Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugsėjo 20d. 08:32

E.Gubino savaitės horoskopas – rugsėjo 20–26 d.: daugiau dėmesio skirkite vaikams

Egidijus Gubinas
Asmeninio albumo nuotr. / Egidijus Gubinas
Ši savaitė bus palanki kūrybinei veiklai ir kilniems projektams. Geras laikotarpis mokytis ir apmąstyti savo gyvenimą bei gyvenimo prasmę. Kelti sau egzistencinius klausimus ir ieškoti atsakymų.

Šiuo metu Jupiteris yra silpnoje padėtyje, todėl daugiau dėmesio skirkite savo vaikams, jų poreikiams ir saugumui užtikrinti.

Jupiteris susijęs su vaikais, todėl kuomet jis silpnas, visada reikia labiau pasirūpinti savo atžalomis.

Nuo rugsėjo 20 d. iki spalio 16 d. Marsas bus silpnoje padėtyje. Galite jausti jėgų trūkumą, netikėjimą savo jėgomis, sėkme, pasyvumą ir motyvacijos trūkumą. Gali būti sunkiau laiku pabaigti darbus, padaugėti konfliktų ir pykčių.

Būkite atsargesni kelyje, su technika, ugnimi ir aštriais daiktais. Nepalankus laikas santuokoms ir vaikams pradėti.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Jums gali kilti gerų idėjų. Galite sulaukti palaikymo iš savo giminių. Santykiuose su antrąja puse būsite artimesni. Jausite naujų minčių ir idėjų antplūdį. Vertėtų neskubėti su rizikingais projektais. Galite jausti įtampą dėl laiku neatliktų darbų. Būkite atidūs kelyje, jei planuojate keliones.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Šią savaitę jūsų situacija gali pagerėti. Galite tikėtis gauti norimą rezultatą darbe. Gausite protingų patarimų, kurie gali padėti jums įvairiose situacijose. Kūrybiškumas ir inovatyvumas padės laiku pabaigti jums patikėtas užduotis. Tinkamai pasirūpinkite savo artimaisiais.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Ši savaitė jums bus palanki. Turėsite galimybių laiku pabaigti savo darbus. Galite tikėtis naujų darbo pasiūlymų. Jūsų vadovai gali suteikti jums daugiau galimybių darbe. Daugiau dėmesio skirkite vaikų švietimui ir mokymuisi. Stenkitės į viską žvelgti filosofiškai ir padėkite kitiems.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Šią savaitę turėsite daug naujų idėjų. Tie, kurių veikla susijusi su prekyba, galite tikėtis pelno. Galite sulaukti daugiau populiarumo. Skirkite daugiau dėmesio darbui, elkitės išmaniai ir inovatyviai. Būkite atviri pokalbiuose su savo antrąja puse. Jeigu kažkas kreipsis į jus pagalbos, nelikite abejingi.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Jūsų darbe gali vyrauti draugiška atmosfera. Dėl savo savybių galite rasti bendrus sprendimus su vadovais, partneriais ir kolegomis. Pagerės jūsų finansinė padėtis. Jei susidursite su sunkumais, tai juos įveiksite. Jūsų santykiai su antrąja puse taps geresni. Daugiau dėmesio skirkite savo mitybai ir sveikai gyvensenai.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Galite tikėtis gauti norimą rezultatą darbe. Jūsų santykiai su draugais ir kolegomis gali pagerėti. Jausite įkvėpimą atlikdami jums patikėtas užduotis. Galite gauti naudos iš pardavimų. Jūsų susidomėjimas dvasingumu gali padidėti. Žmonės džiaugsis jūsų darbais ir jausite pakylėjimą.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Galite tikėtis laimėjimų savo veikloje, sužinoti kažką naujo ir tai pritaikyti. Turėsite daugiau galimybių išreikšti save karjeros srityje. Klausimus, susijusius su finansais, spręskite apdairiai. Kažkas jums suteiks naudingos informacijos. Gali būti nelengva susikaupti. Venkite skolų ir skolinimosi.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Šią savaitę galite tikėtis tinkamo įvertinimo už savo darbus. Turėsite jaukių pasisėdėjimų su savo artimaisiais ir draugais. Tikėtina, kad sutiksite tuos žmones, kurių ilgai ieškojote. Namie jausitės komfortiškai ir pakylėtai. Venkite nereikalingų diskusijų. Stenkitės tinkamai išsiaiškinti nesutarimus santykiuose su antrąja puse.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Stenkitės ir toliau tinkamai atlikti savo pareigas nepaisydami jokių aplinkybių. Galite turėti galimybių parodyti savo kūrybinius sugebėjimus ir išmokti naujų įgūdžių. Jūsų šeima jus gali palaikyti ir santykiai su kitais gali būti nuoširdūs. Neprisiimkite svetimų darbų ir tų darbų, kurių negalėsite atlikti laiku.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Palankus metas stengtis įgyvendinti savo planus. Galite sulaukti įvertinimo už savo pastangas. Ieškantys antrosios pusės gali užmegzti naujus santykius. Esantys santuokoje gali daugiau dėmesio skirti savo antrajai pusei. Jūsų poreikiai ir norai gali būti įgyvendinti. Daugiau dėmesio skirkite sveikam gyvenimo būdui.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Šią savaitę turėsite puikių galimybių efektyviai panaudoti savo kūrybinę energiją, tad pabandykite atlikti tas užduotis, kurių anksčiau nepavyko įveikti. Jūsų koncentracija ir santykiai su aukštesnes pareigas užimančiais asmenimis gali pagerėti. Stenkitės prasmingai praleisti laiką su savo artimaisiais.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Šią savaitę savo veikloje galite gauti naujų užsakymų ir pasiūlymų. Pagerės jūsų meilės santykiai. Stenkitės išlikti rūpestingi ir padėkite kitiems. Jeigu kur nors užstrigote, tai pasistenkite pakeisti aplinką, kad į tą situaciją galėtumėte pažiūrėti iš šono. Venkite konfliktų dėl menkniekių.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

00:21
28:48
19:57

Esports namai

Kiekvienas gali

Maistas

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką