Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 25d. 08:26

E.Gubino savaitės horoskopas sausio 25–31 d.: bus nelengva suprasti, kur tiesa, o kur – melas

Egidijus Gubinas Ypatingos
Laimos Gulbinienės nuotr. / Egidijus Gubinas

Šią savaitę Merkurijus trumpam aplankys Vandenio ženklą nuo sausio 25 iki vasario 3 dienos. Merkurijus susijęs su mūsų intelektu, todėl šiuo metu mus labiau domins neįprasta ir nestandartinė informacija.

Nuo sausio 30 dienos Merkurijus judės atgaline kryptimi, dėl to galėsime pabaigti anksčiau pradėtus darbus, ištaisyti klaidas ir surasti naujus problemų sprendimo būdus. Šiuo periodu būkite dėmesingi pirkdami buitinę techniką ir pasirašydami dokumentus.

Sausio 27 dieną Venera, kuri susijusi su jausmais, grožiu ir romantika, pereina į šaltą Ožiaragio ženklą. Tai reiškia, kad bus daugiau taisyklių ir mažiau jausmų, jausimės susikaustę. Tai geras laikas tvarkyti savo asmeninį gyvenimą ir pasigilinti į savo santykius.

Silpniausioje padėtyje dėl Saulės įtakos šią savaitę atsidurs Saturnas ir Jupiteris. Dėl Saturno iki sausio pabaigos galime jausti motyvacijos trūkumą darbe, nesutarimų su vyresniais žmonėmis, kantrybės ir disciplinos nebuvimą. Dėl Jupiterio silpnos padėties bus nelengva priimti išmintingus patarimus ir suprasti, kur tiesa, o kur – melas. Ne visada viskas gali vykti taip, kaip mes norėtumėme. Svarbiausia niekada nepraraskite optimizmo ir tikėjimo, būkite laimingi.

AVINAS

Šią savaitę turėsite įkvėpimo pradėti ką nors naujo. Būsite susitelkę į savo darbą. Jausitės energingi ir sulauksite pagyrimo. Jūsų pajamos gali padidėti. Pasistenkite su niekuo nesivelti į konfliktus, nes tai gali sukelti nepageidautinų problemų. Kontroliuokite savo pyktį ir daugiau laiko praleiskite gryname ore.

JAUTIS

Jūsų įtaka visuomenėje išaugs. Jausitės energingi ir optimistiški. Santuokiniame gyvenime patirsite džiaugsmingų akimirkų. Būsite vertinami šeimoje. Savaitė bus palanki meilės santykiams. Jaudinsitės dėl savo padidėjusių išlaidų, todėl planuokite jas atsakingai. Nedarykite ankstesnių klaidų, neviršykite greičio, neskubėkite priimdami svarbius sprendimus.

DVYNIAI

Šią savaitę norėsite labiau atsipalaiduoti ir daugiau laiko praleisti su šeima. Jums bus naudinga su kuo nors bendradarbiauti. Naudingų pasiūlymų gali sulaukti tie, kurių veikla susijusi su užsieniu. Suspėsite visus darbus padaryti laiku. Įveiksite sunkias užduotis, jausitės stiprūs bei motyvuoti. Neleiskite kitiems kištis į jūsų šeimyninius santykius ir visus klausimus aptarkite su savo sutuoktiniu.

VĖŽYS

Šią savaitę sulauksite pasisekimo konkursuose. Susipažinsite su svarbiais žmonėmis. Sulauksite palaikymo iš savo šeimos. Namuose vyraus draugiška atmosfera. Pasitikėsite savimi ir atliksite svarbius darbus. Stenkitės laikytis dienos režimo. Nepersidirbkite ir dažniau ieškokite balanso tarp darbo ir poilsio.

LIŪTAS

Šią savaitę stenkitės neviršyti savo įgaliojimų. Sulauksite įvertinimo už savo pastangas. Profesinėje srityje išliksite nusiteikę optimistiškai. Saugokite sveikatą nuo peršalimo. Nepraleiskite palankių galimybių ir neleiskite neigiamoms mintims daryti jums įtaką. Neabejokite savimi ir ieškokite įkvėpimo šaltinio, kad neprarastumėte pasitikėjimo savo jėgomis.

MERGELĖ

Jūsų sutuoktinis padės išspręsti daugelį jūsų problemų, dėl to jausitės laimingi. Darbe reikės daugiau stengtis, bet dėl to pagerinsite savo darbo kokybę. Sulauksite naudos iš verslo partnerių. Darbas bus rezultatyvus. Būsite aktyvūs ir įsitraukę į socialinį gyvenimą. Venkite kitiems atskleisti savo paslaptis.

SVARSTYKLĖS

Žmonės jus palaikys ir sulauksite pripažinimo. Naudos ir palankių sandėrių gaus dirbantys konsultavimo ir su finansais susijusiame versle. Stenkitės kuo geriau atlikti jums patikėtą darbą. Jeigu pasirašinėsite kokius nors dokumentus, tai atidžiai juos perskaitykite. Reguliariai mankštinkitės, tai padės jaustis energingesniems.

SKORPIONAS

Šią savaitę sugebėsite pabaigti anksčiau strigusius darbus. Jausitės fiziškai stiprūs ir energingi. Stengsitės kiekvieną darbą atlikti atsakingai. Kažkas gali jūsų darbui daryti neigiamą įtaką. Tačiau dėl to nepergyvenkite, tai laikina. Tiesiog būkite atidesni. Išlikite punktualūs ir pozityvūs.

ŠAULYS

Domėsitės dvasingumu ir saviugda. Jums gerai seksis veikla, susijusi su pardavimais ir užsieniu. Sulauksite palaikymo ir naudingų patarimų iš patyrusių žmonių. Jausitės labai energingi ir norintys daug padaryti. Tačiau nepamirškite tinkamai pailsėti. Rinkitės sveikesnį maistą ir pasirūpinkite savo sveikata.

OŽIARAGIS

Šią savaitę būsite emocingi bendravime, todėl pasistenkite savo emocijas kontroliuoti. Jūsų harmoningi veiksmai gali atnešti jums sėkmę. Skirkite antrajai pusei daugiau laiko ir jūsų santykiai pagerės. Stenkitės kontroliuotis savo emocijas. Daugiau bendraukite su išmintingais žmonėmis ir jūsų problemos išsispręs lengviau.

VANDENIS

Žmonės iš jūsų tikėsis daug, tad pasistenkite tinkamai atsakyti į jų lūkesčius. Visus sprendimus priimkite neskubėdami. Nepamirškite dažniau gerų žodžių pasakyti savo sutuoktiniui. Ramiai reaguokite į melagingus gandus ir informaciją. Palaikykite gerus santykius su savo artimaisiais. Išlikite motyvuoti ir įkvėpkite kitus.

ŽUVYS

Atliksite atsakingus darbus ir juos baigę jausitės labiau pasitikintys savimi. Būsite aktyvūs socialiniame gyvenime. Finansinė padėtis pagerės. Prasmingai praleisite laiką su savo šeimos nariais. Darbe venkite ginčų. Gerbkite pagyvenusius žmones. Neleiskite laiko beprasmiškai, būkite aktyvūs, sportuokite, medituokite ir rodykite pavyzdį kitiems.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką