Dabar populiaru
Publikuota: 2020 spalio 25d. 20:02

E.Gubino savaitės horoskopas – spalio 26–lapkričio 1 d.: laikas likimo pokyčiams

Egidijus Gubinas Ypatingos
Asmeninio albumo nuotr. / Egidijus Gubinas

Spalio 26 – vidutinė diena. Diena tinkama darbams susijusiems su namais, žeme, dokumentų tvarkymu, bendradarbiavimu, kūrybai ir apmąstymams.

Šiandien – 11 mėnulio para – kada palanku laikytis pasninko, tačiau rekomenduojama tai daryti rytoj. Šią dieną skirkite daugiau laiko pasivaikščiojimui. Mėnulis Vandenyje, tad nuotaika gali būti nuolanki, filosofiška, dvasinga ir gali pasireikšti noras padėti kitiems. Saulės ir Mėnulio padėtis šiandien susijusi augimu, kilimu, didėjimu, tada palanku užsiimti tuo, kas padėtų augti kaip asmenybei ir žmogui.

Palankiausias dienos laikas 11.43–12.22 val. Šiuo metu palanku planuoti svarbius darbus. Nepalankus dienos laikas 8.24–9.37 val. Šiuo metu negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.

Spalio 27 – diena, kai galime keisti savo likimą. Šiandien palanki diena pasninkui, organizmo valymui, nes mėnulio įtaka sveikatai yra pati nepalankiausia, todėl tai geras metas duoti kūnui daugiau poilsio. Pagal galimybes rekomenduojama svarbius darbus atidėti kitai dienai. Senovės raštuose teigiama, kas šiandien laikosi pasninko ir užsiima dvasine praktika, gali pakeisti savo likimą į geresnę pusę. Priklausomai nuo savo norų, dėka askezių galite pagerinti savo materialinę padėtį arba gauti dvasinę naudą.

Šią dieną vertėtų daugiau laiko skirti susikaupimui, meditacijai, maldai, saviugdai ar sąmoningumo ugdymui. Pasninko nenutraukia šie produktai: visi vaisiai ir riešutai, bei aliejai spausti iš riešutų. Saulėgrąžų aliejus ir sviestas. Daržovės – bulvės, moliūgas, agurkai, cukinija ir ridikai, taip pat avokadas, citrina, alyvuogės, kokoso riešutas, grikiai, cukrus ir pieno produktai. Rekomenduojami prieskoniai: juodieji pipirai, šviežias imbieras ir druska. Pasninką galima nutraukti kitą dieną, dviejų valandų laikotarpiu po saulėtekio suvalgius grūdinių produktų.

Palankiausias dienos laikas 11.43–12.22 val. Šiuo metu palanku planuoti svarbius darbus. Nepalankus dienos laikas 14.28–15.40 val. Šiuo metu negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.

Spalio 28 – palanki diena. Diena tinkama pradėti kažką svarbaus, įsikelti į naują būstą, prisiimti įsipareigojimus, statybos darbų pradžiai, ištesėti duotus pažadus, draugystės pradžiai, naujų rūbų ir papuošalų debiutui. Šiandien palankus metas bendravimui, susitikimui su draugais, pranešimams ir viešoms publikacijoms. Mėnulis Žuvyse, tad nuotaika gali būti dvasinga, jautri ir abejinga. Gali norėtis romantikos, svajoti, užsiimti labdara ir dalintis gėriu su kitais.

Palankiausias dienos laikas 11.43–12.02 val. Šiuo metu palanku planuoti svarbius darbus. Nepalankus dienos laikas 12.03–13.15 val. Šiuo metu negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.

Spalio 29 – palanki diena. Palankiausias dienos laikas iki 12.45 val., po to prasideda 9 mėnulio para, kuri reiškia tuščias rankas. Iki 12.45 val. diena tinkama kelionės pradžiai, svarbiems darbams, ištesėti duotus pažadus, naujų rūbų ir papuošalų debiutui. Mėnulis turi Marso įtakos, todėl gali būti dažnesni pykčio proveržiai, konfliktai su antrąja puse, todėl būkite pakantesni. Mėnulis Žuvyse, tad nuotaika gali būti dvasinga, jautri ir abejinga. Gali norėtis romantikos, svajoti, užsiimti labdara ir dalintis gėriu su kitais.

Palankiausias dienos laikas 11.43–12.22 val. Šiuo metu palanku planuoti svarbius darbus. Nepalankus dienos laikas 13.14–14.26 val. Šiuo metu negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.

Spalio 30 – vidutinė diena. Diena nepalanki kažko naujo ar svarbių darbų pradžiai. Šiandien gali padidėti emocinis nestabilumas ir būti dažnesni nuotaikos pokyčiai. Penktadienį palanku dovanoti gėles, labiau rūpintis antrąja puse ir gaminti saldumynus. Mėnulis turi Marso įtakos, todėl gali būti dažnesni pykčio proveržiai, konfliktai su antrąja puse, todėl būkite pakantesni. Mėnulis Avine, tad nuotaika gali būti energinga, originali, drąsi ir šiek tiek agresyvi. Gali jaustis padidėjęs entuziazmas, azartas ir noras keliauti.

Palankiausias dienos laikas 12.03–12.21 val. Šiuo metu palanku planuoti svarbius darbus. Nepalankus dienos laikas 10.51–12.02 val. Šiuo metu negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.

Spalio 31 – pilnatis Avino ženkle. Ši pilnatis gali suteikti norą daryti pokyčius savo gyvenime ir išbandyti kažką naujo. Gali jaustis padidėjęs impulsyvumas, emocionalumas ir neadekvatus elgesys. Pasistenkite kontroliuoti savo emocijas, o jei nepavyksta, tuomet atlikite kokius nors fizinius pratimus arba pasivaikščiokite, kad jaustumėtės ramesni.

Dieną rekomenduojama praleisti ramiai, atsipalaiduoti, užsiimti joga ir pabūti gamtoje. Gera diena atsikratyti nereikalingų ir nebenaudojamų daiktų. Geras laikas pagalvoti apie savo vaidmenį šiame gyvenime, tikslus ir gyvenimo prasmę.

Palankiausias dienos laikas 11.44–12.21 val. Šiuo metu palanku planuoti svarbius darbus. Nepalankus dienos laikas 9.41–10.52 val. Šiuo metu negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.

Lapkričio 1 – vidutinė diena. Diena tinkama pabūti gamtoje, aktyviam poilsiui, sodo darbams, suplanuoti kitos savaitės darbus, susitikimui su draugais ir artimaisiais. Šiandien nerekomenduojama pradėti kažką naujo, svarbaus, yra didesni pavojus apsinuodyti, nelaimingiems atsitikimams, gaisrams ir apgaulėms, todėl būkite dėmesingi.

Nepalanki diena kelionėms ir skolintis pinigų. Mėnulis Avine, tad nuotaika gali būti energinga, originali, drąsi ir šiek tiek agresyvi. Gali jaustis padidėjęs entuziazmas, azartas ir noras keliauti.

Palankiausias dienos laikas 11.44–12.21 val. Šiuo metu palanku planuoti svarbius darbus. Nepalankus dienos laikas 15.32–16.42 val. Šiuo metu negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.

E.Gubinas – profesionalus astrologas, lektorius, konsultantas gyvenimo klausimais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

30 geriausių restoranų

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką