Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 spalio 18d. 12:35

E.Gubino savaitės horoskopas – spalio 18–24 d.: gali padaugėti apribojimų

Egidijus Gubinas
Asmeninio archyvo nuotr. / Egidijus Gubinas
Šią savaitę gali tekti grįžti prie anksčiau atidėtų darbų ir peržiūrėti nepabaigtas užduotis. Jupiteris, kuris susijęs su sveikata, vaikais, švietimu, teisingumu ir finansais, grįžo iš savo atgalinio judėjimo ir bus silpniausioje padėtyje iki lapkričio 12 dienos.

Gali padaugėti apribojimų, apgaulių, sunkumų su finansais ir švietimu. Daugiau dėmesio skirkite savo vaikams, rūpinkitės savo ir savo artimųjų sveikata.

AVINAS

Šią savaitę galite gali atsinaujinti jūsų darbai ar projektai. Jums gali kilti gerų idėjų. Galite tikėtis finansinės naudos ir sulaukti palaikymo iš savo antrosios pusės. Venkite rizikos ir atsakomybės tose srityse, kuriose jums trūksta patirties. Daugiau laiko skirkite poilsiui ir dvasinei praktikai.

JAUTIS

Šią savaitę jūsų reputacija gali pagerėti. Seksis dirbantiems kūrybinėse ir meno srityse. Galite tikėtis gauti norimą rezultatą versle. Sutiksite savo senus draugus. Sulauksite palaikymo iš savo gyvenimo partnerio. Jūsų išlaidos gali padidėti. Skirkite daugiau dėmesio savo sveikatai ir sportui.

DVYNIAI

Jūsų pasitikėjimas savimi gali išaugti. Galite būti kruopštūs, efektyvūs ir savo veikloje pasiekti norimo rezultato. Domėsitės, kaip geriau atlikti savo darbus ir jums patikėtas svarbias užduotis. Sulauksite palaikymo iš antrosios pusės. Atidžiai tvarkykite reikalus, susijusius su dokumentais.

VĖŽYS

Galite gauti naujų darbo pasiūlymų. Jūsų norai gali išaugti. Tie, kurių veikla susijusi su prekyba, galite tikėtis pelno. Skirkite daugiau dėmesio darbui, elkitės išmaniai ir inovatyviai. Būkite nuoširdūs pokalbiuose su savo antrąja puse. Venkite skolintis. Daugiau dėmesio skirkite savo sveikatai ir sveikam gyvenimo būdui.

LIŪTAS

Jūsų darbe gali vyrauti draugiška atmosfera. Galite sulaukti daugiau pagarbos iš savo vadovo. Seksis dirbantiems kūrybinėse srityse. Galite susidurti su sunkumais, bet juos įveikti. Būsite nusiteikę romantiškai. Būkite atidūs tvarkydami finansinius reikalus. Klausykite išmintingų patarimų.

MERGELĖ

Galite tikėtis gauti norimą rezultatą savo darbe. Jūsų santykiai su draugais ir kolegomis gali pagerėti. Galite gauti naudos iš anksčiau atliktų darbų. Nedalinkite patarimų tiems, kurie jūsų nieko neklausia. Stenkitės įsiklausyti į savo vidinį balsą, pagal jį veikti ir tada jausite vidinę ramybę.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę galite tikėtis sėkmės savo veikloje, sužinoti kažką naujo ir tai pritaikyti. Jūsų santykiai su žmonėmis pagerės. Seksis dirbantiems pardavimų srityje. Klausimuose, susijusiuose su finansais, rasite atsakymus. Galite sužinoti jums naudingos informacijos. Geras laikas atsikratyti žalingų įpročių.

SKORPIONAS

Šią savaitę galite tikėtis finansinės naudos. Galite turėti jaukių pasisėdėjimų su savo artimaisiais ir draugais. Tikėtina, kad sutiksite tuos žmones, kurių ilgai ieškojote. Galite sulaukti gerų žodžių iš savo sutuoktinio. Palaikykite draugiškus santykius su savo vaikais, įsiklausykite į jų norus.

ŠAULYS

Jei turite klausimų, į kuriuos nerandate atsakymų, tai būtinai pasikonsultuokite su žinovais. Galite turėti galimybių parodyti savo sugebėjimus. Ieškantys darbo gali sulaukti naudingų pasiūlymų. Gali tekti pabaigti anksčiau nebaigtus darbus. Venkite dalintis savo problemomis su nepažįstamais žmonėmis.

OŽIARAGIS

Galite sulaukti įvertinimo už savo dosnumą. Ieškantys antrosios pusės gali užmegzti naujus santykius. Esantys santuokoje daugiau dėmesio skirkite savo antrajai pusei. Sugebėsite išspręsti sudėtingas užduotis. Geriausios dienos gali būti antroje savaitės pusėje. Daugiau dėmesio skirkite sveikai mitybai.

VANDENIS

Šią savaitę galite turėti galimybių efektyviai panaudoti savo kūrybinę energiją ir labiau savimi pasitikėsite. Pabandykite atlikti tas užduotis, kurių anksčiau nepavyko įveikti. Rūpinkitės savo šeima ir antrąja puse, stenkitės prasmingai praleisite laiką kartu ir būkite dėmesingi savo artimiesiems.

ŽUVYS

Šią savaitę labiau susidomėsite dvasinėmis praktikomis. Veikloje galite gauti naujų užsakymų ir pasiūlymų. Stenkitės išlikti rūpestingi jums patikėtose pareigose. Jūsų išlaidos gali padidėti. Daugiau laiko praleiskite su savo artimais žmonėmis ir skirkite tinkamą dėmesį savo vaikams.

Egidijus Gubinas – gubinas.lt

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

OfiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

Video

03:08
07:33
00:20

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką