Dabar populiaru
Publikuota: 2020 sausio 15d. 13:54

Egidijaus Gubino horoskopas sausio 15–22 d.: palankus laikas savirealizacijai

Egidijus Gubinas Ypatingos
Asmeninio albumo nuotr. / Egidijus Gubinas

Sausio 15 dieną galimi pranašiški ir aiškūs sapnai. Diena tinkama pirkimui, pardavimui, verslo susitikimams, bendravimui, susitikimams su draugais, pranešimams, publikacijoms, draugystės pradžiai,  įkurtuvėms, spręsti klausimus su vadovybe, naujų rūbų apsivilkimui, šventinėms ceremonijoms ir labdarai. Diena nepalanki pinigų skolinimui ir bendravimui su priešais. Šiandien stenkitės pajausti dėkingumą likimui ir aplinkiniams.

Palankiausias dienos laikas 12.13–12.44 val. Šiuo metu visi pradėti darbai gali tikėtis sėkmės. Nepalankus dienos laikas 12.28–13.27 val. Šiuo metu negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.

Sausio 16 – išminties ir žinių diena. Diena tinkama mokytis, pirkiniams, sveikatingumo praktikoms, naujų rūbų apsivilkimui, naujų papuošalų užsidėjimui, veiklai susijusiai su transporto priemonėmis, kūrybai, rankdarbiams, pramogoms, sandoriams, plaukų kirpimui ir kelionėms. Diena nepalanki organizacinei veiklai. Šiandien stenkitės sekti savo kalbą ir venkite melo..

Palankiausias dienos laikas 12.12–12.27 val. Šiuo metu visi pradėti darbai gali tikėtis sėkmės. Nepalankus dienos laikas 13.28–14.28 val. Šiuo metu negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.

Sausio 17 – džiaugsmo, laimės, meilės, kūrybos ir grožio diena. Diena tinkama pirkti papuošalus, rūbus, gražius daiktus, rūpintis antrąja puse, dovanoti gėles, eiti į svečius, priimti svečius, kelionėms, sportui, šventėms, susitaikymui, gaminti saldumynus, remontui, interjero dizainui ir rankdarbiams. Diena nepalanki liūdesiui ir vienatvei. Šiandien stenkitės daugiau šypsotis, nes šypsena niekada neišeina iš mados.

Palankiausias dienos laikas 12.13–12.45 val. Šiuo metu visi pradėti darbai gali tikėtis sėkmės. Nepalankus dienos laikas 11.29–12.12 val. Šiuo metu negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.

Sausio 18 dieną nepradėkite naujos veiklos ir naujų projektų. Diena tinkama jėgų atstatymui, sportui, susikaupimui, savianalizei ir sveikatingumo procedūroms. Diena nepalanki kovai, konfliktams ir jausmų proveržiui. Šiandien palanku padėti žmonėms, kurie gyvena vargingiau už mus, aukoti dvasingiems ir kilniems tikslams.

Palankiausias dienos laikas 12.13–12.45 val. Šiuo metu visi pradėti darbai gali tikėtis sėkmės. Nepalankus dienos laikas 10.29–11.29 val. Šiuo metu negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.

Sausio 19 dieną stenkitės pabūti gamtoje ir prasmingai praleiskite laisvalaikį. Diena tinkama kitos savaitės darbų planavimui, šventinėms ceremonijoms, pokyliams, bendrauti su aukštas pareigas užimančiais žmonėmis ir rutininei veiklai. Diena nepalanki pradėti naujus svarbius darbus. Šiandien palanku aplankyti artimuosius ir draugus.

Palankiausias dienos laikas 12.13–12.46 val. Šiuo metu visi pradėti darbai gali tikėtis sėkmės. Nepalankus dienos laikas 15.31–16.32 val. Šiuo metu negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.

Sausio 20 – palanki diena pasninkui ir organizmo apvalymui. Diena tinkama kūrybai, apmąstymams, meditacijai, sveikatingumo praktikoms, aplankyti mamą, naujų rūbų apsivilkimui, vakariniam pasivaikščiojimui, šventinėms ceremonijoms, veikla susijusiai su jausmais ir permainomis. Diena nepalanki naujos veiklos pradžiai. Šiandien svarbesnius darbus atidėkite kitai dienai.

Palankiausias dienos laikas 12.14–12.46 val. Šiuo metu visi pradėti darbai gali tikėtis sėkmės. Nepalankus dienos laikas 9.27–10.28 val. Šiuo metu negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.

Sausio 21 dieną galite jausti padidėjusią įtampą ir stresą. Diena tinkama ištesėti duotus pažadus, įsipareigojimų priėmimui, sutaisyti sulūžusius daiktus, aktyviai veiklai, atsakingai veiklai, bendravimui su vyresniais, varžyboms, teismo procesams, pavojingai veiklai susijusiai su metalais, ugnimi ir elektronika. Diena nepalanki kelionėms. Šiandien būkite atsargesni transporto spūstyse, saugokitės traumų, konfliktų ir nelaimingų atsitikimų.

Palankiausias dienos laikas 12.14–12.46 val. Šiuo metu visi pradėti darbai gali tikėtis sėkmės. Nepalankus dienos laikas 14.33–15.34 val. Šiuo metu negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.

Sausio 22 – palankus laikas savirealizacijai ir įkvėpimo ieškojimui. Diena tinkama aktyviai veiklai, susitikimui su draugais, sąmoningumo ugdymui, naujų rūbų apsivilkimui, naujų papuošalų užsidėjimui, įvairiems tyrimams ir pranešimams. Diena nepalanki spręsti finansinius klausimus, pinigų skolinimuisi ir pirkiniams. Šiandien venkite grubumo bendravime.

Palankiausias dienos laikas 12.14–12.29 val. Šiuo metu visi pradėti darbai gali tikėtis sėkmės. Nepalankus dienos laikas 12.30–13.32 val. Šiuo metu negatyvi dienos energija stipriausia, todėl rekomenduojama atsargiau vairuoti, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, o svarbesnius darbus perkelti vėlesniam laikui.

Egidijus Gubinas – sėkmės mokytojas, astrologas, konsultantas gyvenimo klausimais.

Komentarai: 1

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką