Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 kovo 1d. 08:11

E.Gubino savaitės horoskopas kovo 1–7 d.: gali kilti konfliktų, daugiau dėmesio skirkite moterims

Egidijus Gubinas Ypatingos
Asmeninio archyvo nuotr. / Egidijus Gubinas

Savaitė ir pavasaris prasideda nuo šviesios ir aktyvios energijos. Šią savaitę mėnulis yra dylantis, tad palaipsniui mažės ir mūsų aktyvumas. Geras laikas atsikratyti nereikalingų daiktų, susitvarkyti namus ir pabaigti anksčiau pradėtus darbus.

Šią savaitę jokių reikšmingų astrologinių įvykių nebus. Tik Marso ir Rahu planetų jungtis gali prisidėti prie konfliktų. Išlikite stiprūs, pagarbūs ir daugiau dėmesio skirkite moterims.

AVINAS

Šią savaitę jums gali sektis versle. Jūsų reputacija pagerės ir jūsų sunkus darbas bus įvertintas. Galite gauti apdovanojimų iš įvairių organizacijų ir sulaukti padėkos už anksčiau padarytus gerus darbus. Penktadienį ir šeštadienį jausitės labiau dirglūs ir pervargę.

JAUTIS

Ši savaitė jums bus teigiama. Daug dėmesio skirsite kūrybiniam darbui. Palaikykite harmoniją tarp širdies ir proto. Kelyje būkite atsargesni. Nepriimkite kitų žodžių per daug rimtai. Išlikite taikūs. Būkite atidūs spręsdami finansinius reikalus.

DVYNIAI

Jausite padidėjusį entuziazmą. Turėsite išlaidų įsigydami drabužių ir papuošalų. Labiau rūpinkitės savo sveikata. Meilės reikaluose būkite dėmesingi. Sėkmingesnės dienos ketvirtadienis ir penktadienis. Daugiau rūpesčių gali būti antradienį ir trečiadienį.

VĖŽYS

Iš šeimos sulauksite palaikymo. Jūsų populiarumas ir patikimumas padidės. Jums seksis su išsilavinimu susijusiose srityse. Saugokitės sezoninių ligų. Venkite skolų. Trečiadienį ir ketvirtadienį būkite atsargesni ir dėmesingesni.

LIŪTAS

Jūsų pastangos bus tinkamai įvertintos. Galite sulaukti pasiūlymo pradėti naują projektą arba naudingo pasiūlymo darbo srityje, tačiau nieko nesugadinkite dėl per didelio pasitikėjimo savimi. Stenkitės kuo geriau išnaudoti savo laiką. Būkite atsargūs bendraudami su nepažįstamais žmonėmis.

MERGELĖ

Šią savaitę palankių galimybių gali tikėtis tie, kurių veikla susijusi su finansais, reklama ir internetinėmis paslaugomis. Darbe bus įvertinti jūsų analitiniai gabumai ir darbštumas. Sulauksite vyresnių ir patyrusių žmonių palaikymo. Fiziškai jausitės šiek tiek silpni. Vertėtų daugiau laiko skirti mankštai ir saviugdai, kad padidintumėte pasitikėjimą savimi. Antradienį ir trečiadienį teks daugiau dirbti.

SVARSTYKLĖS

Ši savaitė jums bus puiki, išskyrus savaitės pradžią. Meilės santykiuose jausite daugiau entuziazmo. Jūsų sprendimai sulauks sėkmės. Jūsų gebėjimai prisitaikyti, įkvepiančiai kalbėti ir ieškoti kompromiso bus teigiamai įvertinti. Venkite streso ir pykčio. Stenkitės daugiau laiko praleisti gamtoje ir pajusti ramybę.

SKORPIONAS

Skorpionai šią savaitę jausis kūrybiški. Padedant draugams rasite savo problemos sprendimą. Planuosite vykti į gamtą. Tai geras laikas pokyčiams ir atsinaujinimui. Šią savaitę jūsų pajamos gali padidėti. Prasmingai išnaudokite savo laiką. Antradienis ir trečiadienis bus prastesnės dienos.

ŠAULYS

Šią savaitę jūsų namuose tvyros ramybė ir laimė. Jūsų populiarumas išaugs. Jūsų finansinė būklė bus gera. Puikiai susitvarkysite su šeimos pareigomis. Gausite norimų rezultatų darbe. Galite neteisingai suprasti kitus, tai prieš darydami išvadas viską išsiaiškinkite.

OŽIARAGIS

Šią savaitę jausitės darbingi. Sulauksite naudos dėka savo organizacinių sugebėjimų ir kantrybės. Jūsų įtaka padidės. Dirbantys gamybos srityje gali sulaukti naudingų pasiūlymų. Viduje turėtumėte jaustis laimingi. Antradienį per daug nepersidirbkite ir nepersistenkite.

VANDENIS

Šią savaitę sulaukę gerų žinių įgysite daugiau entuziazmo ir pasitikėjimo savimi. Dėl drausmės sulauksite daugiau sėkmės. Dirbantys nekilnojamo turto srityje ir medicinoje sulauks sėkmės. Vedybiniame gyvenime bus daug romantikos. Penktadienis ir šeštadienis jums bus naudingos dienos.

ŽUVYS

Sėkmė bus jūsų pusėje. Veikite be baimės

. Galite pabaigti svarbius darbus anksčiau, nei tikėjotės. Stenkitės įkvėpti ir palaikyti kitus žmones. Būkite atidūs pirkdami internetu. Trečiadienį ir ketvirtadienį galite pajausti daugiau streso.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką