Dabar populiaru
Publikuota: 2020 spalio 1d. 09:51

E.Gubino spalio mėnesio horoskopas: prisisekite saugos diržus – laukia pokyčiai

Egidijus Gubinas Ypatingos
Laimos Gulbinienės nuotr. / Egidijus Gubinas

Planetos – tai tarsi laikrodžio rodyklės, parodančios, kada ir kokie pokyčiai gali įvykti mūsų gyvenime. Planetos, atsakingos už energiją, judėjimą ir aktyvumą, yra Marsas ir Saulė. Marsas visą spalį judės atgaline kryptimi, todėl galime jausti mažiau ryžto, valios ir noro daryti kokius nors išorinius pasiekimus. Saulė, kuri yra atsakinga už pasitikėjimą ir entuziazmą, antroje spalio pusėje pereis į silpniausią savo ženklą Svarstykles, dėl to galime pradėti labiau abejoti ir jaustis silpnesni.

Merkurijaus planeta, kuri yra atsakinga už mūsų intelektą, didžiąją spalio dalį irgi judės atgaline kryptimi, todėl mums gali trūkti mentalinės energijos. Venera didžiąją spalio dalį bus Liūte, dėl to galime jaustis romantiški, norėti dėmesio, išlaidauti, tačiau vertėtų susilaikyti nuo didelių pagundų.

Jupiteris, kuris atsako už sėkmę, įkvėpimą ir žinojimą, išliks savo Šaulio ženkle ir suteiks mums tikėjimo. O Saturnas, kuris yra atsakingas už kantrybę, irgi liks savo ženkle Ožiaragyje, kas padės mums įveikti gyvenimo išbandymus.

Spalis ne pats palankiausias laikas išoriniams gyvenimo pokyčiams, bet tai geras laikas atsigręžti į savo vidų. Būna laikas, kai reikia judėti, siekti, būti aktyviam, rodyti iniciatyvą, o būna, kai vertėtų pažvelgti į save. Mūsų išorinis gyvenimas – tai mūsų vidaus atspindys. Mūsų vidus – tai mūsų ydos, norai, išgyvenimai, įpročiai, charakteris ir ryšys su Kūrėju. Dabar pats metas tam skirti daugiau savo laiko.

Nuo spalio pabaigos Lietuvoje galime pradėti jausti sunkėjančią ekonominę situaciją. Tai gali tęstis iki 2021 metų vasario vidurio. Šiuo metu ekonomines problemas gali pajausti daugelis žmonių. Gali padaugėti bankrotų, pasunkėti situacijos, susijusios su virusais ir bendrai galime pajausti visos situacijos pablogėjimą.

Panaši astrologinė situacija jau buvo šiais metais nuo kovo iki gegužės pabaigos, dėl ko atsirado koronavirusas ir ekonominės problemos, kurių pasekmės jaučiamos iki šiol. Nepalanki situacija Lietuvoje ir pasaulyje gali tęstis iki balandžio pradžios. Šiuo nepalankiu periodu gali kilti kainos, atsirasti problemos su virusais, dažnai keistis įvairių kompanijų vadovybė, užsidarinėti įmonės, vykti įvairios manipuliacijos, apgaulės ir dirbtinai sukeltos problemos. Tačiau mūsų šalyje situacija gali kiek palengvėti nuo 2021 vasario vidurio iki 2021 birželio vidurio.

Tuo metu galime sulaukti daugiau pagalbos iš užsienio arba prie pagerėjimo šalyje gali prisidėti su užsieniu susiję žmonės. Tačiau nuo 2021 birželio pabaigos vėl galime pajausti ekonominį pablogėjimą. Gera žinia ta, kaip viskas turi pradžią ir pabaigą, taigi ir ši nepalanki ekonominė situacija baigsis. Nuo 2021 lapkričio viskas gali vėl pradėti gerėti ir judėti į palankią pusę. Tad iki tol vertėtų po truputį ruoštis pokyčiams ir stiprinti save.

Mes gyvename laikotarpiu, kai trūksta pastovumo, todėl nepriklausomai nuo pokyčių išorėje labai svarbu ugdyti ir savo sąmoningumą. Kuo žmogus sąmoningesnis, tuo labiau jis supranta, kad gyvenimas nepastovus kaip upės srovė. Mūsų laimė, kaip ir kančia, nepastovi. Ji tai pasirodo, tai vėl išnyksta, pastoviai keičiasi kaip metų laikai. Jeigu sieksime tapti sąmoningesni, tai visus gyvenimo išbandymus bus praeiti lengviau. Jau daug ką išgyvenome, išgyvensime ir tai.

P. S. Datos skiriasi nuo įprastų, tačiau čia nėra klaidos, nes prognozės ir rekomendacijos atliktos pagal senovės astrologijos skaičiavimus, kokiame žvaigždyne būna Saulė nurodytu metu.

Avinas
nuo balandžio 14 d. iki gegužės 13 d.

Spalio pradžia jums gali atnešti daug gerų emocijų ir pozityvių akimirkų. Vėliau gali būti tam tikrų pokyčių jūsų gyvenime, tačiau viskas išsispręs, jei veiksite ir nestovėsite vietoje. Būkite atidesni vairuodami, neatitolkite nuo savo tikslų ir tinkamai pasirūpinkite savo tėvais.

Karjera: Savo karjeroje galite tikėtis padaryti pažangą. Galite galvoti pakeisti darbą. Jei užsiimate verslu, tai gali būti šiek tiek kliūčių, kurios pakeis jūsų planus.

Finansai: Vertėtų vengti rizikingų investicijų. Šį mėnesį gali būti daugiau išlaidų nei pajamų.

Santykiai: Santykiuose jums gali tekti dėti daugiau pastangų. Galite nusiminti dėl savo antrosios pusės. Pasidomėkite labiau, ką galite padaryti, kad santykiai taptų geresni.

Sveikata: Šį mėnesį gali tekti lankytis gydymo įstaigose, tad pasistenkite labiau saugoti savo sveikatą.

Palankios mėnesio dienos: 3, 4, 9, 14, 15, 17, 22, 24, 26 ir 31.

Nepalankios mėnesio dienos: 1, 2, 11, 12, 19, 20, 27 ir 28.

Jautis
nuo gegužės 14 d. iki birželio 13 d.

Šį mėnesį gali būti galimybės išpildyti savo norus. Galite jausti padidėjusį pasitikėjimą savimi ir susilaukti pagarbos iš kitų. Vertėtų laikytis atokiau nuo blogų žmonių kompanijos.

Karjera: Galite pabaigti anksčiau pradėtus darbus ir projektus. Darbo srityje turėtų būti gana aktyvus laikotarpis.

Finansai: Pirmoje mėnesio pusėje galite tikėtis finansų padidėjimo. Ten, kur anksčiau patyrėte finansinius nuostolius, šį mėnesį gali būti pelno.

Santykiai: Šeimoje galite jausti daugiau meilės ir šiltų santykių. Šį mėnesį vertėtų susilaikyti nuo skubotų sprendimų santykių srityje.

Sveikata: Spalį labiau rūpinkitės savimi ir savo sveikata. Jus gali kamuoti nugaros ir kojų skausmai.

Palankios mėnesio dienos: 1, 2, 5, 6, 11, 16, 19, 25 ir 28.

Nepalankios mėnesio dienos: 3, 8, 9, 12, 21, 23, 30 ir 31.

Dvyniai
nuo birželio 14 d. iki liepos 15 d.

Spalį galite jausti nemažai įtampos. Nepasiduokite negatyvioms mintims, labiau pasidomėkite praktikomis, kurios ramintų jūsų protą. Vertėtų patikrinti savo transporto priemonės būklę, kad kelionėje nereikėtų patirti nepatogumų. Stenkitės būti malonūs ir mandagūs su vyresniais žmonėmis. Iškilusias diskusijas stenkitės spręskite taikiu būdu.

Karjera: Pirmoje mėnesio pusėje jūsų pastangos gali būti sėkmingos. Galite pasitikėti savimi ir lengvai atlikti jums patikėtus darbus. Versle galite tikėtis pagalbos iš savo draugų.

Finansai: Galite gauti naudingų pasiūlymų, kurie ateityje padės padidinti jūsų pajamas. Dabar ne pats tinkamiausias laikas daug išlaidauti, todėl prieš planuodami didesnius pirkinius viską gerai apgalvokite.

Santykiai: Galite būti nusiteikę romantiškai. Dabar palankus metas pradėti naujus santykius arba pagerinti esamus.

Sveikata: Gali varginti su dantimis susijusios problemos ir nemiga. Stiprinkite savo imuninę sistemą. Stenkitės vartoti sveiką maistą ir laikytis dienos režimo, anksčiau eiti miegoti ir anksčiau keltis.

Palankios mėnesio dienos: 2, 4, 8, 13, 16, 19, 22 ir 30.

Nepalankios mėnesio dienos: 5, 6, 10, 14, 15, 23 ir 28.

Vėžys
nuo liepos 16 d. iki rugpjūčio 15 d.

Šį mėnesį galite būti nusiteikę pakiliai ir entuziastingai. Nepraleiskite progos pasimokyti arba sužinoti daugiau apie savo profesiją, save ir jus supančia aplinką. Galite tikėtis susilaukti pagarbos iš aplinkinių.

Karjera: Savo srities specialistai gali tikėtis paaukštinimo arba pripažinimo. Dirbantiems vadovavimo srityje gali tektis spręsti įvairius darbo klausimus su savo pavaldiniais, tad stenkitės išlikti ramūs.

Finansai: Galite tikėtis finansų pagausėjimo. Gali būti galimybės pabaigti anksčiau pradėtus sandėrius, kurie bus pelningi.

Santykiai: Prieš priimdami svarbius sprendimus, aptarkite viską su savo sutuoktiniu. Iš savo gyvenimo partnerio galite tikėtis palaikymo. Jei kils nesutarimų, sprendimus priimkite tik viską gerai apgalvoję.

Sveikata: Galite jausti įtampą, karščiavimą ir padidėjusį nervingumą. Pasistenkite darbą suderinti taip, kad liktų laiko pailsėti.

Palankios mėnesio dienos: 4, 5, 6, 10, 15, 22, 24 ir 31.

Nepalankios mėnesio dienos: 1, 7, 9, 12, 16, 18, 25 ir 30.

Liūtas
nuo rugpjūčio 16 d. iki rugsėjo 15 d.

Spalį galite tikėtis palaikymo iš vadovų ar kitų asmenų, užimančių svarbias pareigas. Atkreipkite dėmesį į savo tėvo patarimus, jie gali būti naudingi. Daugiau pasitikėjimo savimi turėsite primoje mėnesio pusėje. Daugiau laiko skirkite savo vaikams. Ieškokite jus įkvepiančių knygų, žmonių ir idėjų.

Karjera: Sėkmės gali tikėtis tie, kurių veikla susijusi su rašymu. Taip pat sėkmė gali aplankyti tuos, kurių veikla susijusi su užsieniu.

Finansai: Jūsų pajamos gali išlikti stabilios.

Santykiai: Nepamirškite daugiau bendrauti su savo sutuoktiniu. Kartais gali tekti pakentėti antrosios pusės charakterio trūkumus, kas ir jums suteiks šansą labiau pasidomėti santykių psichologija.

Sveikata: Galite įveikti sveikatos problemas dėl savo pastangų ir atkaklumo. Saugokitės peršalimo ir vėjuotų orų.

Palankios mėnesio dienos: 5, 8, 13, 16, 22, 24 ir 26.

Nepalankios mėnesio dienos: 1, 2, 3, 10, 15, 19, 28 ir 30.

Mergelė
nuo rugsėjo 16 d. iki spalio 16 d.

Šis mėnuo jums gali būti aktyvus metas. Galite nemažai pergyventi dėl rezultatų, kuriuos tikitės gauti. Pasistenkite visur vadovautis žmogiškais principais, morale, teisingumu ir tuomet reikės dėl visko išgyventi mažiau. Tikrai viską gausite, ko nusipelnėte, todėl dėmesį labiau kreipkite į savo veiksmus ir pastangas.

Karjera: Galite tikėtis įvertinimo ir pripažinimo už savo darbus. Jūsų lūkesčiai gali būti pateisinti.

Finansai: Šį mėnesį galite tikėtis gauti finansinę grąžą iš ankstesnių savo investicijų.

Santykiai: Gali tekti dažniau ieškoti kompromiso dėl abiejų norų. Atminkite, kad normalu, kad jūsų norai skiriasi ir pats noras ieškoti bendrumo daug geriau, nei tiesiog nepasitenkinti ir nedėti jokių pastangų.

Sveikata: Dėl bereikalingų rūpesčių galite dažniau jausti stresą. Paieškokite priežasčių savo elgesyje, ar tikrai verta jaudintis, dėl ko jaudinatės. Jei ilgai nesitikrinote sveikatos, geras laikas tai padaryti.

Palankios mėnesio dienos: 2, 5, 8, 11, 14, 19 ir 26.

Nepalankios mėnesio dienos: 3, 4, 12, 16, 21 ir 30.

Svarstyklės
nuo spalio 17 d. iki lapkričio 15 d.

Spalį galite jausti padidėjusią įtampą. Vertėtų nedaryti skubotų sprendimų. Būkite apdairesni kelyje ir neskubėkite. Domėkitės filosofija, psichologija ir savęs pažinimu. Pasirūpinkite savo mamos sveikata ir nepamirškite jos prašymų.

Karjera: Gali sektis tiems, kurių veikla susijusi su užsieniu, rūbais ir grožio prekėmis. Svarbius sprendimus darykite neskubėdami, verčiau pasitarkite su savo srities specialistais, jei jūsų sprendimai jums kelia daug abejonių.

Finansai: Vertėtų neskubėti su didelėmis investicijomis. Prieš planuojant dideles išlaidas vertėtų viską gerai apsvarstyti, ar tai nepakenks jūsų šeimos biudžetui.

Santykiai: Jūsų santuokiniai santykiai gali sukelti stresą ir nerimą. Ginčus stenkitės spręsti nusiraminę. Priekaištus ir neigiamus žodžius sakykite tik viską gerai apgalvoję.

Sveikata: Gali tekti labiau rūpinti savo sveikata. Jau dabar vertėtų po truputį atsisakyti nesveiko maisto ir keisti mitybos įpročius.

Palankios mėnesio dienos: 1, 4, 11, 13, 16, 21, 22, 27 ir 31.

Nepalankios mėnesio dienos: 5, 6, 8, 14, 20, 24 ir 26.

Skorpionas
nuo lapkričio 16 d. iki gruodžio 14 d.

Šį mėnesį jums svarbius darbus vertėtų atlikti pirmoje mėnesio pusėje. Stenkitės kuo dažniau būti pozityvesnėje aplinkoje. Galite sulaukti nemalonių pasisakymų iš savo priešų, tad būkite tam pasiruošę ir nesijaudinkite. Taip pat neskubėkite dalytis savo jausmais su svetimais žmonėmis.

Karjera: Darbe galite jausti padidėjusią įtampą, bet tai praeis. Kartais reikia pakentėti, bet per tai įgyjama nauja patirtis, jei į viską žiūrėsite kaip į gyvenimo pamokas.

Finansai: Dabar ne pats tinkamiausias metas didelėms išlaidoms. Planuokite savo pirkinius ir neskubėkite su ilgalaikiais įsipareigojimais.

Santykiai: Negailėkite dėmesio savo šeimai. Praleiskite daugiau įsimintinų akimirkų su savo antrąja puse. Dėl savo dėmesio iš antrosios pusės galite susilaukti palaikymo, kurio šį mėnesį jums tikrai reikės.

Sveikata: Jus gali varginti skrandžio problemos. Labiau atkreipkite dėmesį į savo mitybą, gal būtų verta kažko atsisakyti.

Palankios mėnesio dienos: 3, 5, 6, 12, 13, 19, 23, 24 ir 31.

Nepalankios mėnesio dienos: 1, 7, 8, 16, 17, 21, 25 ir 29.

Šaulys
nuo gruodžio 15 d. iki sausio 13 d.

Šį mėnesį sėkmė gali būti jūsų pusėje. Tai palankus metas įgyvendinti savo planus. Galite sutikti žmonių, kurie jums padės. Nepraleiskite pro ausis išmintingų žmonių patarimų. Turėtumėte pasistengti nustoti nerimauti dėl savo socialinio įvaizdžio ir reputacijos. Nebijokite būti savimi. Venkite didelių kelionių.

Karjera: Galite gauti naujų pasiūlymų. Tai palankus mėnuo pradėti kokius nors pokyčius savo veikloje.

Finansai: Jūsų finansinė padėtis šį mėnesį gali išlikti stabili. Galite tikėtis papildomų pajamų iš daiktų pardavimo.

Santykiai: Gali kilti nesutarimų dėl norų pildymo. Galite jaustis nepakankamai gerbiami. Pasistenkite susidėlioti viską taip, kad tikrosios vertybės būti svarbiausios.

Sveikata: Jus gali varginti problemos, susijusios su krūtinės sritimi. Jeigu jaučiate, kad tai tęsiasi ilgai, vertėtų apsilankyti pas specialistą.

Palankios mėnesio dienos: 5, 6, 9, 14, 15, 16, 22 ir 26.

Nepalankios mėnesio dienos: 1, 3, 10, 12, 19, 24, 28 ir 30.

Ožiaragis
nuo sausio 14 d. iki vasario 12 d.

Spalį turėtumėte įveikti visas jums iškilusias kliūtis. Galite tikėtis naujų galimybių savo gyvenime. Nepamirškite gerbti kitų požiūrio, jausmų ir stenkitės kontroliuoti savo pavydą. Venkite painių situacijų ir neaiškių pasiūlymų. Geras laikas aplankyti piligrimines vietas.

Karjera: Darbe gali išlikti gera atmosfera ir galite tikėtis kitų palaikymo. Šį mėnesį gali būti daug veiklos, įtampos, tačiau už tai galite tikėtis gauti ir tinkamą atlygį.

Finansai: Finansai priklausys nuo jūsų pastangų. Elkitės apdairiai ir planuokite savo išlaidas.

Santykiai: Santykiuose gali vyrauti harmonija ir šilta atmosfera. Nepamirškite pradžiuginti antrosios pusės gėlėmis ar mėgstamu patiekalu.

Sveikata: Pasisaugokite sezoninių peršalimų.

Palankios mėnesio dienos: 1, 2, 8, 10, 11, 16, 17, 19, 20, 23 ir 28.

Nepalankios mėnesio dienos: 3, 12, 13, 21, 22 ir 30.

Vandenis
nuo vasario 13 d. iki kovo 13 d.

Šį mėnesį galite jausti nerimą, saugumo trūkumą, tad sekite, kokią informaciją pastoviai skaitote, klausote ir su kuo bendraujate. Jeigu pakeisite informacijos šaltinius į pozityvesnius, tai ir būsena gali pasikeisti. Nevenkite saikingo optimizmo.

Karjera: Šį mėnesį gali tekti labiau pasistengti dirbantiems administracinėse srityse. Gali būti ne taip lengva gauti norimą rezultatą, bet tai laikina.

Finansai: Kontroliuokite savo išlaidas, planuokite pirkinius ir finansinė padėtis turėtų išlikti stabili.

Santykiai: Galite tikėtis malonių staigmenų iš savo antrosios pusės. Kartu praleiskite daugiau laiko ir aplankykite kultūrines vietas.

Sveikata: Sveikatos būklė turėtų išlikti stabili. Daugiau judėkite, vaikščiokite ir išlikite aktyvūs.

Palankios mėnesio dienos: 3, 4, 8, 12, 17, 18, 21 ir 26.

Nepalankios mėnesio dienos: 1, 2, 5, 16, 23, 24 ir 28.

Žuvys
nuo kovo 14 d. iki balandžio 13 d.

Daugiau energijos galite turėti pirmoje mėnesio pusėje. Galite tikėtis susilaukti pagarbos. Derėtų vengti grubaus bendravimo, ypač savo darbo vietoje. Dėl savo intelekto visada visas situacijas galite išspręsti taikiai, tad to būtinai nepamirškite.

Karjera: Gerų rezultatų gali tikėtis dirbantys transporto ir informacijos srityse, taip pat konsultantai ir mokytojai.

Finansai: Dėl bendradarbiavimo ar pasiūlymo bendradarbiauti galite tikėtis papildomų pajamų. Daugiausia išlaidų šį mėnesį gali būti šeimos reikmėms.

Santykiai: Santykiuose gali tekti spręsti kasdienius ir buitinius klausimus. Pasistenkite atsiminti, kad vyro ir moters požiūris į buitį dažniausiai yra skirtingas, čia visada reikia ieškoti kompromiso.

Sveikata: Sveikatos būklė turėtų išlikti stabili. Labiau derėtų pasaugoti save nuo sezoninių ligų antroje mėnesio pusėje.

Palankios mėnesio dienos: 2, 5, 6, 14, 22, 24, 28 ir 29.

Nepalankios mėnesio dienos: 3, 4, 9, 16, 25, 30 ir 31.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

34:08
10:00
05:09

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką