Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 01 01, 21:00

Egidijaus Gubino sausio mėnesio horoskopas: 2021 metai bus lengvesni

2021 metai bus lengvesni nei 2020-ieji, nes žmonės jau turės daugiau patirties ir bus labiau pasiruošę įvairiems pokyčiams. Sunkesnis ekonominis periodas Lietuvoje gali tęstis iki 2021 metų vasario vidurio. Tai bus finansinės problemos, bankrotai, situacijos, susijusios su virusais ir bendras situacijos pablogėjimas. Nuo 2021 metų vasario vidurio iki birželio vidurio situacija šalyje taps lengvesnė ir pajausime pagerėjimą, susijusį su įvairiais virusais ir bendra šalies bei žmonių situacija.
Egidijus Gubinas Ypatingos
Egidijus Gubinas / Asmeninio archyvo nuotr.

Prie pagerėjimo šalyje gali prisidėti užsienio šalys ir su užsieniu susiję žmonės. Tačiau nuo 2021 birželio pabaigos vėl galime pajausti tiek ekonominį pablogėjimą, tiek blogesnę situaciją, susijusią su įvairiais virusais. Gera žinia ta, kad viskas turi pradžią ir pabaigą. Nuo 2021 lapkričio mėnesio viskas gali vėl pradėti gerėti ir judėti į palankią pusę.

Bendrai 2021 metai Lietuvoje bus labiau susiję su užsieniu ir imigrantais, šaliai tai bus palanku. Į Lietuvą gali grįžti daugiau lietuvių iš užsienio. Šalies vyriausybė labiau orientuosis į užsienio šalių politiką ir jų programas taikys Lietuvoje.

Daugiau dėmesio bus skiriama mamoms ir vaikams. Taip pat papildomas dėmesys ir palaikymas iš valstybės bus skiriamas senjorams. Tačiau gali sumažėti santuokų ir norinčiųjų tuoktis. Žmonės gali atidėti santuokas vėlesniam laikui dėl nerimo ir nestabilumo jausmo.

Darbas ir toliau bus iš namų. Daugiau žmonių keis požiūrį į gyvenimą ir patirs vidinių transformacijų. Žmonės labiau sieks išsilavinimo ir norės keisti savo kvalifikaciją. Šalyje gali būti skirta daugiau dėmesio įvairiems tyrimams, kaip žmonės moka mokesčius ir kur išleidžia pinigus. Ir toliau bus daug dėmesio skiriama sveikatos klausimams.

Žmonės labiau sieks išsilavinimo ir norės keisti savo kvalifikaciją

Tam, kad įgytų didesnį žmonių pasitikėjimą, labiau teks pasitempti valstybės tarnautojams, nes iš jų pusės žmonėms gali trūkti kilnumo, gero pavyzdžio, gerų žodžių, todėl žmonių nuotaika valstybės pareigūnų atžvilgiu gali būti negatyvi. Taip pat gali būti varžoma žodžio laisvė.

2021 metais teks apriboti savo norus, nes bus ne taip lengva juos pildyti dėl finansinių apribojimų. Žmonės gali jausti vidinį nerimą dėl išgyvenimo ir maisto. Bus nelengva priimti permainas. Tačiau bus galima daugiau laiko skirti vidiniam tobulėjimui ir taip sustiprėti dvasiškai. Bus apribojimai susiję su poilsinėmis kelionėmis į užsienį. 2021-aisiais kaip ir 2020 metais daugiau išloš Lietuvos kurortai ir poilsinės vietos.

Valstybė toliau mokės kompensacijas ir socialines išmokas. Lietuva sulauks palaikymo iš užsienio šalių. Šalies valdžia gali peržiūrėti žemės naudojimo įstatymus arba įvesti naujus. 2021 metais Lietuvoje sudėtingų situacijų turėtume išvengti. Šalyje numatomas bendras pagerėjimas. Linkiu visiems ko geriausios kloties, būkite laimingi!

2021-aisiais kaip ir 2020 metais daugiau išloš Lietuvos kurortai ir poilsinės vietos

Sausio mėnesio horoskopas

AVINAS

Šį mėnesį patirsite puikių akimirkų. Sulauksite naujų pasiūlymų darbo srityje. Nauji metai jums atneš naujas galimybes.

Karjera: Palankus metas asmeniniam ir profesionaliam tobulėjimui. Sulauksite įvertinimo už nuveiktus darbus. Pasieksite norimų rezultatų. Teks dėti pastangas, įveikti kliūtis, bet visa tai pateisins jūsų lūkesčius. Sulauksite pasiūlymo užimti aukštesnes arba vadovaujamas pareigas.

Finansai: Nuo sausio vidurio pajausite pagerėjimą finansiniuose reikaluose. Padidės jūsų finansinės galimybės ir perspektyvos.

Santykiai: Pagerinsite savo santykius su sutuoktiniu. Norėsite labiau stengtis dėl kitų. Tobulėsite dvasiškai, norėsite tapti geresni ir išmintingesni.

Sveikata: Jausitės drąsūs ir stiprūs. Neturėsite didelių negalavimų. Tačiau vis tiek nenustokite domėtis sveika gyvensena, kasdien atlikite fizinius pratimus, tai padės ir toliau išlikti tvirtiems.

Palankios mėnesio dienos: 4, 5, 6, 7,14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29.

Nepalankios mėnesio dienos: 1, 2 ,3, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 23, 30, 31

JAUTIS

Šį mėnesį tobulėsite santykių, darbo ir finansų srityse. Jausite dvasinį polėkį, suprasite gyvenimo vertę ir nešvaistysite laiko veltui.

Karjera: Darbe seksis gerai. Sulauksite gerų žodžių ir padrąsinimų. Jūsų reputacija ir kvalifikacija augs.

Finansai: Pastebėsite stabilų savo finansų augimą, jei susilaikysite nuo bereikalingų išlaidų. Dabar stenkitės daugiau sutaupyti pinigų, o ne išleisti.

Santykiai: Pagerinsite santykius dėl savo pozityvaus požiūrio ir išminties. Nepraraskite entuziazmo ir kūrybiškumo kasdieniame šeimyniniame gyvenime. Nepamirškite, kad mažos ir malonios staigmenos visada suartina, ir įkvepia.

Sveikata: Venkite nerimo, stenkitės nesijaudinti ir užsiimti joga ar mankšta. Tinkama mityba ir fiziniai pratimai padės išlikti sveikesniems. Prižiūrėkite savo reprodukcinę sistemą.

Palankios mėnesio dienos: 4, 5, 6,7, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 26, 27, 28, 29, 30.

Nepalankios mėnesio dienos: 1, 2, 3, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 21, 22, 24, 25, 31.

DVYNIAI

Jūsų asmeniniame ir profesiniame gyvenime bus tam tikrų pokyčių. Venkite ginčų su savo vadovu, sutuoktiniu, draugais, verslo partneriais ir bendradarbiais. Atminkite, kad su pokyčiais visada ateina ir naujos galimybės.

Karjera: Prieš imdamiesi naujų užduočių ar projektų pabaikite anksčiau pradėtus darbus. Atkreipkite daugiau dėmesio į savo kalbą ir bendravimo manieras su vadovais ir vyresniais už jus. Šio mėnesio pamokos jums bus susijusios su kalba, gebėjimu susikalbėti ir susitarti.

Finansai: Jūsų finansinė padėtis gerės, tik ne taip greitai, kaip norėtumėte. Daugiau finansų ateis iš sutuoktinio pusės. Nepamirškite, kad dalį gautų finansų visada palanku paaukoti kilniems tikslams ir žmonėms.

Santykiai: Būsite dėmesio centre, atrodysite laimingi ir patrauklūs. Ieškantys antrosios pusės gali užmegzti pažintis socialiniuose tinkluose. Jums netrūks pasitikėjimo ir gražių žodžių.

Sveikata: Venkite įtampos ir nerimo, nes problemos nebus tokios didelės kaip jums gali pasirodyti. Nors patirsite dažnesnį širdies plakimą ir galvos skausmą dėl darbo, tačiau visas negandas įveiksite, jei tik nepamiršite daugiau laiko praleisti gryname ore ir klausytis įkvepiančių paskaitų.

Palankios mėnesio dienos: 6, 7, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 26, 27, 28.

Nepalankios mėnesio dienos: 1, 2, 3, 4, 5 8, 9, 10, 11, 12, 15, 20 21, 22, 23, 24, 29, 30, 31.

VĖŽYS

Šį mėnesį išgyvensite augimo laikotarpį. Bendradarbiavimas ir bendravimas su kitais jums padės augti. Suprasite, kad viskas vyksta padedant Dievui, vyresniesiems, draugams, todėl svarbu gauti visų palaikymą.

Karjera: Puikus mėnuo plėstis ir siekti norimų rezultatų. Atkreipkite dėmesį į vyresniųjų patarimus. Išklausykite savo sutuoktinio nuomonę, tai gali padėti priimti tinkamus sprendimus karjeroje ar versle.

Finansai: Atidžiai įvertinkite savo išlaidas. Pakalbėkite apie finansus su savo antrąja puse. Viską gerai apgalvokite prieš skolindami pinigus savo draugams ar giminaičiams.

Santykiai: Šį mėnesį stenkitės patobulinti savo santykius ir nekartokite ankstesnių klaidų. Jeigu būsite nuoširdūs, tai jūsų pastangos tikrai bus įvertintos, o padarytos klaidos pasimirš, svarbiausia nepraraskite entuziazmo.

Sveikata: Jausitės stiprūs, energingi ir kupini jėgų. Iš sutuoktinio sulauksite emocinės paramos. Valgykite sveiką maistą, medituokite ir tai padės įveikti patirtą stresą.

Palankios mėnesio dienos: 1, 2, 3, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 21, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 30.
Nepalankios mėnesio dienos: 4, 5, 6, 8, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 24, 25, 31.

LIŪTAS

Šį mėnesį jūsų laukia keletas pokyčių darbo sferoje. Turėsite galimybių pakeisti savo darbą arba gauti geresnes darbo sąlygas. Reikės dėti pastangas ir būti kūrybiškiems.

Karjera: Turėsite nemažai perspektyvų. Sulauksite daugiau pasitikėjimo iš vyresnių žmonių. Gausite pasiūlymų, kur galėsite panaudoti savo kūrybiškumą, kas jūsų darbą padarys įdomesniu. Svarbu, kad nebūtumėte pernelyg egoistiški ir valdingi, ypač vyresniems kolegoms ir savo vadovams.

Finansai: Venkite nereikalingų išlaidų, dabar ne metas išlaidauti. Turėsite galimybių atiduoti skolas. Finansinės pagalbos ir paramos sulauksite iš savo artimųjų.

Santykiai: Meilė sugrįš į jūsų namus. Jei savo žodžiais buvote įskaudinęs artimuosius, tai atsiprašykite ir toliau stenkitės susilaikyti nuo griežtų, nemalonių žodžių ar veiksmų. Praleiskite su sutuoktiniu daugiau laiko kartu gamtoje, dažniau išvykite pasivaikščioti po mišką.

Sveikata: Saugokitės kritimų, paslydimų ir įsipjovimų. Kasdien atlikite fizinius pratimus, tai padės išlaikyti gerą fizinę būklę.

Palankios mėnesio dienos: 4, 5, 6, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 26, 27, 28, 29, 30.

Nepalankios mėnesio dienos: 1,2,3, 7,8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 21, 22, 24, 25, 31.

MERGELĖ

Šį mėnesį daugiausia dėmesio skirsite namams, meilei, sutuoktiniui ir vaikų gerovei. Norėsite visus pradžiuginti. Suprasite, kad pinigai gali palaukti, o šeima ne.

Karjera: Šį mėnesį darbe jausite jėgų trūkumą. Nebeatpažinsite savęs, todėl tai nebus pasiekimų laikas. Esant galimybėms verčiau dirbkite iš namų ir daugiau laiko praleiskite su savo šeima.

Finansai: Finansinė padėtis taps geresnė antroje mėnesio pusėje. Daugiau išlaidų turėsite šeimos reikmėms. Su šeima apsvarstykite taupymo planus, kad mažiau laiko reikėtų skirti darbui, o daugiau laiko galėtumėte būti drauge.

Santykiai: Šį mėnesį jausitės mylimi ir norėsite mylėti. Būsite nusiteikę romantiškai, ieškosite kompromisų, atleisite už klaidas ir džiaugsitės su sutuoktiniu, kad galite vienas kitu pasitikėti.

Sveikata: Jūsų sveikata išliks gera, bet gali prireikti dažniau emocinės paramos. Atsiremkite į savo antrąją pusę ir į žmones, kuriais pasitikite, tai suteiks ramybės ir pasitikėjimo. Dažniau ieškokite pozityvių naujienų.

Palankios mėnesio dienos: 1, 2, 3, 8, 9, 10, 11, 18, 19, 20, 23, 25, 26, 27.

Nepalankios mėnesio dienos: 4, 5, 6,7, 15, 16, 17, 12, 13, 14, 21, 22, 24, 28, 29, 30, 31.

SVARSTYKLĖS

Šį mėnesį būsite nusiteikę pozityviai savo darbe ir santykiuose. Praplėsite pažinčių ratą ir pritrauksite į savo gyvenimą gerų žmonių. Jausitės artimesni su draugais ir giminaičiais.

Karjera: Šis mėnuo jums bus vertingas. Visas kliūtis padės įveikti jūsų teigiamas žodis ir veiksmas. Laikykitės atokiau nuo tų, kurie skleis neigiamą energiją, ir palaikykite ryšį su tais, kuriems svarbu žmogiškosios vertybės ir pagarba.

Finansai: Mėnuo bus pelningas. Sulauksite pajamų iš pardavimų ir bendradarbiavimo. Daugiau finansų teks skirti vaikams ir šeimai.

Santykiai: Mokykitės mylėti ir skirkite savo sutuoktiniui daugiau dėmesio. Nesivelkite į malonumų paieškas, nes tai gali atitraukti jūsų dėmesį nuo svarbesnių dalykų gyvenime. Ieškokite tikrųjų vertybių ir jos taps jūsų gyvenimo dalimi.

Sveikata: Galite karščiuoti ar peršalti, todėl labiau rūpinkitės savimi. Venkite riebių ir aštrių patiekalų, stenkitės valgyti sveikesnį maistą. Grynas oras jums suteiks daugiau jėgų ir energijos.

Palankios mėnesio dienos: 1, 2, 3, 4, 5, 9, 10, 11, 12, 13, 20, 23, 26, 27.

Nepalankios mėnesio dienos: 6, 7, 8, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 28, 29, 30, 31.

SKORPIONAS

Šį mėnesį turėsite gerų pokyčių, susijusių su namais ir santykiais. Turėsite galimybių įsigyti nekilnojamąjį turtą, automobilį arba atnaujinti savo namus. Jausitės drąsūs ir ryžtingi.

Karjera: Geras mėnuo darbui ir karjerai. Jausitės įsikvėpę ir turintys daug idėjų. Į jus dažnai kreipsis patarimo. Nusiteikite geranoriškai, ir jei kas trukdys ar eikvos jūsų energiją, tai tiesiog apeikite tuo žmones ir kliūtis.

Finansai: Pajamos bus susijusios su pardavimais ir komunikacija. Sulauksite pelno ir geresnių finansinių galimybių.

Santykiai: Skirsite daugiau dėmesio sutuoktiniui. Būsite kūrybiški ir norėsite nustebinti dovanomis. Tačiau dovanos nebūtinai turi būti brangios. Kartais tiesiog nuoširdžios eilės gali sušildyti širdį ir suteikti gražių akimirkų.

Sveikata: Palaikykite šeimoje vienas kitą ir motyvuokite išlikti sveikais. Gaminkite kartu su meile, įkvėpkite vieni kitus gražiais žodžiais ir tai bus geriausi vaistai ir vitaminai.

Palankios mėnesio dienos: 7, 9, 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 26, 27.

Nepalankios mėnesio dienos: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 14, 21, 22, 24, 25, 28, 29, 30, 31.

ŠAULYS

Šį mėnesį jums seksis išsilavinimo, šeimos, meilės ir finansų sferose. Mintyse bus aiškios ir pozityvios. Dažnai galvosite apie išminčių patarimus ir šventųjų mokymą. Tai padėti jums augti kaip žmogui.

Karjera: Šį mėnesį daug dirbsite, bet būsite apdovanoti už sunkų darbą. Jūsų atsidavimas kilniems tikslams ir darbams lems gerus dalykus ir sėkmę darbe.

Finansai: Finansinė padėtis išliks stabili. Daugiau išlaidų turėsite savo vaikams. Jūsų sutuoktinis norės aptarti šeimos išlaidas, tad padarykite tai kartu.

Santykiai: Ieškantys antrosios pusės ją gali sutikti darbo aplinkoje arba draugų rate. Šį mėnesį tiesiog švytėsite, sulauksite dėmesio ir komplimentų. Jūsų žodžiai ir mintys bus poetiškos ir romantiškos.

Sveikata: Atkreipkite dėmesį į savo kraujospūdį. Rinkitės sveikesnį maistą. Meditacija, malda dvasinių ir įkvepiančių knygų skaitymas išgelbės jus nuo bet kokio streso.

Palankios mėnesio dienos: 5, 6, 7, 8, 17, 18, 19, 20, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29.

Nepalankios mėnesio dienos: 1,2,3, 4, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 30, 31.

OŽIARAGIS

Šis mėnuo bus gana aktyvus. Teigiamai naudokite savo energiją, jėgą ir išmintį. Galėsite įveikti bet kokius iššūkius, darbus ir pasitikėsite savimi. Taip pat priimkite išmintingų žmonių patarimus.

Karjera: Augsite profesinėje srityje kaip specialistas. Tačiau pastebėsite, kad jūsų norai auga greičiau nei jūs patys. Todėl niekur neskubėkite, daugiau galvokite, kaip padėti žmonėms, o ne tik pildyti savo norus, ir pajausite vidinę ramybę.

Finansai: Padaugės išlaidų komfortui ir nebūtiniems norams. Tačiau patys galite daryti pasirinkimus, ko jums iš tikrųjų reikia ir ko galite atsisakyti. Pasinaudokite vyresniųjų patarimais, jie gali būti jums naudingi.

Santykiai: Jausitės per daug aistringi, drąsūs ir norėsite dominuoti, o tai gali neigiamai paveikti jūsų santykius. Stenkitės būti švelnesni, venkite konfliktų ir viskas praeis ramiai.

Sveikata: Dėl streso darbe galite kilti galvos skausmas. Pabandykite mankštintis, medituoti, valgyti sveikai ir daugiau laiko praleisti gryname ore. Šios paprastos priemonės turėtų jums padėti.

Palankios mėnesio dienos: 1, 2 ,3, 7, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 22, 21, 30, 31.

Nepalankios mėnesio dienos: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 17, 18, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29.

VANDENIS

Vandeniams šį mėnesį naudinga mąstyti pozityviai. Jūsų emocijos ir užslėpti jausmai gali sukelti per daug įtampos, todėl būtų palanku išvykti į mišką ar aplankyti šventvietes. Sulauksite palaikymo iš savo draugų ir artimųjų.

Karjera: Šis mėnuo bus palankus profesiniam augimui. Tačiau bus ir kliūčių. Bet jei tinkamai panaudosite savo žinias ir drąsą, viskas išsispręs jūsų naudai. Turėkite drąsos darbe prašyti pokyčių, jei jausite, kad tam pribrendo laikas.

Finansai: Finansinė padėtis jus pradžiugins. Turėsite daugiau galimybių ir galėsite atiduoti skolas – dėl to jausitės geriau.

Santykiai: Šį mėnesį būsite pasiruošę daug dėmesio skirti savo santykiams. Stenkitės ramiau reikšti savo emocijas, nes jos gali būti pernelyg drąsios ir tai gali nepatikti sutuoktiniui. Stenkitės viską išsiaiškinti prieš priimdami sprendimus, nes dažnai trūks abipusio supratimo ir susikalbėjimo.

Sveikata: Skirkite daugiau dėmesio savo sveikatai ir nežiūrėkite į viską lengvabūdiškai. Mankšta, sveika mityba ir pozityvios mintys padės jums jaustis geriau.

Palankios mėnesio dienos: 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 22, 21, 27, 28, 29.

Nepalankios mėnesio dienos: 1,2,3,4, 7, 12, 17, 18, 19, 20, 16, 23 24, 25, 26, 30, 31.

ŽUVYS

Šį mėnesį išsilavinimo, šeimos ir finansų srityje jausite palaikymą iš savo šeimos, draugų ir mokytojų. Turėsite galimybių įgyvendinti savo svajones ir planus. Stenkitės įsiklausyti į vyresniųjų ir išmintingų žmonių patarimus.

Karjera: Šis mėnuo jums žada augimą profesinėje veikloje. Iš kolegų ir vadovų sulauksite palaikymo. Geri tarpusavio santykiai padės jaustis užtikrintai ir suteiks įkvėpimo judėti pirmyn.

Finansai: Finansinė padėtis išliks stabili. Kol kas geriau su finansais nerizikuokite. Atsargiai žiūrėkite į pasiūlymus investuoti ir skolintis. Taip pat į prašymus paskolinti pinigų.

Santykiai: Neseniai pradėję santykius gali sulaukti iš antrosios pusės pasiūlymo susižadėti ar tuoktis. Jeigu jūsų santykiai užsimezgė darbe, tai stenkitės rasti abiem tinkamiausią sprendimą, kad nenukentėtų ir darbas.

Sveikata: Jausitės stiprūs ir energingi. Tačiau jus gali kamuoti nugaros ir kaklo skausmai dėl susikaupusios įtampos. Pasidomėkite, kokie fiziniai pratimai padėtų jaustis geriau, ir viskas susitvarkys.

Palankios mėnesio dienos: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8,12, 15, 16 ,17, 18, 19, 20, 22, 30.

Nepalankios mėnesio dienos: 9, 10, 11, 13, 14, 21, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką