Dabar populiaru
Publikuota: 2020 spalio 18d. 20:00

E.Gubino savaitės horoskopas – spalio 19–25 d.: komforto ir džiaugsmo trūkumas

Egidijus Gubinas Ypatingos
Mindauraphoto nuotr. / Egidijus Gubinas

Spalio 19 – vidutinė diena. Palankiausias dienos laikas Iki 11.37 valandos. Iki 11.37 valandos diena tinkama aktyviai veiklai, tvarkymuisi, švarinimuisi, žemės darbams, statybos darbams, sportui ir naujų rūbų debiutui.

Po 11.37 valandos prasideda devinta mėnulio para, todėl rekomenduojama nepradėti naujos veiklos ir būti dėmesingesniems, nes yra tendencija priimti neteisingus sprendimus. Pagal galimybes skirkite daugiau laiko pasivaikščiojimui, saviugdai, poilsiui ir jėgų atstatymui. Mėnulis Skorpione, tad nuotaika gali būti emocionali, intuityvi, noras filosofuoti ir domėtis mistika. Gali pasireikšti vienatvės jausmas.

Palankiausias dienos laikas 12.43–13.24 val. Šiuo metu palanku planuoti svarbius darbus. Nepalankus dienos laikas 09.13–10.30 val. Šiuo metu negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.

Spalio 20 – vidutinė diena. Diena tinkama aktyviai veiklai, atsiprašymui, konkurencijai, varžyboms, pavojingiems darbams, sveikatingumo procedūroms, jėgų atstatymui, sutaisyti sulūžusius daiktus, remontuoti automobilį, bet ne kažko naujo pradžiai. Antradienis Marso, kuris susijęs su pavojais ir nelaimingais atsitikimais, diena, todėl būkite atsargesni transporto spūstyse, saugokitės traumų ir venkite konfliktų. Mėnulis Skorpione, tad nuotaika gali būti emocionali, intuityvi, noras filosofuoti ir domėtis mistika. Gali pasireikšti vienatvės jausmas.

Palankiausias dienos laikas 12.43–13.24 val. Šiuo metu palanku planuoti svarbius darbus. Nepalankus dienos laikas 15.36–16.52 val. Šiuo metu negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.

Spalio 21 – energinga diena. Diena tinkama kovai, sutarčių nutraukimui ir aktyviai veiklai. Šiandien rekomenduojama nedaryti didelių pirkinių ir vengti kelionių. Diena intuityvi, galimi pranašiški ir aiškūs sapnai. Pasistenkite visus šios dienos įvykius priimti kaip Kūrėjo valią ir Jo meilę, pajausti dėkingumą Jam ir aplinkiniams. Mėnulis Šaulyje kartu su Jupiteriu, tad nuotaika gali būti dvasinga, nuoširdi ir gali norėtis atlikti gerus darbus.

Palankiausias dienos laikas 12.43–13.02 val. Šiuo metu palanku planuoti svarbius darbus. Nepalankus dienos laikas 13.03–14.19 val. Šiuo metu negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.

Spalio 22 – vidutinė diena. Diena tinkama varžyboms, darbams su cheminėmis medžiagomis, energingai ir rizikingai veiklai. Šiandien gali būti didesnis pavojus apsinuodyti, nelaimingiems atsitikimams, gaisrams ir apgaulėms. Rekomenduojama nesiskolinti pinigų ir būti atsargesniems kelyje. Ketvirtadienis Jupiterio diena, palanki tiems, kurie ugdosi sąmoningumą, jis suteikia stiprų intelektą, ryžtą ir pasitikėjimą. Dėl Veneros perėjimo į Mergelę diena nepalanki santuokai, romantiškoms kelionėms, svarbioms šventinėms ceremonijoms, parodoms ir dideliems pirkiniams. Mėnulis Šaulyje kartu su Jupiteriu, tad nuotaika gali būti dvasinga, nuoširdi ir gali norėtis atlikti gerus darbus.

Palankiausias dienos laikas 12.43–13.23 val. Šiuo metu palanku planuoti svarbius darbus. Nepalankus dienos laikas 14.18–15.33 val. Šiuo metu negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.

Spalio 23 – vidutinė diena. Diena tinkama susitaikymui, atsiprašymui, aukojimui, kūrybai ir rūpintis antrąja puse. Mėnulis Ožiaragyje kartu su Saturnu, tad nuotaika gali būti praktiška, lėta, disciplinuota ir gali kankinti vienatvės jausmas. Dėl Veneros perėjimo į Mergelę, diena nepalanki santuokai, romantiškoms kelionėms, svarbioms šventinėms ceremonijoms, parodoms ir dideliems pirkiniams.

Palankiausias dienos laikas 13.04–13.23 val. Šiuo metu palanku planuoti svarbius darbus. Nepalankus dienos laikas 11.48–13.03 val. Šiuo metu negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.

Šiandien Venera pereina į Mergelę iki lapkričio 16 dienos. Mergelė tai silpniausia Veneros padėtis, todėl šis laikotarpis nepalankus pramogoms, pramoginėms kelionėms ir dideliems pirkiniams. Galite pajausti gerų emocijų trūkumą, todėl reikės mokytis būti labiau pozityvesniems. Šiuo metu galime jausti komforto trūkumą, džiaugsmo trūkumą ir turėti mažiau finansinių galimybių. Galime daugiau analizuoti kitus, santykiuose pradėti matyti daugiau smulkmenų ir trūkumų, kurių anksčiau nematėme, todėl stenkitės nebūti priekabūs. Jeigu šiuo periodu pradėsite naujus santykius, tai galite sutikti partnerį, kuris bus priekabus, tačiau rūpestingas. Tai palankus metas laikytis askezių ir atsisakyti žalingų įpročių.

Spalio 24 – vidutinė diena. Šiandien pradėti darbai gali eitis negreitai ir reikalauti kantrybės. Diena tinkama askezėms, sveikatingumo procedūroms, jėgų atstatymui, poilsiui gamtoje, padėti žmonėms kurie gyvena vargingiau už mus, aukoti dvasingiems ir kilniems tikslams. Nerekomenduojama pradėti naujos veiklos ir naujų projektų. Mėnulis Ožiaragyje kartu su Saturnu, tad nuotaika gali būti praktiška, lėta, disciplinuota ir gali kankinti vienatvės jausmas.

Palankiausias dienos laikas 12.43–13.23 val. Šiuo metu palanku planuoti svarbius darbus. Nepalankus dienos laikas 10.35–11.49 val. Šiuo metu negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.

Spalio 25 – palanki diena. Diena tinkama šventinėms ceremonijoms, kelionėms, bendrauti su aukštas pareigas užimančiais žmonėmis, pabūti gamtoje, aktyviam poilsiui, sodo darbams, suplanuoti kitos savaitės darbus, susitikimui su draugais ir artimaisiais. Mėnulis Ožiaragyje kartu su Saturnu, tad nuotaika gali būti praktiška, lėta, disciplinuota ir gali kankinti vienatvės jausmas.

Palankiausias dienos laikas 11.43–12.22 val. Šiuo metu palanku planuoti svarbius darbus. Nepalankus dienos laikas 15.44–16.57 val. Šiuo metu negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.

E.Gubinas – profesionalus astrologas, lektorius, konsultantas gyvenimo klausimais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

30 geriausių restoranų

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką