Dabar populiaru
Sportas gyvai
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gegužės 17d. 08:09

E.Gubino savaitės horoskopas gegužės 17–23 d.: kontroliuokite savo norus, nepriimkite skubotų sprendimų

Egidijus Gubinas Ypatingos
Laimos Gulbinienės nuotr. / Egidijus Gubinas

Šią savaitę būsite kūrybiški, aktyvūs, bet neskubėkite priimti sprendimų ten, kur kažko nesuprantate. Nepraraskite entuziazmo ir dažniau šypsokitės, tai suteiks jums daugiau energijos.

Pirmadienį ir antradienį Veneros planeta, kuri atsako už norus, komfortą, kūrybą ir kompromisą, bus nepalankioje padėtyje. Šiomis dienomis stipriau pasireikš tie norai, kurie ateityje atneš problemų. Stenkitės save kontroliuoti, neskubėkite įgyvendinti savo norų ir išlaidauti.

Venera susijusi su šeima ir santykiais, todėl šiomis dienomis gali būti daugiau nesusipratimų, konfliktų ir trūkti harmonijos. Stenkitės nepriiminėti skubotų sprendimų ir išlikite kantrūs antrosios pusės atžvilgiu. Būkite laimingi.

AVINAS

Šią savaitę būsite aktyvūs savo veikloje ir galite tikėtis gerų rezultatų. Sulauksite pagalbos iš kai kurių artimųjų. Išmintis ir atsargumas darbo srityje bus jums labai naudingi. Skirkite pakankamai dėmesio savo antrajai pusei ir pamirškite senas nuoskaudas. Dažniau klausykite jus raminančios muzikos.

JAUTIS

Šią savaitę būsite kūrybiški. Yra tikimybė gauti naują darbo pasiūlymą. Finansinė padėtis bus gera. Sulauksite naudos iš draugų, gyvenančių užsienyje. Jūsų darbas reikalaus daugiau atsakomybės. Venkite bereikalingų kalbų ir susierzinimo, nes tai neigiamai atsilieps jūsų santykiams.

DVYNIAI

Sulauksite sėkmės teisiniuose reikaluose. Gali pagerėti santykiai su aukštesnes pareigas užimančiais kolegomis ir žmonėmis. Jūsų pajamos ir pasitikėjimas savimi padidės. Yra tikimybė sulaukti palankių rezultatų asmeniniame gyvenime ir darbo reikaluose.

VĖŽYS

Savaitė jums bus palanki. Turėsite progų prasmingai panaudoti savo savybes ir protą. Namuose bus ramybė ir laimė. Žmonės įvertins jūsų protingą elgesį. Santuokoje jausite abipusį artimesnį ryšį. Venkite be didelės būtinybės skolintis pinigus. Būkite atidesni kelyje.

LIŪTAS

Galite gauti naudingų finansinių pasiūlymų ir sumažinti savo išlaidas. Prieš priimdami svarbius sprendimus pasitarkite su ekspertais. Efektyviai išnaudosite savo sugebėjimus ir darbe turėsite daugiau veiklos, dėl to galite jausti nuovargį. Skirkite pakankamai dėmesio savo artimiesiems ir būkite nuoširdūs.

MERGELĖ

Darbe sulauksite palaikymo ir padrąsinimo. Išlikite pasitikintys savimi. Jūsų reputacija pagerės. Ši savaitė bus perspektyvi profesinėje srityje. Nevertėtų kitiems primesti savo nuomonės ir patarimų, jei jūsų neprašo. Įtraukite meditaciją, maldą, jogą ar mankštą į savo kasdienybę, tai padės jaustis ramesniems.

SVARSTYKLĖS

Sulauksite gerų patarimų iš savo sutuoktinio. Išliksite pozityvūs ir skirsite daugiau dėmesio savo šeimai. Sugebėsite laiku atlikti visas užduotis. Būsite dvasingi, atlaidūs ir lengvai išspręsite iškilusias problemas. Draugai norės jums pagelbėti. Vertėtų nesiskolinti pinigų ir būti atsargesniems kelyje.

SKORPIONAS

Būsite nusiteikę romantiškai ir norėsite padėti kitiems. Sulauksite įvertinimo už savo gerą širdį. Finansinė padėtis pagerės. Jūsų nuoširdus elgesys bus įvertintas. Labiau pasitikėsite savimi. Gerai praleisite laiką namuose su tėvais ir vaikais. Vertėtų neeikvoti energijos tuščioms kalboms.

ŠAULYS

Savo nuomone ir mintimis sužavėsite kitus. Darbe galite sulaukti pagarbos ir įvertinimo už jūsų sumanumą. Stenkitės išlikti lojalūs vertybėms ir teisingumui. Nustebinkite savo antrąją pusę ir padovanokite jai malonią dovaną. Stenkitės nesivelti į bereikalingas diskusijas, verčiau skirkite savo energiją kilniems darbams.

OŽIARAGIS

Neskubėkite darbe prisiimti sau per daug atsakomybės. Stenkitės palaikyti gerus santykius su savo pavaldiniais ar bendradarbiais. Jus gali aplankyti netikėta sėkmė. Emociškai jausitės stiprūs ir dėl to norėsite įkvėpti kitus. Vertėtų daugiau dėmesio skirti savo biudžetui ir išlaidoms.

VANDENIS

Palankus laikas veikloje ir karjeroje. Sulauksite naujų pasiūlymų. Stenkitės ir toliau dėti visas pastangas, tai padės gauti geresnius rezultatus. Galite sulaukti pagalbos iš draugų ir pagyrimo iš bendradarbių. Jūsų mintys ir idėjos bus tinkamai įvertintos. Vertėtų nerizikuoti su finansais jums nežinomose srityse.

ŽUVYS

Šią savaitę suspėsite atlikti svarbius darbus. Tikėtina, kad gausite netikėtą dovaną. Jūsų santykiai su kolegomis gali būti nuoširdūs ir jūsų reputacija pagerėti. Sulauksite gerų naujienų iš užsienio. Jūsų emocijos gali būti nepastovios, stenkitės kontroliuoti savo žodžius. Išlikite ramūs ir pozityvūs.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Video

05:21
01:30
01:44

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką