dėl kurių ilgai jaudinotės. Atminkite, kad problemos sprendimas turėtų padaryti jus išmintingesnius, bet ne atvirkščiai. Neužmikite ant laurų ir stenkitės, kad jūsų veiksmai šį mėnesį būtų prasmingi, kad nereikėtų gailėtis dėl iššvaistyto veltui laiko.

Karjera: Jūsų veikla gali reikalauti daugiau pastangų, tačiau dėl to galite tikėtis tinkamo įvertinimo. Jeigu dirbate socialinėje sferoje, tai pasistenkite, kad jūsų reputacija ir darbai įkvėptų kitus ir taptumėte kitiems pavyzdys.

Finansai: Šį mėnesį vertėtų ne išlaidauti, o kaupti. Tinkamai įvertinkite savo pajamas ir atsidėkite tiek, kad jaustumėtės ramiai.

Santykiai: Santykiuose gali tekti spręsti konfliktines situacijas dėl to, kas teisus, o kas ne. Būkite atlaidesni, rinkitės pozityvius ir švelnius žodžius bei branginkite savo antrąją pusę.

Sveikata: Šį mėnesį galite išspręsti savo sveikatos problemas arba rasti tinkamą sprendimą. Daugiau laiko praleiskite gamtoje ir su tais, kurie nuteikia į viską žiūrėti pozityviau.

Palankios dienos: 1, 7, 12, 15, 16, 21 ir 28.

Nepalankios dienos: 4, 9, 17, 18, 26 ir 27.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Šį mėnesį stenkitės laikytis saugaus atstumo nuo negatyvių žmonių. Jeigu nėra labai svarbu, tai keliones atidėkite vėlesniam laikotarpiui. Būkite atsargūs vairuodami.

Karjera: Rugsėjį pasiekimų ir pagarbos gali susilaukti asmenys, dirbantys informacijos, finansų, švietimo ir pramogų srityse. Išbandymų gali turėti tie, kurių darbas susijęs su specialiomis tarnybomis.

Finansai: Finansinė padėtis gali sukelti nerimo, todėl planuokite savo biudžetą. Gali būti nemažai išlaidų naujiems daiktams.

Santykiai: Jūsų antrajai pusei šis mėnuo gali būti sėkmingas, tad kartu pasidžiaukite ir palaikykite vienas kitą. Gali tekti kartu spręsti finansinius klausimus, tad ieškokite bendro sutarimo.

Sveikata: Šį mėnesį būkite atsargesni ir nerizikuokite ten, kur nėra būtinybės. Labiau savo sveikata pasirūpinti derėtų turintiems problemų su kraujo spaudimu.

Palankios dienos: 2, 3, 7, 10 ,12, 19, 21, 27 ir 31.

Nepalankios dienos: 5, 9, 14, 23 ir 24.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?
Reklama
Į Lietuvą atvyksta Pasaulio moksleivių robotikos olimpiadai besiruošianti ukrainiečių komanda
Reklama
Modernūs lietaus nuvedimo sistemų sprendimai
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais